• Obchod nemá problém.

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za výborné hodnocení, těší nás, že se pro materiál k plnění tonerů do Vaší tiskárny Brother k nám pravidelně vracíte.
    Pokud byste potřeboval další podporu, jsme tu pro Vás na [email protected].

www.tonersyp.cz

• Dobré filtrování podle typu tiskárny

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za skvělé hodnocení, jsme rádi, že jste byl s našimi službami spokojený.
    Těší nás, že jste se k nám vrátil pro další barvy tonerů do Vaší tiskárny OKI.

Pokud byste potřeboval poradit s plněním tonerových kazet, určitě se podívejte do naší poradny na www.tonersyp.cz/poradna.
    Můžete nám také napsat na [email protected] a my Vám rádi s čímkoliv pomůžeme.

www.tonersyp.cz

• skvělé návody, ušetří mnoho peněz

Děkujeme za hodnocení za Váš první nákup na eshopu Tonersyp.cz.
    Jsme moc rádi, že jste se při výběru kompatibilních tonerů do Vaší tiskárny HP obrátil právě na nás.

Děkujeme i za pochvalu návodů. Jsme moc rádi, že Vám pomohou ušetřit náklady na tisk. Budeme se i nadále snažit vymýšlet užitečné rady a vychytávky :-)

www.tonersyp.cz

• Rychlý proces, úplně jako před covidem. Dále bohatý výběr, průvodce podle tiskárny.

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za skvělou recenzi, jsme moc rádi, že jste se k nám opět vrátil pro tonery do Vaší tiskárny OKI a že jsme Vás mohli potěšit rychlým vyřízením Vaší objednávky.
    Také děkujeme za pochvalu obsahu našich stránek, velmi si toho ceníme.

Jako majitele tiskárny OKI by Vás také mohl zajímat e-book, se kterým snadno vyřešíte 12 nejčastějších problémů těchto tiskáren. Je k dispozici ke stažení zde: https://www.tonersyp.cz/fotopruvodce/jak-behem-nekolika-minut-odstranit-12-nejcastejsich-chyb-tiskaren-oki

Bez připomínek!!

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za skvělé hodnocení, jsme rádi, že jste se opět po čase vrátil do našeho eshopu Tonersyp.cz.
    Velmi nás těší, že jste si u nás vybral tonery do Vaší tiskárny HP.

Budeme rádi, když se příště u nás v e-shopu zaregistrujete. Stačí k tomu 1 klik a můžete ihned využívat výhody účtu – například nakupovat za výhodnější ceny.

• Viz popis níže

Dobré www s řadou užitečných tipů, bezchybně a rychle dodané objednané zboží, velmi užitečná "servisní" podpora - rada. Moc děkuji paní Hejdové!

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za skvělou zpětnou vazbu, jsme moc rádi, že jsme Vám pomohli vyřešit problém s tiskárnou Xerox. Paní Hejdové Vaši pochvalu velice ráda vyřídím :-)
    Kdybyste ještě cokoliv potřeboval, určitě navštivte naši poradnu na www.tonersyp.cz/poradna, nebo napište na [email protected].
    Pokud to bude v našich silách, rádi opět pomůžeme :-)

www.tonersyp.cz

• Rychlé vyřízení zakázky.

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za hodnocení, jsme rádi, že jsme Vás rychlým dodáním potěšili.
    Vážíme si, že jste se k nám pro tonery do Vaší tiskárny Samsung opět vrátil.

Navíc jako registrovaný zákazník automaticky nakupujete za lepší ceny a to je super :-)

Kdybyste potřeboval jakoukoliv radu, třeba s výběrem nové tiskárny, určitě navštivte naši poradnu na www.tonersyp.cz/poradna, nebo napište na [email protected].
    Pokud to bude v našich silách, rádi pomůžeme.

www.tonersyp.cz

Bezproblémová oriantace v e-shopu, rozumná cena, rychlé dodání. Spokojenost!

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za recenzi a pochvalu.
    Je skvělé, že jste si při nákupu tonerů do Vaší tiskárny OKI vybral právě náš eshop Tonersyp.cz.
    S našimi renovacemi tisknete za zlomek ceny originálního toneru a pokud se u nás příště zaregistrujete, budete mít na všechno zboží ještě lepší ceny :-)

Navíc jako majitele tiskárny OKI by Vás mohl zajímat e-book, se kterým snadno vyřešíte 12 nejčastějších problémů těchto tiskáren.

www.tonersyp.cz

velký obal a na dně trochu prášku

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za recenzi a první nákup na Tonersyp.cz.
    Jsme rádi, že tonery Lexmark plníte právě práškem z Tonersyp.cz.

Aktuálně pro tonerový prášek používáme univerzální lahvičky a je pravda, že jsou v případě prášku do Vaší tiskárny zbytečně velké. Zapracujeme na tom a pokusíme se pro tento model se najít menší balení.

Ještě jednou děkujeme za nákup i cennou zpětnou vazbu :-)

• Rychlost vyřízení

Děkujeme za hodnocení za Váš první nákup na eshopu Tonersyp.cz.
    Jsme moc rádi, že jsme Vás rychlým dodáním tonerových prášků pro tiskárnu Samsung potěšili.

