• rychlé vyřízení objednávky

Vstřícnost,slušnost,preciznost a rychlost.

• Po rychlé a pozitívní dohodě s prodejcem byl obratem napraven malý nedostatek na dodaném zboží.

• objednané zboží jsem obdržela místo 20.5. až 23.5. a to po urgenci

Reakce obchodu www.tovary.cz

Děkujeme za reakci. Omlouvám se, chyba vznikla na naší straně. Balíček byl odeslán na Vaší adresu a doručen. Děkujeme za Vaše nákupy a omlouvám se za komplikaci.
    V případě nutnosti volejte naší zákaznickou linku, kde rádi Vaše dotazy vyřešíme.
    Hezký den

• Po dvou dnech co mám zboží doma, mě přišla SMS ,že balíček předali dopravci.

Poslali úplně jiné zboží

Reakce obchodu www.tovary.cz

Děkujeme za informaci paní Hrabálková. Pokud jste s něčím nespokojena volejte na naší zákaznickou linku a my Vám zboží na naše náklady vyměníme nebo vrátíme platbu. Zákazníci naše služby hodnotí spíše kladně, ale někdy se skutečně může stát, že lidským faktorem dojde k chybě. V tomto případě je vhodné nejprve informovat naší zákaznickou podporu, snažit se chybu vyřešit a ne primárně psát stížnosti. Sms zprávy rozesíláme z vlastní iniciativy pro Vás abyste nemusela na balík čekat a věděla přesně kde je a co se s ním děje. Je to služba pro Vás
    Mějte hezký den paní Hrabálková
    Michal Nádvorník
    TOVARY.CZ

• Super jednání, rychle dodání. Doporuceji

• ceny
    • hrozná komunikace obchodu
    • Zboží bylo objednáno na dobírku ale nebylo doručeno.

Zboží jsem si objednal na dobírku ale přišla mi jen SMS o tom že jim nefunguje dobírka ať pošlu peníze předem. A tak jsem na SMS odpověděl že tedy ruším objednávku po cca 2 dnech mi to nedalo protože jsem nevěděl jestli objednávka byla zrušena a raději jsem napsal i email kde jsem vše uvedl ale i zde mi nebylo odpovězeno takže za mě rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu www.tovary.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu pane Smékale,

Prověřil jsem stav Vaší objednávky a vše je nyní ukončeno.
    Hezký den

TOVARY.CZ

Příšerný internetový obchod! Před Vánocemi jsem si objednala tovar přes jejich stránky (který tam měli označený jako "na skladu", s doručením do 48h!). Do 7.1. se vůbec nic nestalo, tak jsem do obchodu zavolala a zjistila jsem, že daný tovar je nedostupný (což mi nikdo z obchodu nebyl schopný odkomunikovat, i když na mně měli email i telefonní číslo..) a že mi vrátí peníze. Dnes je 24.1. a peníze pořád nikde!
    Rozhodně nedoporučuji nakupovat na tomhle e-shopu!

Reakce obchodu www.tovary.cz

Děkujeme za hodnocení a námět kde bychom se měli zlepšit. V předvánočním šílenství budeme produkty vypínat dříve, aby se dostalo na všechny. Co se týká vrácení platby, tak byla odeslána mnou 2.1. hned na základě našeho společného telefonátu, kdy jsme komunikovali vrácení platby.
    Platba se vrátila z důvodu neexistující účet, takže došlo k tomu, že jsme částku odeslali na špatné číslo účtu. Tyto skutečnosti nás velmi mrzí a z pokud se někomu stane, že má nějaký problém volejte nejprve na naší zákaznickou linku kde všechno vyřešíme. Velmi se vám omlouváme za vzniklé komplikace, částka za zboží byla již po velmi nepříjemném mailu odeslána a jako naší omluvu přijměte SLEVOVÝ KÓD na 15% z celé hodnoty nákupu na celý rok 2019. Mějte se hezky a nashledanou

Přišlo rozbalené zboží

Reakce obchodu www.tovary.cz

Děkujeme za recenzi. Při balení jedné krabičky schováváme dovnitř dodací list a popř. dárek, který nyní máme pro Vás při nákupu nad 300 Kč zdarma. V tomto případě, kdy expedujeme jednu krabičku, vkládáme dodací list dovnitř, aby nedošlo k jeho roztržení při vybalování.
    Mějte se hezky a těšíme se na další spolupráci

• rychlé dodání,velice dobrá komunikace dobře zabaleno

rychlé dodání, zboží odpovídá popisu

zatím sem byl vždycky spokojen

• Rychle dodání az domů.

Rychle bezproblémové dodání az domů bez čekání na poště ,i dobře zabaleno.

• skvělá komunikace, zboží odpovídá nabízenému

přehledné, rychlé a spolehlivé, děkuji

• komunikace
    • příjemné vystupování