Po doruceni bylo zbozi totalne nefunkcni,obchod dela jako by se nic nestalo.

Vážený pane Hrabale,

je nám líto, že jste se zakoupeným výrobkem nespokojen. Pro co nejrychlejší vyřízení Vaší reklamace můžete zboží odevzdat na některé z našich prodejen nebo se spojit přímo s reklamačním oddělením na emailu [email protected] Naši pracovníci se Vám budou rádi věnovat.

• Zboží dorazilo NEFUNKČÍ 3x že 4kusú

Vážená paní Uřídilová,

je nám líto, že jste nespokojena.
    Vaše odstoupení od kupní smlouvy již bylo projednáno a peníze odeslány na Váš účet.

• Nekvalitní zboží

Vážený pane Kellere,

je nám líto, že jste byl s nákupem u naší společnosti nespokojen.
    Vaše odstoupení od kupní smlouvy bylo projednáno a peníze odeslány na Váš účet.

zákaznický servis

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

v prodejně jsme koupili ještě skládací schůdky a přestože byly jako originál zabalené, po rozbalení byly schůdky viditelně používané.
    bohužel jsme je v prodejně nerozbalili a tak je již nelze vrátit.

Vážená paní Chudá,

pokud máte se zbožím zakoupeným na prodejně nějaký problém, obraťte se, prosím, přímo na naše reklamační oddělení na emailu [email protected] Naši pracovníci se Vám budou rádi věnovat.

zákaznický servis

Objednala jsem ruční odšťavňovač, ale teda tohle bylo moc. Normální žena to nezvládne dát do kupy ani rozdělat, ani chlap nemá na to sílu. Vúbec to nefunguje jak má, hrůza. Zítra jedu vrátit To byl zase kup.

Vážený zákazníku,

zákaznický servis

• Zbozi došlo, ale ne takove co reklamuji neplnilo funkc takovou co propagoval. Zklamání

Vážený pane Drapaku,

je nám líto, že jste nespokojen.
    Fotochromatické brýle Race na trh uvádíme již několik let s naprostým minimem reklamací. Pokud jste s výrobkem nespokojen,
    máte možnost v zákonné 14 denní lhůtě odstoupit od kupní smlouvy. Postup odstoupení je popsán na dodacím listě, který jste obdržel spolu se zbožím. V případě dalších dotazů jsme Vám k dispozici na naší zákaznické lince 800 800 280
    v pracovní dny od 8 do 18 hodin, o víkendu od 9 do 14 hodin. Rádi se Vám budeme věnovat.

zákaznický servis

Neprošla moje platba přes platební bránu. Zaplatila jsem tedy běžným převodem. Přesto mě urgovali ohledně platby. Telefonicky jsem pracovníci vše vysvětlila, objednávku zrušila a výrobek objednala jinde. Dodnes nemám peníze zpátky.

Vážená paní Krejčí,

je nám líto, že jste nespokojena.
    Objednávku jste zadala s on line platbou, ale tato platba neproběhla, proto jsme na Váš email zaslali informaci o neproběhlé platbě a nabídli jsme Vám možnost uhradit zboží klasickým bankovním převodem. Tuto platbu jste nezaslala, proto Vám ji ani nemůžeme vrátit.
    Tyto informace Vám podala naše pracovnice telefonicky. Doporučujeme kontrolu Vašeho bankovního účtu, zda Vám platební brána peníze nevrátila.
    S dalšími dotazy můžete kontaktovat naši zákaznickou linku , rádi se Vám budeme věnovat.

zákaznický servis

• Nekvalitní spíše ušité horkou jehlou!!

Vážený pane Křehlíku,

je nám líto, že jste nespokojen.
    Do dnešního dne jste se na nás neobrátil telefonicky ani emailem s jakýmkoli problémem týkajícím se zakoupeného zboží.
    Zboží jste převzal 31.5.2022, takže máte možnost jej v zákonné 14 denní lhůtě vrátit a požádat o navrácení peněz nebo zboží reklamovat.
    S dotazy se, prosím. obraťte na naši zákaznickou linku, rádi se Vám budeme věnovat.

zákaznický servis

• filtraci jsem vrátila za 40 minut, protože jsem zjistila, že jinde ji mají o 25% levněji. Přestože jsme platili v hotovosti, vrací obchod peníze na účet - což se za 12 dní ještě nestalo !!!

Obchod NEDOPORUČUJI - jsou drazí a nevrací peníze

Vážená paní Tichá,

je nám líto, že jste nespokojena. Vaše odstoupení od kupní smlouvy bylo projednáno a peníze Vám byly navráceny
    v zákonné 14 denní lhůtě na účet. Prodejna není oprávněna vracet peníze, to je věcí reklamačního oddělení.

zákaznický servis

Zásilka přišla poškozena, promáčklé tělo konvektoru od zdola nahoru, sedřené držadlo,..

Vážená paní Procházková,

je nám líto, že máte se zakoupeným zbožím nepříjemnosti.
    Pokud k Vám výrobek přišel poškozen dopravou, spojte se, prosím, přímo s naším reklamačním oddělením na emailu [email protected] , abychom mohli celou situaci co nejrychleji vyřešit.

zákaznický servis

• Po více než týdnu čekání mi byl doručen zmetek!

