• Rýchle doručenie, kvalitné zabalené, tovar v poriadku.

Na to, že měli u zboží, které jsem hledal napsáno, že je skladem (1 poslední kus), tak do dneška nic nemám. Jen trapný mail, že zboží je na skladě u dodavetele a bude do 10 pracovních dnů. Už to zboží ani nechci a poohlédnu se po něm jinde. Komunikace v tomto e-shopu naprosto nulová!!!

• Levné zboží
    • Absolutně nekomunikuje !!!
    • Objednala jsem zboží, bylo skladem, zaplatila okamžitě kartou cca 1500,- kč včetně poštovného a zboží nedorazilo!!!
    • Na maily nereagují, telefon už nezvedli, jejich schránka je plná...

Budu ráda, když z nich dostanu peníze nazpět.........

• žádná komunikace, termín dodání v neznámu
    • ačkoliv inzerují dodání do sedmi prac.dnů
    • požadavek na platbu - pokud zaplatíte
    • potvrzeno dva dny po provedení platby
    • požádal jsem o zrušení objednávky a vrácení
    • peněz

• Je to rychlé a lacine
    • Špatný popis produktu na internetu

Radši volejte jestli to tak skutečně je než objednate

• - Výrobek nedorazil ve slíbeném termínu, po zkontaktování mi určili další termín a ten taktéž nebyl dodržen.
    - Je téměř nemožné se dovolat.

• Rychlost, cena, příjemné prostředí.

Produkt, který jsem si objednal, byl koupený v Polsku a tady pouze přeprodaný.V případě reklamace může být problém.Chyběl český návod.

• nenabízí žádné výhody

Pokud nakupujete a platíte, pak je všechno v pořádku. Jakmile se z jakéhokoliv důvodu rozhodnete zboží vrátit, pak obchod vůbec nekomunikuje.

Koupil jsem kameru LAMAX X8 Elektra. Po seznámení jsem zjisti, že vlastnosti kamery popsané v dodané Uživatelské příručce neodpovídají tomu co je v kameře k praktickému použití. Dodané příslušenství nebylo popsáno a není uvedeno jak jej prakticky používat. Vrcholem je objednání kamery u TOPOCENTER, a zboží bylo dodáno firmou SEMIDEX Praha !!??
    Součástí balení byla jediná nepodepsaná faktura od této firmy č. FV1700397!!
    Tak jsem od smlouvy odstoupil a kameru poslal poštou na SEMIDEX Praha s.r.o. se žádostí o navrácení peněz. Takové obchodní jednání nikomu nedoporučuji!!!