Rychlé dodání, kvalitní zboží. Díky

Reakce obchodu TopShop.cz

těší nás, že Vám můžeme nabízet kvalitní zboží za příznivé ceny a jsme moc rádi, že Vám bylo objednané zboží doručeno včas.

Děkujeme za Vaši přízeň!

Vše v pořádku.

Reakce obchodu TopShop.cz

jsme velmi rádi, že jsme Vám mohli objednávku vyřídit dle Vašich představ.

Věříme, že Vaše spokojenost bude přetrvávat.

• nic mne nenapadá

Reakce obchodu TopShop.cz

velice nás těší, že zboží už máte doma.

Věříme, že se zbožím budete spokojen/a a moc děkujeme za kladné hodnocení.

• velmi dobré

Reakce obchodu TopShop.cz

Vaše hodnocení nás obrovsky těší! Spokojený zákazník je náš cíl, proto doufáme, že Vaše spokojenost s našimi produkty bude přetrvávat i nadále a Vy zůstanete našim věrným a nadšeným zákaznikem

Radomír, TopShop od Studio Modern

Bez upozornění dlouhá doba dodání objednávky.

Reakce obchodu TopShop.cz

předpokládaný termín dodání je uveden přímo u produktu i v potvrzení objednávky. Pokud jsme nestihli doručit zboží ve stanovené lhůtě, tak se Vám pochopitelně velmi omlouváme.

Věříme, že jste se zakoupeným zbožím spokojen/a.

dobré

Reakce obchodu TopShop.cz

recenze zákazníků je pro nás velice důležitá, proto nás Vaše hodnocení velmi těší.

• NESPOLEHLIVOST

Po objednání zboží mi kontaktoval pán z obchodu, že třídí objednávky podle toho, kdo chce zboží dříve a kdo až na vánoce. Sdělila jsem mu, že potřebuji zboží na narozeniny do týdne. Bylo mi přislíbeno, že zboží obdržím. Poté mi došel e-mail, že zboží bude mít zpoždění a že bude dodáno až koncem listopadu, proto jsem objednávku zrušila.

Reakce obchodu TopShop.cz

objednávky se vyřizují a odesílají ze zahraničního skladu postupně dle data objednání a dostupnosti zboží.

Za vzniklé komplikace se omlouváme.

• Rychlost doručení
    • Kvalita

Dobrý den Luboši,

jsme velmi rádi, že jsme Vám mohli objednávku vyřídit dle Vašich představ a že jste se zakoupeným zbožím spokojen.

Věříme, že Vaše spokojenost bude přetrvávat i nadále a budete i dál v našem e-shopu rád nakupovat.

Radomír, TopShop od Studio Moderna

• Zatím žádná zpráva o odeslání zásilky

Reakce obchodu TopShop.cz

u objednávky došlo, pro velký zájem o vybraný produkt, k vyprodání, a proto bylo vyexpedování zásilky pozdrženo, za což se Vám pochopitelně moc omlouváme, nicméně věříme, že jste i přes toto zdržení s doručením, se zakoupeným zbožím spokojen/a.

Děkujeme.

• Velmi malá komunikace

Nelze hodnotit produkt, který prozatím nepřišel..

Dobrý den Moniko,

u Vaší objednávky bohužel neprošla online platba a tak byla systémem automaticky stornována. Je vždy třeba počkat na potvrzení objednávky, které je zákazníkům zasláno na email po úspěšném přijetí platby.

Radomír, TopShop od Studio Moderna

• Za týden ještě nebylo ani odesláno

Bšhem týdne nebylo zboží odesláno, zato přišla spousta reklam.

Reakce obchodu TopShop.cz

objednané zboží je obvykle doručováno do 5 dní od provedené objednávky, ale v některých případech se stane, že se doba dodání zásilky z jakéhokoliv možného důvodu mírně prodlouží. V obchodních podmínkách je informace, že doba dodání zásilky může být až 7 pracovních dní, jelikož zásilky jsou přepravovány z centrálního zahraničního skladu.

Děkujeme za pochopení a věříme, že jste se zakoupeným zbožím spokojen.

Vše v pohodě.

Reakce obchodu TopShop.cz

jsme velmi rádi, že jsme Vám mohli objednávku vyřídit dle Vašich představ a že jste se zakoupeným zbožím spokojen/a. Věříme, že Vaše spokojenost bude přetrvávat.

