Zaslané hodinky nebyly funkčni, tak se musely vrátit.
    Vybrala jsem si jiné na prodejně. Paní byla velmi ochotná.

Vytvoril jsem objednavku 23.8., ale od te doby mne nikdo nekontaktoval a ani objednane zbozi mi neprislo.

• Levné kousky
    • Zboží není možno zkontrolovat

Hodinky Puma přišly jako II. jakost, což jsme objednala , ale bylo uvedeno, že jde o vystavený kus. Není k nim žádný návod v českém jazyce a při pokusu je nastavit, to vůbec nelze, napsala jsem reakci na adresu, uvedenou v e-mailu :[email protected], dosud nepřišla žádná reakce. Hodinky budu reklamovat.

Reakce obchodu TopTime.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaší objednávku i hodnocení. Váš e-mail řešíme, kolegyně čeká na oficiální vyjádření od dodavatele. Děkujeme za pochopení

• Nejede baterka u hodinek

Reakce obchodu TopTime.cz

Dobrý den, Vaše zkušenost nás mrzí. Kontaktujte nás případně na e-mailu [email protected] a vyřešíme :-) za TT tým přeje fajn den Jakub

• Pomalost dodání 8 dni a ještě na jinou provozovnu! V životě už nikdy tento e-shop!

Reakce obchodu TopTime.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše zkušenost a omlouváme se za dodání se zpožděním.

Hodinky se neshodují s tím co jsem si objednal. Objednal jsem 5231.04.003 a dostal jsem 7231.04.007. Cena stejná, hodinky trochu jiné. Už jsem si zkrátil řemínek, tak si je nechám. Obchod mi slíbil při nákupu dárek který nedorazil, takže ani nevím co to mělo být.

Přišel mi balík někoho jiného.

Reakce obchodu TopTime.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše zkušenost, přesto děkujeme za hodnocení i nákup a přejeme hezký den :) za TT tým Jakub

Obě krabičky u objednaných hodinek Festina poškrábané, zaprášené, bez přebalu.Vnitřek obou krabiček zdeformován.Hodinky s krabičkou jako dárek nepřipadal v úvahu.Na černých hodinkách chybějící ochranné fólie na tazích.Na růžové verzi hodinek půlka ochranné fólie odlepená a zaprášená.Druhá půlka fólie chyběla.To opravdu nabízíte, jako nové zboží?

Reakce obchodu TopTime.cz

Dobrý den, Vaši připomínku určitě prověříme. Děkujeme za pochopení, za TT tým Jakub

Zboží jsem do teď nedostal :(

Reakce obchodu TopTime.cz

Dobrý den, Vaše objednávka byla 11. května expedována... s pozdravem TopTime tým

• Nelze se dovvolat
    • Na e-shopu jsou produkty k dispozici, následně zašlou info, že jejich dodavatel není schopen dodat. Nedrží skladem, pouze přeprodávají, špatně komunikují.

Obchod garantoval termín dodání a ani po dalším týdnu zboží nedorazilo, obchod komunikoval až na naši výzvu a přislíbil, že zboží bude expedovat v následujícím týdnu, tak uvidíme.

Reakce obchodu TopTime.cz

omlouváme se za prodlevu, bohužel jsme tuto nepředvídatelnou skutečnost nemohli ovlivnit. Je nám líto, že máte tuto zkušenost.

Děkujeme za pochopení a přejeme úspěšný den :)
    za TT tým Jakub

Po telefonické domluvě bylo přislíbeno doručení do 2 dnů. Bohužel z důvodu vytíženosti bylo doručeno až 3 den, kdy kolegyně již měla po oslavě narozenin a dárek jsme jí dávali zpětně :-(

Reakce obchodu TopTime.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. I toto se bohužel při větší vytíženosti může výjimečně stát. Hezký den, za TT tým Jakub

Chápu, že je dnes těžká situace, ale když se kolem mé objednávky dlouho nic nedělo, kontaktovala jsem obchod, kde mi sdělili, že mi zboží neposlali, protože pobočka, kde jsem si jej měla vyzvednout je zavřená z důvodu vládních nařízení. Kdyby mi tento fakt obchod oznámil, snad bych na zboží i počkala, ale jejich "mrtvý brouk" mně přinutil objednávku zrušit.

Reakce obchodu TopTime.cz

Dobrý den, vaše zkušenost nás velmi mrzí. Máme však cca 40 prodejen a s vládními nařízeními, které jsou často vyhlašovány velmi chaoticky, jsme bohužel tuto skutečnost nestihli včas aktualizovat. Kolegyně z expedice musela být 14 dní v karanténě a vzniknul chaos. Omlouváme se za vzniklou situaci a doufáme, že nám zachováte přízeň.

• rychlá práce
    • zboží nižší kvality

Reakce obchodu TopTime.cz

Děkujeme za nákup i za hodnocení :) Ohledně dotazů ke kvalitě výrobků nás prosím kontaktujte na e-mailu [email protected]. Za TT tým Jakub

• Prezentovaná fotografie výrobku neodpovídá - na fotografii měly hodinky matný rámeček (okraj), přišly však s rámečkem lesklým.

Reakce obchodu TopTime.cz

Dobrý den, fotografie bývá upravována kvůli vzhledu, ovšem v popisu jsou vždy napsány parametry. Mrzí nás Vaše zkušenost a doufáme, že nám zachováte přízeň :) za TT tým Jakub

Nevim proč mají v nabídce zboží, které neexistuje!!!

Reakce obchodu TopTime.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci. Můžeme se zeptat, co přesně bylo za problém, resp. o jaké se jednalo zboží? Děkujeme, z TT tým Jakub

Varování pred nakupováním on line(dodání poštou).hodinky přišly nefunkční.kupujte jen v kameném obchodě to co vidíte.

Reakce obchodu TopTime.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše zkušenost. Napište nám prosím a situaci vyřešíme. Děkujeme za nákup i za pochopení. TT tým

• Hodinky solárňí timex nejdou dobít ani na přímém slunci,prosťe jim hodinky někde 20let ležely až se aku.hluboko vybil a teď je našly a prodaly a já je koupil protože se mi líbyli.Zkusím sehnat nový aku.a vyměnit.Pokud by to nepomohlo tak jsou to definitivňí konstrukčňí šmejd mezi solárňími hodinkamy.Zlaté solární CASIO.

Reakce obchodu TopTime.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Pokud máte problém s hodinkami, ozvěte se nám. Děkujeme, za TT tým Jakub

Nabízejí zboží které inzerují jako skladem. Nedodají a stornují objednávku.

Reakce obchodu TopTime.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše zkušenost s objednávkou. Tyto případy se snažíme minimalizovat, ovšem někdy se tak stane ze strany dodavatele. Děkujeme za pochopení a přejeme fajn den, za TT tým Jakub

• Po několika hodinách se strojek zastavil ,vráceno zpět k reklamaci

Reakce obchodu TopTime.cz

Dobrý den, Vaše zkušenost nás mrzí, avšak snažíme se vždy dodat to nejkvalitnější zboží. Děkujeme za pochopení i za Vaši objednávku. Za TopTime tým zdraví Jakub