• - Výrobek nedorazil ve slíbeném termínu, po zkontaktování mi určili další termín a ten taktéž nebyl dodržen.
    - Je téměř nemožné se dovolat.

Doporučuji(

• rychlost a cena zboží
    • zatím nevím

Kamera dorazila rychle, ale když jsem ji zapojil, zjistil jsem nefunkčnost vestavěné baterie. Takže ji zítra po domluvě s obchodem odesílám k reklamaci. Jsem zvědav, zda mě proplatí prokazatelné náklady na odeslání zpět. Zatím komunikace v pohodě, takže uvidím co bude dál.

• + levnější než u konkurence
    • + zboží na odběrném místě do 2.dne
    • + vrácení zboží ve 14 denní lhůtě proběhlo bez problémů a rychle
    • - na webových stránkách by se mohlo trochou zapracovat

• Rychlost, cena, příjemné prostředí.

Produkt, který jsem si objednal, byl koupený v Polsku a tady pouze přeprodaný.V případě reklamace může být problém.Chyběl český návod.

objednal jsem a vyzvedl vpořádku. takže spokojen.

• rýchle dodanie, nízka cena
    • hapruje komunikácia

• nenabízí žádné výhody

Pokud nakupujete a platíte, pak je všechno v pořádku. Jakmile se z jakéhokoliv důvodu rozhodnete zboží vrátit, pak obchod vůbec nekomunikuje.

• velký výběr zboží
    • velice výhodná cena, nejvýhodnější
    • rychlá dodávka zboží
    • okamžitá domluva po telefonu-vstřícnost
    • slabiny žádné

doporučuji - budete spokojeni

• • Obchod velice rychle zareagoval na mou objednávku. Časová prodleva mezi zaplacením a odesláním objednávky byla tak malá, že jsem tomu nechtěla věřit. :-)
    • • Zboží v tomto obchodě seženete levněji než v obchodech jiných a nabízí doručení přes zasilkovnu, což mně osobně vyhovuje.
    • • Hlavní slabinou tohoto obchodu jsou podle mě jeho internetové stránky.
    • Kombinace barev a stylů je zvolena naprosto nevhodně. Stránky mohou též na mnoho lidí působit nepřehledným a laciným dojmem.
    • • Dále mi připadá velmi nevhodné provedení loga obchodu (ale co už - je to jejich marketing, žejo :-) ).
    • • Zboží, které jsem objednala, dorazilo v jiné barvě což bylo způsobeno pravděpodobně komunikačním šumem). Pokud tedy trváte na určité barvě, zdůrazněte to asi raději v poznámce k objednávce, ať nejste zklamaní...
    • Každopádně jsem nakonec zjistila, že barva, která mi přišla, se hodí do kuchyně snad ještě lépe než ta, kterou jsem chtěla původně (takže kdo ví, jestli nezaměstnávají i nějaké vědmy :-) ).
    • Kvůli barvě tedy výrobek určitě vracet nebudu.

V obchodě jsem nakoupila, protože zboží, které jsem sháněla měl jako jeden z mála obchodů stále v nabídce.

Osobně mám s obchodem dobrou zkušenost. Reakce obchodu na mou objednávku byla blesková a také odeslání objednávky proběhlo v nečekaně rychlém čase.

Zboží přišlo v jiné barvě, což jsem nakonec uvítala, ale abych tomuto předešla, stačilo by pravděpodobně jen napsat poznámku k objednávce.

Pokud tedy překousnete cirkusoidní stránky působící laciným dojmem, s objednávkou by neměl být problém.

Nemohu ale samozřejmě posoudit, jak by celá situace vypadala, kdybych se rozhodla zboží reklamovat...

• Super ceny, široký sortiment zboží, při vyzvednutí žádné zbytečné časové prodlevy
    • Přehlednost stránek

Naprostá spokojenost. Doporučuji

• Cena + rychlost

• Možnost osobního vyzvednutí

• Přehlednost
    • Dobrá cena

Velký výběr, velmi dobré ceny, rychlé a bezproblémové dodání.
    Určitě bych tento obchod doporučila.

• Nevím o žádné

Vřele doporučuji, určitě levnější o proti vyřvanému ALZAkovi který nabízí dárkové koše v hodnotě 2000.- Kč a pak dostanete šrot. LEŽÁKY. Hnus.

• plaza24 meni nazev...

dalsi hnus na ceskem trhu, semidex s.r.o. a plaza24.cz meni nazev na topocenter, stejny eshop, stejna pobocka jinak zmeny nejsou...rozhodne nedoporucuji

• +

ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!

Koupil jsem kameru LAMAX X8 Elektra. Po seznámení jsem zjisti, že vlastnosti kamery popsané v dodané Uživatelské příručce neodpovídají tomu co je v kameře k praktickému použití. Dodané příslušenství nebylo popsáno a není uvedeno jak jej prakticky používat. Vrcholem je objednání kamery u TOPOCENTER, a zboží bylo dodáno firmou SEMIDEX Praha !!??
    Součástí balení byla jediná nepodepsaná faktura od této firmy č. FV1700397!!
    Tak jsem od smlouvy odstoupil a kameru poslal poštou na SEMIDEX Praha s.r.o. se žádostí o navrácení peněz. Takové obchodní jednání nikomu nedoporučuji!!!