Vážená paní Nováková,

pravděpodobně hodnotíte jiný nákup, protože objednávku ID 131976 jste zrušila emailem, takže jsme zboží na Vaši adresu vůbec neodeslali.
    Vzhledem k tomu žádáme, abyste svoje hodnocení zrušila na emailu [email protected] protože se nezakládá na pravdě a poškozuje naši společnost.

zákaznický servis

Vše v pořádku. Jsem spokojemy.

Vážený pane Kozáku,

děkujeme Vám za objednávku.
    Pokud jste byl s nákupem u naší společnosti spokojen, nechápeme, proč nás nedoporučujete.
    Svoje hodnocení můžete opravit na emailu [email protected]

• Velice neocotné prodavačky

Vážený pane Franto,

je nám líto, že jste s nákupem u naší společnosti nespokojen.
    Pokud máte nějakou stížnost na obsluhu prodejny, můžete ji zaslat vedoucí prodejen na email [email protected]

zákaznický servis

• Lis se mi rozbil po jednom použití

Vážená paní Machová,

pokud máte se zakoupeným výrobkem nějaký problém, obraťte se, prosím, přímo na naše reklamační oddělení na emailu [email protected] nebo telefonicky na lince 387 020 570 v pracovní dny od 8 do 15 hodin. Zboží k reklamaci můžete odevzdat i na naší prodejně v Českých Budějovicích v ulici U Černé věže 12. Naši pracovníci se Vám budou rádi věnovat.

Ani jedna svíce nefungovala

Vážený pane Ciborane,

je nám líto, že jste s nákupem u naší společnosti nespokojen.
    Pokud máte se zakoupeným zbožím nějaký problém, obraťte se přímo na naše reklamační oddělení na emailu [email protected] nebo na telefonní lince 387 020 570 v pracovní dny od 8 do 15 hodin.
    Naši pracovníci se Vám budou rádi věnovat.

zákaznický servis

• Zboží jsem zaplatila, ale zatím nebyla vůbec žádná komunikace ze strany obchodu a zboží nemám.

Vážená paní Musilová,

v objednávacím formuláři jste při výběru platby zvolila on line platbu bankovnímm převodem. Tato platba ale nebyla provedena, proto jsme na Váš email zaslali náhradní platební údaje pro klasický bankovní převod a ještě jsme Vás na tuto skutečnost upozornili SMS zprávou. Do dnešního dne jsme od Vás platbu neobdrželi, proto jsme nemohli Vaši objednávku expedovat.
    Doporučujeme kontrolu Vašeho emailu a urychlené zaplacení objednávky, abychom mohli požadované zboží odeslat. V případě dotazů jsme Vám k dispozici na naší bezplatné zákaznické lince 800 800 280.

zákaznický servis

• v rozporu s popisem nefunkční
    • nicc

Produkt nefunkční - v popisu "speciálně pro indukci", ve skutečnosti na indukci nefunguje, peníze vrátí do 14 dnů, po tuto dobu nemáte ani produkt, ani peníze. Prodavačka to korunuje námitkou "Ještě nikdo si nestěžoval"

Vážená paní Bejvlová,

je nám líto, že jste nespokojena, ale nádobí Stonite, které na trh uvádíme již několik let na indukčních vařičích opravdu funguje. Kdyby tomu tak nebylo, už bychom ho ze sortimentu dávno vyřadili.
    V souladu se zákonem č. 89/2012 Sb. máte právo odstoupit od kupní smlouvy v zákonné lhůtě 14 dnů. Toto odstoupení od kupní smlouvy vyřizuje reklamační oddělení, kam pracovníci prodejny Vámi vrácené zboží odeslali. Reklamační oddělení odstoupení vyřídí a peníze budou vráceny na Váš účet. (průměrná doba vrácení peněz je 7 dní). Postupujeme zcela podle obchodního zákoníku tak jako všichni renomovaní prodejci na trhu.

zákaznický servis

Obchod to vše proběhlo v pořádku bohužel produkt který jsem objednala nejde

Vážená paní Šindelářová,

je nám líto, že máte se zakoupeným zbožím nějaký problém. Obraťte se, prosím, přímo na naše reklamační oddělení na emailu [email protected] nebo telefonicky na linku 387 020 570 v pracovní dny od 8 do 15 hodin. Naši pracovníci se Vám rádi budou věnovat.

zákaznický servis

• Objednávka sice brzy vyřízena, ale výrobek nestojí za nic....svítí jen, když si to "rozmyslí"....takže tím pádem nesplňuje svoji funkci, nicméně to nestálo "všechny peníze", tudíž to ani nebudu reklamovat, ale jsem o poznání chytřejší, nikdy více.

Vážená paní Kubaláková,

je nám líto, že jste s nákupem u nás nespokojena.
    Osvětlení na WC na trh uvádíme již několik let s naprostým minimem reklamací. Doporučujeme zaslat zboží k reklamaci na adresu reklamačního oddělení uvedenou na reklamačním listě nebo odevzdat na některou z našich prodejen. Prodejna nejbližší Vašemu bydlišti je v Ostravě, Zámecká 11
    V případě dotazů jsme Vám k dispozici na naší zákaznické lince 387 405 402 v pracovní dny od 8 do 18 hodin,
    o víkendu od 9 do 14 hodin, případně na našem emailu [email protected]