• Obchod nabízí originální značky zboží,ale posílá čínské napodobeniny aniž by na to upozornili. A nejhorší na tom je,že ani nejsou schopni zvednout telefon nebo odepsat na email. Obchod v žádném případě nedoporučuji.

V žádném případě nenakupovat!!!!!

• Lákavá nabídka originál zboží , plus lákavá nabídka s odběrem na pobočkách Heureka Point ...
    • - prý odesílají místo originál zboží jejich náhražky / konkrétně Bunchems - hodnocení/ , aniž by to uvedli a odběry na pobočkách v objednávce vůbec nelze zaškrtnout, jen v Českých Budějovicích....

Po infu pomocí mailu nikdo nikdy nereaguje, na telefonní čísla se nelze dovolat, prý bud jsou zrušená nebo dočasně vypnutá.........., tak já po prvotním nalákání na Heurece raději odcházím........

• dobrá cena
    • docela rychlé vyřízení
    • kvalita odpovídá ceně
    • na webu inzerují jiné zboží než ve skutečnosti dostanete,
    • místo originálu jsem dostala napodobeninu

Konkrétně se jednalo o bunchems stavebnici pro děti (takové ty koule co se z nich skládá cokoliv). Na webu mají uvedeno Bunchems, ale domů vám přijde Thorn Ball Clusters - nějaká napodobenina.
    Trošku jsem to čekala za tu cenu, ale to že na webu mají u zboží originál obrázek a video, tak to je klamání zákazníků

• Výhodná cena, rychlé dodání
    • žádnou jsem zatím nezjistila

Velmi slušné jednání se zákazníkem.

Dostala jsem spatny velikost zbozi. Na obal bylo napsano meritko, ktere jsem objednala, ale ve skutecnosti objekt byl mensi, a nevyhovuje me.

Reakce obchodu TV zboží

bohužel neni v naší moci každý produkt přeměřovat. Svého slova jsme dostáli a zaslali Vám produkt s odpovídající velikostí co požadujete. U žádného přepravce nelze nejdřív zboží vidět a pak až zaplatit, to lze pouze v kamenném obchodě.

Hezký den

spokojenost, zboží odpovídá popisu

S obchodem zadny problem,jen se zbozim. Jednou jsem ho vzala a letelo do kose, material vubec nevydrzel. Mam z tohoto materialu i 3/4 kalhoty..na omak jiny material

Reakce obchodu TV zboží

máte právo do 14 dnů od zakoupení zboží nám ho vrátit a my Vám zašleme peníze a nebo ho vyměníme za nové zboží.

Tvzbozi.cz

• velký výběr zboží
    • skvělá komunikace
    • rychlost dodání

doporučuji, spolehlivé nakupování

• zajímavé ceny oproti konkurenci

Zboží dorazilo,bazén v pořádku, u pískové filtrace jsem řešil,nekompletní výrobek,/reklamace/ Komunikace s obchodem velmi dobrá,okamžitě dodaly díl,který scházel.
    Je jasné,že nemužou kontrolovat každý výrobek,zda je kompletní,poněvač se vše vyrábí v číně.

Kvalita neodpovídala popisu

• Zboží je cenově celkem výhodné.

• SORTIMENT ZBOŽÍ SE NENACHÁZÍ V KAMENNÝCH OBCHODECH.

TO CO NENÍ V KAMENNÉM OBCHODĚ, DOSTANU KOUPIT U VÁS.
    RYCHLOST VYŘÍZENÍ.

• Je levný,příjemné jednání,vstřícný přístup
    • Nemá

Spokojen

• Nepřišla faktura,což v dnešní době považuji za diletantství......

???

• Žádné
    • Zboží co mají skladem na eshopu, ho vlastně vůbec nemají. Ztráta času.

Klasicky cesky slendrian.

Reakce obchodu TV zboží

jelikož zboží bylo v AKČNÍ NABÍDCE, které se již nedoplňuje z důvodu že se jednalo o doprodej loňské kolekce. Nemůžeme zaručit, že se dostane na všechny. Toto zboží rychle mizí a bohužel ani my to nemůžeme ovlivnit.

• Doručení týden :-(