• no ,doprava trvala 5 dny..co je moc to je prilis...

Reakce obchodu Topgal.cz

děkujeme za Váš nákup i za recenzi našeho eshopu. Nicméně mi to nedá nezastavit se nad Vaším "hodnocením".
    Jde o to, že si právě na dochvilnosti a perfektních službách našeho eshopu docela potrpíme. Práve proto malinko nechápu, že Vám měl objednaný balík dojít "až" po 5 dnech. Veškeré objednávky realizované v našem eshopu expedujeme (v případě platby dobírkou) hned následující pracovní den po vytvoření objednávky. Samotná doprava by měla vzít maximálně 24 hodin, resp. další pracovní den (v případě prvního pokusu o první doručení balíku), objednávku by jste tak měl obdržet skutečně do 2 pracovních dnů od vytvoření objednávky.

V případě Vaší konkrétní objednávky - tu jste realizoval (objednával) ve čtvrtek 19.4. ve 22:08 hod. Tuto objednávku jsme z důvodu odstávky veškerého systému v místě sídla firmy v pátek 20.4. expedovali až v pondělí 23.4. a zásilka Vám byla doručena v úterý 24.4. Pokud Vám doručení objednávky v průběhu 3 pracovních dnů (pátek > pondělí > úterý) připadá jako "co je moc, to je příliš", můžete nám bez problémů zakoupený produkt vrátit.

S úrovní našich služeb můžete být jistě nespokojen, na to máme výsostné právo, stejně jako na fakt, že můžete napsat o těchto svých pocitech recenzi na Heureku. Přesto si ale neodpustím subjektivní poznámku o tom, že "kdo se psa bíti, hůl si vždycky najde". Tak mi totiž Vámi popsaný "problém" s doručením objednávky připadá.

Přeji hezký a slunečný den.

ing. Libor Chaloupka - vedoucí internetového prodeje, Topgal a.s.

• slevové akce
    • v poslední době nižší výběr zboží

bezkonkurenčně nejkvalitnější zboží

• Zjistila jsem že je jeden z nejdražžích

Reakce obchodu Topgal.cz

děkujeme za Váš příspěvek, ale moc nechápeme Vaše hodnocení. Jsme na emailu a telefonu každý den minimálně od 8 do 16:00, takže v komunikaci se zákazníkem by neměl být problém. Pokud jde o cenu a Vaše zjištění toho, že v našem eshopu prodáváme nejdráže, můžu Vám napsat naše stanovisko. V našem eshopu www.topgal.cz nabízíme a prodáváme produkty Topgal za tzv. doporučené maloobchodní ceny a nikde ani netvrdíme, že prodáváme za nejnižší ceny. Za tyto doporučené ceny doporučujeme prodávat také všem našim obchodním partnerům, nicméně ti se tímto "doporučením" nemusejí řídit, není pro ně nijak závazné. Proto na internetu i v kamenných prodejnách narazíte na obchodníky, kteří nabízejí produkty naší značky za nižší ceny, v mnohých případech však produkty nabízejí i za ceny vyšší. My jako producent na tuto "cenovou" hru odmítáme přistoupit, držíme se pevné cenové strategie a to z několika důvodů. Tím hlavním je fakt, že dost dobře nechceme a nemůžeme cenově "podrážet" naše obchodní partnery, ačkoliv bychom si to jako producent mohli teoreticky dovolit. Dalším hlavním důvodem je fakt, že nastavená doporučená maloobchodní cena je nastavena tak, aby byl zaručen poměr cena / kvalita - pod cenou prostě odmítáme prodávat. V neposlední řadě nemůžu nezmínit také fakt, že ačkoliv naše produkty můžete nakoupit v jiných obchodech nebo eshopech určitě levněji levněji než u nás, nákupem na www.topgal.cz můžete získat další výhody a benefity, které se Vám nemusejí na první pohled jevit tak zjevné:

- v našem eshopu můžete kdykolik uplatnit slevu 10 % na nákup nezlevněného zboží (stačí zavolat nebo napsat emailem a získáte platný kupon)

- v našem ehsopu neplatíte poštovné a balné při nákupu nad 500 Kč a ke každému nákupu získáváte další drobné dárky