Děkujeme i za vytvoření zákaznického účtu, díky kterému automaticky nakupujete za výhodnější ceny.

Veškeré návody potřebné k plnění tonerů najdete v naší poradně www.tonersyp.cz/poradna. Pokud byste potřeboval další podporu, jsme tu pro Vás na [email protected].

www.tonersyp.cz

• Je to moje první objednávka. Nemohu hodnotit kvalitu dodaného výrobku
    • Poměrně rychlé dodání
    • Zásilka byla špatně zabalená, na jedné straně byl plastový obal odlepený. Je možné zrychlit dodací dobu

Doporučuji obchodu věnovat pozornost kvalitě zabalení výrobku.

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za Vaši recenzi a zpětnou vazbu k Vašemu prvnímu nákupu na Tonersyp.cz.

Víme, že toner může dojít v tu nejméně vhodnou dobu a proto je rychlé dodání zboží naší prioritou.
    Hned jsme ověřili cestu Vaši zásilky a zjistili jsme, že byla doručena již na druhý pracovní den od objednávky.
    Za odlepenou fólii se Vám omlouváme a jako omluvu zasíláme voucher na dopravu zdarma při Vašem příštím nákupu.

Rádi Vás opět přivítáme v našem eshopu.

• Bohatý sortiment, příznivé ceny

Skvělá péče o registrované zákazníky, zaregistrovaný můj typ tiskárny, nabídka spotřebního materiálu a náhradních dílů
    primárně na můj typ.
    Ochotná, rychlá a efektivní poradenská služba. Jsem velmi spokojem.

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za skvělou recenzi, Vaše spokojenost nás nesmírně těší.
    Jsme moc rádi, že jste se při výběru dílů do Vaší tiskárny Samsung opět obrátil na náš e-shop Tonersyp.cz a my Vám mohli být nápomocní.

A samozřejmě jako registrovaný zákazník u nás vždy nakoupíte za lepší ceny :-)

www.tonersyp.cz

• Skvělé jednání s obchodnicí Tonersypu.

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za výborné hodnocení, těší nás, že se na nás při nákupu tonerů a náplní do Vašich tiskáren pravidelně obracíte.

Jako majitelku tiskárny OKI by Vás mohl zajímat e-book, se kterým snadno vyřešíte 12 nejčastějších problémů těchto tiskáren. Je k dispozici ke stažení zde: https://www.tonersyp.cz/fotopruvodce/jak-behem-nekolika-minut-odstranit-12-nejcastejsich-chyb-tiskaren-oki

www.tonersyp.cz

• zboží přišlo velice rychle

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za skvělé hodnocení, jsme rádi, že jsme Vás rychlým dodáním potěšili.
    Velice si ceníme toho, že se k nám pro tonery do Vaší tiskárny Samsung pravidelně vracíte.

Jako náš pravidelný zákazník neváhejte také využít svoz prázdných tonerů, které zdarma odvezeme a ekologicky zlikvidujeme. Zde najdete všechny potřebné informace: https://www.tonersyp.cz/svoz-a-likvidace-prazdnych-toneru-podminky-14lp

• Výborná komunikace s obchodem

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za recenzi. Velmi nás těší Vaše spokojenost a vážíme si toho, že se k nám pravidelně vracíte pro etikety do Vaší tiskárny Dymo.
    Navíc jako registrovaný zákazník máte každý Váš nákup za lepší cenu :-)

www.tonersyp.cz

• Toner za příznivou cenu.

Děkujeme za hodnocení za Váš první nákup na eshopu Tonersyp.cz.
    Moc nás těší Vaše spokojenost a jsme rádi, že jste toner do Vaší tiskárny Brother zakoupil právě u nás.

• Vše super
    • Rychlost vyřízení
    • Není co by bylo špatně

Spokojenost s vyřizením, rychlé jednání.

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za skvělou recenzi, velmi nás těší Vaše spokojenost.
    Jsme moc rádi, že jste se pro materiál k plnění tonerů do tiskárny OKI vrátil opět do našeho eshopu.

Jako majitele tiskárny OKI by Vás mohl zajímat e-book, se kterým snadno vyřešíte 12 nejčastějších problémů těchto tiskáren.

rychlost,spolehlivost

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za skvělé hodnocení, jsme rádi, že jsme Vás našimi službami potěšili.
    Vážíme si toho, že se k nám opakovaně pro komponenty a tonery do Vaší tiskárny Brother vracíte.

Pokud to bude v našich silách, rádi pomůžeme.

• rychlá dodávka zboží

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za výborné hodnocení, jsme rádi, že jsme Vás rychlým dodáním zboží potěšili a že jste se pro materiál k plnění tonerů do Vaší OKI tiskárny opět vrátil do našeho eshopu.

Vše v pořádku.

Děkujeme za hodnocení za Váš první nákup na eshopu Tonersyp.cz.
    Jsme rádi, že jste se při nákupu pásek do Vaší tiskárny Brother obrátil právě na nás.