• velký a zajímavý výběr
    • většinu nemají skladem pouze u dodavatele

Z mého pohledu tento obchod funguje na bázi nabídky zboží od výrobců a dodavatelů bez svého skladu a na objednané zboží si pouze přihodí za to, že zboží sežene a následně dodá. Přesto, že objednané zboží nemají skladem ani u dodavatele jej stále nabízejí s dodáním obvykle do týdne a poté vám za tři dny sdělí, že se bude čekat dva měsíce až (pokud)toto zboží dodá výrobce. Vůbec nemají přehled co je a co není. Pokud by to byl OK obchod nejenže by zboží nenabízeli ani do týdne, ale také by reagovali na objednávku skoro hned. Je samozřejmě jasné, že spoustě lidem dodají včas objednané zboží a jsou spokojeni, bohužel já tuto zkušenost nemám a proto obchod nemohu doporučit.

Reakce obchodu Autodoplňky.cz

bohužel zboží, které jste si objednal nebylo momentálně skladem - není možné držet skladem vše zboží, které je v nabídce e-shopu.

Po prověření u našeho dodavatele nám bylo oznámeno, že je dostupné jen přímo u výrobce s avizovanou delší dobou dodání.

Doba dodání je proměnná - dle skladových zásob dodavatele - bohužel u tohoto dodavatele nejsou propojeny aktuální skladové zásoby z e-shopem - tuto službu momentálně nenabízí - proto se musí následně prověřit dostupnost.

• Velký výběr

Prišlo mi do 2 dnu.

Výborná komunikace. Dodání podle dohody.

• předávka,až do ruky
    • rychlost dodání
    • komunikace s kurýrem

vše v naprostém pořádku

• Přehledná e-shop a rychlé dodání.

rychlost

• podle webu melo byt zbozi skladem - nebylo
    • nejde o obchod, ale o produkt, který je o 5 cm kratší než má být.

Reakce obchodu Autodoplňky.cz

pokud je zboží nevyhovující je možné ho samozřejmě do 14 dní od zakoupení vrátit nebo vyměnit.

Autodoplňky.cz

Poslali mě jiné zboží než bylo na obrázku. Odpověděli, že jim to výrobce takto občas posílá. Nabídli mě, že si u nich mohu objednat nové zboží.

Reakce obchodu Autodoplňky.cz

zboží, které jste si objednal bylo opravdu dodáno bez středového znaku - o čemž jsme Vás následně informovali.

Autodoplňky.cz

• mají moje autokoperečky :)

nakupuji pravidelně

na webu by mohli mít víc fotek zboží a hlavně recenze

• Obchod má spoustu doplňků, je prostorný. Výhodou je e-shop. A dobrý přístup z cesty, snadno se najde.
    • Nepříjemná obsluha, pán sotva pozdravil, vůbec nekomunikoval. Žádná snaha zákazníkovi zpříjemnit nákup.

• Spokojenost, postup jak mà být.

Dobrá cena, rychlé dodání. Osobní převzetí - možnost zaparkovat před prodejnou.

• Rychlost doručení

Kvalita