nákup z domova

• Doručení zásilky nebylo zdarma, přestože zboží stálo více jak tři tisíce. Pro osobní odběr byla zásilka těžká, vážila přes 8 kg, což jsem zjistila až na místě odběru.

Velmi rychlé dodání zboží.

Objednávka byla velmi rychle připravena k vyzvednutí, zaměstnanci u výdeje byli příjemní.

• Maximální rychlost. Jeden den objednáno, druhý den doručeno. SUPER

Skvělý výběr, super ceny

Jednání s obchodem je rychlé a na vysoké úrovni aspoň v mém případě.

• ceny
    • trochu lépe bych označila výdejní místo

• rychlost a levnější zboží
    • neprodává kvalitní zboží.

Nakoupil jsem jejich prémiový celokovový robot který byl velice nekvalitní,vrátil jsem a díky bohu peníze dostal zpět protože po přečtení recenzí na tenhle obchod jsem měl strach.

• dobra cena
    • nevim o nich

ok

• K vyrobku nebol dodany navod na pouzitie ani v SK a ani v CZ jazyku, a to je zle

da sa

• Spolehlivost
    • Nevím

Doporučuji(

• rychlost a cena zboží
    • zatím nevím

Kamera dorazila rychle, ale když jsem ji zapojil, zjistil jsem nefunkčnost vestavěné baterie. Takže ji zítra po domluvě s obchodem odesílám k reklamaci. Jsem zvědav, zda mě proplatí prokazatelné náklady na odeslání zpět. Zatím komunikace v pohodě, takže uvidím co bude dál.

• + levnější než u konkurence
    • + zboží na odběrném místě do 2.dne
    • + vrácení zboží ve 14 denní lhůtě proběhlo bez problémů a rychle
    • - na webových stránkách by se mohlo trochou zapracovat

objednal jsem a vyzvedl vpořádku. takže spokojen.

• rýchle dodanie, nízka cena
    • hapruje komunikácia

• velký výběr zboží
    • velice výhodná cena, nejvýhodnější
    • rychlá dodávka zboží
    • okamžitá domluva po telefonu-vstřícnost
    • slabiny žádné

doporučuji - budete spokojeni

• • Obchod velice rychle zareagoval na mou objednávku. Časová prodleva mezi zaplacením a odesláním objednávky byla tak malá, že jsem tomu nechtěla věřit. :-)
    • • Zboží v tomto obchodě seženete levněji než v obchodech jiných a nabízí doručení přes zasilkovnu, což mně osobně vyhovuje.
    • • Hlavní slabinou tohoto obchodu jsou podle mě jeho internetové stránky.
    • Kombinace barev a stylů je zvolena naprosto nevhodně. Stránky mohou též na mnoho lidí působit nepřehledným a laciným dojmem.
    • • Dále mi připadá velmi nevhodné provedení loga obchodu (ale co už - je to jejich marketing, žejo :-) ).
    • • Zboží, které jsem objednala, dorazilo v jiné barvě což bylo způsobeno pravděpodobně komunikačním šumem). Pokud tedy trváte na určité barvě, zdůrazněte to asi raději v poznámce k objednávce, ať nejste zklamaní...
    • Každopádně jsem nakonec zjistila, že barva, která mi přišla, se hodí do kuchyně snad ještě lépe než ta, kterou jsem chtěla původně (takže kdo ví, jestli nezaměstnávají i nějaké vědmy :-) ).
    • Kvůli barvě tedy výrobek určitě vracet nebudu.

V obchodě jsem nakoupila, protože zboží, které jsem sháněla měl jako jeden z mála obchodů stále v nabídce.

Osobně mám s obchodem dobrou zkušenost. Reakce obchodu na mou objednávku byla blesková a také odeslání objednávky proběhlo v nečekaně rychlém čase.

Zboží přišlo v jiné barvě, což jsem nakonec uvítala, ale abych tomuto předešla, stačilo by pravděpodobně jen napsat poznámku k objednávce.

Pokud tedy překousnete cirkusoidní stránky působící laciným dojmem, s objednávkou by neměl být problém.

Nemohu ale samozřejmě posoudit, jak by celá situace vypadala, kdybych se rozhodla zboží reklamovat...

• Super ceny, široký sortiment zboží, při vyzvednutí žádné zbytečné časové prodlevy
    • Přehlednost stránek

Naprostá spokojenost. Doporučuji