• Rýchle doručenie, kvalitné zabalené, tovar v poriadku.

• Důrazně varuji na tento internetový obchod.V červu jsem u topocenter reklamovala zboží, reklamaci mě uznali, ale peníze do této doby nemám a hlavně když zavolám do obchodu, nikdo nebere telefon a nikdo nekomunikuje ani nereaguje na emaily.Už jsem se smířila s tím, že peníze nebudu mít, ale vás varuji!!!Je to ostuda takové jednání, dělají špatnou reklamu internetovému obchodu.Nevím co je to za firmu, je zde jméno Sergey O, Elektrex s.r.o.bovky na www.topocenter.cz.
    • Dřív než si objednáte zboží s tohoto obchodu, tak si do topocenter zavolejte, ať zjistíte, jestli reagují na telefon.

Prosím HEUREKU o prošetření tohoto obchodu a nemazání této recenze.Prosím nemazat tuto recenzi a zjistit, co je obchod zač.

nákup z domova

• Doručení zásilky nebylo zdarma, přestože zboží stálo více jak tři tisíce. Pro osobní odběr byla zásilka těžká, vážila přes 8 kg, což jsem zjistila až na místě odběru.

Velmi rychlé dodání zboží.

Objednávka byla velmi rychle připravena k vyzvednutí, zaměstnanci u výdeje byli příjemní.

• Maximální rychlost. Jeden den objednáno, druhý den doručeno. SUPER

Skvělý výběr, super ceny

Jednání s obchodem je rychlé a na vysoké úrovni aspoň v mém případě.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• ceny
    • trochu lépe bych označila výdejní místo

• Bohužel nemám nic, co bych pochválila
    • 23. Května jsem této společnosti odeslala sluchátka na reklamaci.. po měsíci a půl žádná reakce a sluchátka stále nemám, na emaily nereagují a telefon takŕ nezvedají... Neskutečná zkušenost :// aby človek kvůli sluchátkům podalval trestní oznámwní...

Nedoporučila bych, nikdy sem se s takovým jednáním nesetkala

Na to, že měli u zboží, které jsem hledal napsáno, že je skladem (1 poslední kus), tak do dneška nic nemám. Jen trapný mail, že zboží je na skladě u dodavetele a bude do 10 pracovních dnů. Už to zboží ani nechci a poohlédnu se po něm jinde. Komunikace v tomto e-shopu naprosto nulová!!!

• rychlost a levnější zboží
    • neprodává kvalitní zboží.

Nakoupil jsem jejich prémiový celokovový robot který byl velice nekvalitní,vrátil jsem a díky bohu peníze dostal zpět protože po přečtení recenzí na tenhle obchod jsem měl strach.

• dobra cena
    • nevim o nich

ok

• K vyrobku nebol dodany navod na pouzitie ani v SK a ani v CZ jazyku, a to je zle

da sa

• Spolehlivost
    • Nevím

• Levné zboží
    • Absolutně nekomunikuje !!!
    • Objednala jsem zboží, bylo skladem, zaplatila okamžitě kartou cca 1500,- kč včetně poštovného a zboží nedorazilo!!!
    • Na maily nereagují, telefon už nezvedli, jejich schránka je plná...

Budu ráda, když z nich dostanu peníze nazpět.........

• žádná komunikace, termín dodání v neznámu
    • ačkoliv inzerují dodání do sedmi prac.dnů
    • požadavek na platbu - pokud zaplatíte
    • potvrzeno dva dny po provedení platby
    • požádal jsem o zrušení objednávky a vrácení
    • peněz

• Je to rychlé a lacine
    • Špatný popis produktu na internetu

Radši volejte jestli to tak skutečně je než objednate