- veškeré nabízené produkty máme skladem. U objednávek tak garantujeme dodání do 2 pracovních dnů (v případě, že zvolíte dopravu PPL a platbu dobírkou)

- při reklamaci školního batohu zakoupeného v našem eshopu Vám zdarma zapůjčíme náhradní školní batoh

- v našem eshopu nabízíme kromě jiného také speciální kolekce produktů, které jsou dostupné pouze v našem ehsopu a ve firemní prodejně ve Šternberku (kolekce Euforia)

- v našem ehsopu zakoupíte také s předstihem vybrané produkty v akci

Jsem přesvědčena, že eshop www.topgal.cz, který zastupuji, poskytuje naprosto unikátní a perfektní služby, o čemž ostatně svědčí i fakt, že jsme v posledních 2 letech získali ocenění Shop roku (2009 a 2010). Navíc veškeré naše služby vnímají velmi pozitivně také naši zákazníci. Ostatně 100 % z nich by náš eshop doporučilo svým známým, což je naprosto unikátní hodnota i v systému Heuréka.

Co říci závěrem? Snad jen tolik, že jsem přesvědčena o tom, že v našem eshopu prodávámě produkty Topgal obohacené o další přidané a leckdy unikátní služby za naprosto adekvátní ceny. Nikdo Vás však k nákupu v našem eshopu nenutí či nepřesvědčuje. Pokud hledáte eshop s nejnižší cenou produktů Topgal, u nás rozhodně neuspějete a je tak asi lepší hledat jinde. Pokud však hledáte kvalitní eshop, který Vám kromě samotného produktu nabízí také přidané a kvalitní služby, můžete vyzkoušet nás.

S přátelským pozdravem

Hanka Dvorská
    Topgal a.s.

• kvalita zboží
    • nelze vyzkoušet zboží

• * byla to nejudražší cena ve srovnání s kamennými obchody
    • * v papírnictví Polská ulice 7, Olomouc, stejný studentský batoh stojí o 300 Kč méně
    • * v prodejně Baťa Olomouc je o 100 Kč levnější

Doporučuji nejdřív srovnat ceny s kamennými obchody, nedůvěřovat výhodnosti tohoto e-obchodu.

Dobrý den, paní Hrbková,
    děkujeme za Vaši uživatelskou recenzi našeho e-shopu a cenové srovnání s kamennými obchody. Vcelku chápu Vaši reakci, nicméně zde je erudované vysvětlení ze strany TOPGAL a.s.
    1. Nikde na našem webu ani jinde netvrdíme, že v našem e-shopu prodáváme produkty Topgal za nejnižší ceny. Naše produkty prodáváme za tzv. doporučené maloobchodní ceny, kterými se ostatní obchodníci řídit nemusejí.
    2. Doporučenou maloobchodní cenu považujeme za přiměřenou vzhledem ke kvalitě a značce produktu. Navíc koupí produktu v našem e-shopu získáváte také další služby - například možnost zapůjčení náhradního batohu při možné reklamaci, okamžité řešení jakýchkoliv dalších požadavků (reklamce, výměna zboží), bezplatnou dopravu či drobné dárky navíc. Získáváte tak služby navíc, které oceňují a kvitují naši zákazníci (ostatně hodnocení 100 % na serveru Heureka je všeříkající).
    3. V případě, že jste s nákupní cenou tohoto batohu v našem eshopu nesouhlasila či se Vám zdála "nejdražší", dost dobře nechápu, proč jste produkt za tuto cenu kupovala. Na internetu rozhodně naleznete i levnější e-shopy s našimi produkty. Navíc jste u nás zakoupený batoh, stejně jako jakýkoliv jiný produkt pořízený na internetu, mohla bez udání důvodu vrátit a my bychom Vám vrátili celou kupní cenu. Poštovné jste neplatila, tudíž by jste nepřišla ani o něj.
    4. Na nákupy na našem serveru lze navíc uplatnit slevu 10 % na veškeré nezlevněné zboží, ve Vašem případě by jste tak mohla dostat slevu dalších 130 Kč. Platný slevakód na nákup je velmi snadné získat, stačí se pouze zeptat nebo zapátrat na internetu.

