• V pořádku a včas doručeno

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za objednávku i Vaše kladné hodnocení. Těší nás, že jsme mohli vyhovět Vašemu požadavku a doufáme, že se na nás brzy znovu obrátíte.

VÝHODNÝ VÝBĚR SORTIMENTU, DOBRÉ CENY A RYCHLÉ DODANÍ

• Rychlé vyřízení

velice spokojená

• výhoda
    • výhoda

výhoda, ale co se týče stoličky moc výhodná není,protože je o 10 cm vyšší na sezení než co se dělala předtím. Musíte se víc ohýbat k zemi.

Rychlé dodání

zákaznický servis

Byla to první objednávka z tohoto obchodu. Zatím nemohu hodnotit.

zákaznický servis

Objednávka byla okamžitě vyřízena, mohla jsem si zboží vyzvednout tentýž den.

• Rychlost a spolehlivost

zákaznický servis

• zajínavý výbér, prima ceny

Mají tajínavý sortiment i ceny. Zboží přišlo brzy.

• Skvele

• Splnilo očekávání
    • Žádná

zákaznický servis

• Doručena obyčejná fólie na balení zboží. Hrůza - plachtu jsem vrátil.

Příšerná kvalita!

Vážený pane Kčku,

solární plachty na bazény na trh uvádíme mnoho let ke spokojenosti zákazníků s naprostým minimem reklamací.
    Zboží Vámi zaslané k odstoupení od kupní smlouvy ještě nedorazilo na adresu našeho reklamačního oddělení.
    Jakmile se tak stane, budete informován SMS zprávou.

• Hi

zákaznický servis

Dobrá komunikace i rychlost dodání.

zákaznický servis

koule přišla vpořádku při nafouknutí stále ucházela a na konec praskla

Vážená paní Doležalová,

pokud máte se zakoupeným zbožím problém, prosím, spojte se s naším reklamačním oddělením na emailu [email protected] Naši pracovníci se Vám budou rádi věnovat.

Cena

Vše o.k.