• NEVIHODU

• Nízké ceny
    • Vynikající komunikace

Kvalitní obchod

Zboží jsem si objednal , balíček přišel v pořádku a objednávka sedí. Za mě v pohodě DOPORUČUJI

• Nejhorší eschop jaký znám
    • zboží neodpovídá objednávce, přišlo neúplné
    • zboží je špatně ušité, nekvalitní
    • nepřehledně prezentováno zboží
    • komunikace žádná, telefony nefunkční, na email nikdo neodpovídá

obj. č. 09035957
    Číslo produktu: 3004
    AKCE: HUBNOUCÍ SET - HUBNOUCÍ LEGÍNY, HUBNOUCÍ PÁS A HUBNOUCÍ TOP, pokud je zboží takto prezentováno, člověk si myslí že jde o set, nikoli o jeden produkt z této sady, který přišel špatně ušitý a nekvalitní. Zboží zasílám zpět, myslím že bude dlouhá cesta dostat peníze zpět, ale já se nedám!
    NEDOPORUČUJI!!
    Dnes 8. 10 ani po čtyřech měsících firma nereaguje, zboží bylo vráceno. Neviděla jsem ani korunu. POZOR!!!

Poslali očividně již někým vrácený a použitý produkt,ale funguje zatím dobře.

objednala,zaplatila téhož dne převodem,za 2 dny bylo zboží doma.super

Zboží má jiné parametry než popis na webu.

• Leginy byly rozparany.

Reakce obchodu TV zboží

zboží můžete do 14 dnů vrátit bez udání důvodu a nebo reklamovat, či požadovat výměnu.

Tým TVzboží

Bylo to rychly a bez problemu velmi spokojem

• Rychlost, serioznost

• RYCHLÉ DODÁNÍ.

• sortimen obchodu

• spolhlivost
  • Dle nabídky jsem objednala celý set, dorazil pouze jeden výrobek.

Objednal jsem HUBNOUCÍ SET - HUBNOUCÍ LEGÍNY, HUBNOUCÍ PÁS A HUBNOUCÍ TOP, dostal jsem HUBNOUCÍ TOP.....

Reakce obchodu TV zboží

Dobrý den,objednal jste si sice hubouci set ale vybral jste pouze produkt hubnoucí top z celého setu. U produktu je psáno, že musíte vybrat každý výrobek zvlášť. Vy jste to neudělal, tudíž jste objednal a dostal pouze top.

Zatím vždy bez problemu.

• Dovolala som sa na telefon i my ochotne zmenili platbu z bankového prevodu na dobierku. Tovar som dostala behom 2 dní.
    • Podvod - originál krabica Bunchems s prelepeným počtom kusov a vo vnútri napodobnenina :-(

Je to darček pod stromček, tam potom napíšem či sedel počet kusov v krabici :-)

Tak ako som sľúbila, je po vianociach a zistenie ma zarazilo. Počet kusov sedí, ale veľmi ma prekvapilo, že na originál krabici mi prelepili počet kusov.Poslali mi síce originám krabicu Bunchems na ktorej bol napísaný počet kusov 1000+ a prelepili to na 1200+ v krabici je návod na skladanie značky THORN BALL Clusters čo je asi napodobnenina BUNCHEMS. Nie zrovna príjemne stavebnica voni :-( Za mňa sklamanie lebo som s pani volala a ujisťovala ma,že skutočne pošle originál Bunchems....

• Zboží bylo doručeno bez návodu k použití. Dodací lhůta více než 14 dnů.