Ze všech těchto důvodů mi proto přijde Vaše hodnocení našeho obchodu malinko nefér - nákupní cena batohu byla jasně deklarována a Vy jste s nákupními podmínkami souhlasila. Pokud jste ex-post zjistila, že se daný batoh dá nakoupit na trhu i levněji a dáváte to za vinu nám, dost dobře Vám nemůžu nijak vyhovět či pomoci. Každopádně Vy se můžete svobodně rozhodnout, ve kterém e-shopu budete příště nakupovat.

Přesto děkujeme za nákup. Pevně věřím a doufám, že produkt Topgal Vám i přes "nejdražší" cenu bude sloužit s dlouhodobé spokojenosti.

S přátelským pozdravem

Ing. Libor Chaloupka - marketing / e-sales manager, TOPGAL a.s.

• dodání až domua případné ační ceny.
    • zatím nemámtušení

Každý si musí vyzkoušet nakoupit sám.Pro nás vyhovující,jak na které zboží.Pohodlný nákup a levnější.

• Rychlost dodání , Neplatila jsem poštovné a balné
    • nevím o žádné

Jsem velmi spokojená

• Velký výběr zboží.
    • Nevím.

Přehledné, velmi dobré.

• Přehledné uspořádání nabídky zboží.
    • Jsou to spíše věci výroby - ke každému typu školního batohu by mohlo být odpovídající pouzdro.

Za dobrou cenu výborné zboží.
    Líbí se mi, že nejsou skryté dotazy zákazníků a Vaše odpovědi. Při výběru batohu to hodně pomůže se zorientovat v nabídce.
    Váš obchod jsem už nejednou doporučila rodičům prvňáčků. Aktovky perfektně sedí, jsou kvalitní.

• Kvalita někdy i přízivá cena.
    • Trochu se motám v přehledu zboží, chybí mi rozdělení dle ceny.

Skoro vynikající.

• kvalitu a velmi výhodné akce!!
    • větší výběr zboží

v zásadě jsem spokojená a doporučuji

• výhodná cena, rychlé dodání, vstřícná komunikace i o slevách a akcích
    • slabiny jsem nepoznal

vřele doporučuji

• kvalitní výrobky, neplacení poštovného

• Rychlé zaslání zboží
    • Zklamala mě cena zboží

Bohužel,jsem si předem nezjistila ceny a pak jsem navštívila obuv v Brodku uPřerova,kde tyto školní batohy prodávají
    také,ale o 250kč levněji.Myslela jsem si,když výrobek vezmu přímo od Vás,bude to nejlevnější.Bohužel,tomu tak není,ale nechápu,jak je možný,takový rozdíl cen.Napsala jsem Vám název prodejny,pokud si to chcete ověřit.Naschledanou

• velký výběr
    • kvalita

Topgal jsem kupovala již 3x,přes internet prvně,zn.Euforia jinak koupit nejde. Zboží je kvalitní a mám s ním dobré zkušenosti. Doporučuji všem. Dodání bylo také naprosto perfektní.

• barva prodávaného výrobku neodpovídá skutečnosti,je to uplně jiný odstín,než na vašich stránkách

• doprava, šetří čas
    • nepřehlednost rozměrů

obchod i doprava a komunikace funguje dobře
    je ale lépe si věc vyzkoušet v kamennm obchodě
    doporučila bych obchod ale s poznámkou věc raději vyzkoušet
    koupila jsem batoh pro sedmáka ale je to malé nevrátím to protože mám doma budoucího prvnáka tomu to je dobře

• pohodlie
    • rýchlosť
    • široký výber
    • nemôžem si tovar chytiť a odskúšať
    • skreslená predstava o veľkosti

Synovi som kúpila v bežnom obchode detský vak značky Topgal a zaujala ma kvalita materiálu a design výrobku. Pretože ide do prvej triedy, hľadala som kvalitnú aktovku. Nenašla som ju v bežnom obchode, tak som si ju vyhľadala na internete podľa štítku na vaku.
    Nedoporučila by som ju známym, pretože ešte nemám skúsenosť so životnosťou tovaru. Vak aj aktovka sú darom pre syna k narodeninám, ktorý nastupuje do školy až v septembri.

• je vse v pohode sme spokojeni

super doporučuji

• vše pro domácnost