Zboží jsem objednala 13.8.s tímže mám zkušenost os jiných dodavatelů,
    že zboží je odesláno hned. Objednaný dárek jsem potřebovala na dnešek, tj. 19.8.. ale do dnešního dne nedorazil a ani jsem neobdržela zprávu o jeho případném odeslání.

Reakce obchodu TopShop.cz

standatrdní doba doručení objednávky je do 5 prac. dnů, ale dle obchodních podmínek to může být až 7 dní, jelikož zboží zasíláme z centrálního zahraničního skladu.
    Pokud není zboží aktuálně skladem a je stanoven delší termín pro doručení, je tato informace uvedena přímo u produktu i v souhrnu objednávky zaslané emailem.

Za delší dobu doručení se omlouváme, ale věříme, že jste se zakoupeným zbožím spokojena.

• Radši ruce pryč.
    • Nekomunikují.

Zboží zaplaceno ale nedorazilo.
    Mámě jsem 1.8. objednal plašíče myší s tím, že si vyzvednu u nich na prodejně Dormeo.
    Druhý den se mi snažili dovolat, ale už jsem byl v tu dobu na cestě na dovolenou.
    Následně mi napsali email:

Vážený pane Marku,omlouváme se,ale z důvodu nefunkčnosti výdejních míst,se Vám objednávka zasílá na Vaši adresu kurýrem DPD,děkujeme za pochopení

S přátelským pozdravem,Tým Studio Moderna

Zboží ale do dnes 13.8. nedorazilo. Na svých stránkách je ale stále možné objednat s dodáním do výdejního místa, které jim ale dle jejich informací nefunguje.
    9.8. jsem se ptal emailem, kdy zboží dorazí, ale nikdo na email neodpověděl.

Asi jsem přišel o peníze. Platil jsem vše předem.

Dobrý den pane Marku,

na našich webových stránkách bohužel došlo k systémové chybě, kdy bylo možno objednávat s vyzvednutím na všech našich prodejnách Top Shop a Dormeo Home, což ale z kapacitních důvodů prodejen není možné a k dispozici jsou pro osobní převzetí pouze prodejny v Opavě a Českých Budějovicích. Z tohoto důvodu jste byl informován, že zásilka bude přesměrována na Vaši adresu.
    Zboží je aktuálně vyprodáno a čekáme na doskladnění. Informace o termínu dodání je uvedena přímo u produktu i v potvrzovacím emailu. Ve Vašem případě se jedná o doručení v průběhu měsíce září.

Za vzniklé komplikace se omlouváme.

Radomír, TopShop od Studio Moderna

Bylo mi doručeno zcela nefunkční zboží, snažila jsem se obchod kontaktovat, ale absolutně bez odezvy.

Reakce obchodu TopShop.cz

mrzí nás, že Vám byl doručen nefunkční produkt. Informace o postupu reklamace je uvedena na reklamačním formuláři z druhé strany faktury.

• Komunikace, doba odezvy

• rychle a v pořádku

Reakce obchodu TopShop.cz

jsme rádi, že Vám byla zásilka s objednávkou doručena včas a v pořádku. Věříme, že jste se zakoupeným zbožím spokojen/a a že příště již bude Vaše spokojenost stoprocentní.

Děkujeme.

Radomír, TopShop od Studio Moderna

• šíře sortimentu, to je fajn
    • platební varianty jsou taky cajk
    • zboží skladem objednávané 5.8. bylo slíbeno s datem doručení v září
    • na žádost o storno objednávky již e-shop nereaguje

Zatím mám negativní zkušenost, doufám, že se to časem obrátí v dobrou.

• není dodržena dodací lhůta,zboží ani po 10.dnech nedorazilo

Reakce obchodu TopShop.cz

dodání zboží, pokud je skladem, je zpravidla nejdéle do 7 prac. dnů. Informace o delším termínu doručení, tedy pokud není zboží aktuálně skladem, je uvedena přímo u produktu i v potvrzovacím emailu.

Rychlost.

Reakce obchodu TopShop.cz

velice nás těší, že zboží už máte doma.

Věříme, že se zbožím budete spokojen/a a moc děkujeme za kladné hodnocení.