• rychlé vyřízení objednávky

Vstřícnost,slušnost,preciznost a rychlost.

• Po rychlé a pozitívní dohodě s prodejcem byl obratem napraven malý nedostatek na dodaném zboží.

• objednané zboží jsem obdržela místo 20.5. až 23.5. a to po urgenci

Reakce obchodu www.tovary.cz

Děkujeme za reakci. Omlouvám se, chyba vznikla na naší straně. Balíček byl odeslán na Vaší adresu a doručen. Děkujeme za Vaše nákupy a omlouvám se za komplikaci.
    V případě nutnosti volejte naší zákaznickou linku, kde rádi Vaše dotazy vyřešíme.
    Hezký den

• Po dvou dnech co mám zboží doma, mě přišla SMS ,že balíček předali dopravci.

Poslali úplně jiné zboží

Reakce obchodu www.tovary.cz

Děkujeme za informaci paní Hrabálková. Pokud jste s něčím nespokojena volejte na naší zákaznickou linku a my Vám zboží na naše náklady vyměníme nebo vrátíme platbu. Zákazníci naše služby hodnotí spíše kladně, ale někdy se skutečně může stát, že lidským faktorem dojde k chybě. V tomto případě je vhodné nejprve informovat naší zákaznickou podporu, snažit se chybu vyřešit a ne primárně psát stížnosti. Sms zprávy rozesíláme z vlastní iniciativy pro Vás abyste nemusela na balík čekat a věděla přesně kde je a co se s ním děje. Je to služba pro Vás
    Mějte hezký den paní Hrabálková
    Michal Nádvorník
    TOVARY.CZ

• Super jednání, rychle dodání. Doporuceji

• ceny
    • hrozná komunikace obchodu
    • Zboží bylo objednáno na dobírku ale nebylo doručeno.

Zboží jsem si objednal na dobírku ale přišla mi jen SMS o tom že jim nefunguje dobírka ať pošlu peníze předem. A tak jsem na SMS odpověděl že tedy ruším objednávku po cca 2 dnech mi to nedalo protože jsem nevěděl jestli objednávka byla zrušena a raději jsem napsal i email kde jsem vše uvedl ale i zde mi nebylo odpovězeno takže za mě rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu www.tovary.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu pane Smékale,

Prověřil jsem stav Vaší objednávky a vše je nyní ukončeno.
    Hezký den

TOVARY.CZ

Přišlo rozbalené zboží

Reakce obchodu www.tovary.cz

Děkujeme za recenzi. Při balení jedné krabičky schováváme dovnitř dodací list a popř. dárek, který nyní máme pro Vás při nákupu nad 300 Kč zdarma. V tomto případě, kdy expedujeme jednu krabičku, vkládáme dodací list dovnitř, aby nedošlo k jeho roztržení při vybalování.
    Mějte se hezky a těšíme se na další spolupráci

rychlé dodání, zboží odpovídá popisu

zatím sem byl vždycky spokojen

• Rychle dodání az domů.

Rychle bezproblémové dodání az domů bez čekání na poště ,i dobře zabaleno.

• skvělá komunikace, zboží odpovídá nabízenému

přehledné, rychlé a spolehlivé, děkuji

• komunikace
    • příjemné vystupování