ok

Rychlá komunikace a dodání. Vše OK. Příště se zase obrátím na Tonersyp

Ok

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za Vaše hodnocení a Váš první nákup na Tonersyp.cz.

Těší nás, že jste si toner a tonerový prášek do Vaší tiskárny HP vybral právě u nás.
    Děkujeme i za vytvoření zákaznického účtu, díky kterému automaticky nakupujete za výhodnější ceny.

www.tonersyp.cz

• V nabídce tonery pro mnoho typů tiskáren
    • Články a návody o tonerech přímo na stránkách

Bez připomínek, vše v pořádku, rychle dodáno.

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za Vaše výborné hodnocení, jsme moc rádi, že jsme Vás rychlým doručením potěšili.

Velmi si ceníme, že jste si pro plnění Vašich tonerů HP vybral materiál právě z e-shopu Tonersyp.cz.
    Pokud byste potřeboval poradit s plněním tonerových kazet, určitě se podívejte do naší poradny na www.tonersyp.cz/poradna.

Můžete nám také napsat na [email protected] a my Vám rádi s čímkoliv pomůžeme.

www.tonersyp.cz

Objednávka rychle vyřízena, zboží zabalené

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za Vaše hodnocení a za to, že jste se k nám opět vrátila pro sadů tonerů do Vaší tiskárny HP.

Těší nás, že jako náš věrný zákazník nakupujete s registrací za lepší ceny.

www.tonersyp.cz

Ochota, vstřícnost k zákazníkovi, rychlost, inprovizace.

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za výborné hodnocení, jsme moc rádi, že jsme mohli být nápomocní a
    ceníme si toho, že jste se k nám opět vrátil pro naše renovované tonery do tiskárny HP.

Kdybyste potřeboval jakoukoliv technickou radu, určitě navštivte naši poradnu na www.tonersyp.cz/poradna, nebo napište na [email protected]. Pokud to bude v našich silách, rádi pomůžeme.

www.tonersyp.cz

Rychlé doručení zásilky, perfektně zabaleno

Děkujeme za hodnocení za Váš první nákup na eshopu Tonersyp.cz.
    Jsme moc rádi, že Vás pečlivé zabalení a rychlé dodání zobrazovací jednotky pro Vaši tiskárnu Samsung potěšilo :-)

• Rychlý a spolehlivý obchod

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za Vaše hodnocení, jsme moc rádi, že se k nám pravidelně vracíte pro náplně do Vašich tiskáren HP.

Navíc jako registrovaný zákazník nakupujete vždy za lepší ceny a to je super :-)

Rádi Vás opět přivítáme v našem eshopu.

• spolehlivost

Doporučuji, nakoupeno již několikrát a vždy bez problémů.

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za výborné hodnocení, těší nás, že jste se na nás při nákupu pásek do Vaší tiskárny Dymo opět obrátila.

Budeme moc rádi, když se příště u nás v e-shopu zaregistrujete.
    Stačí k tomu 1 klik a můžete ihned využívat výhody účtu – například nakupovat za výhodnější ceny všeho zboží :-)

Spolehlivost !!!

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byl s našimi službami spokojený.
    Ceníme si toho, že jste se k nám opět vrátil pro čipy pro Vaši tiskárnu Xerox a jako registrovaný zákazník využíváte výhody zákaznického účtu a nakupujete tak za výhodnější ceny :)

• rychlé, výborná komunikace

Děkujeme za hodnocení za Váš první nákup na eshopu Tonersyp.cz.
    Jsme rádi, že jste si odpadní nádobku pro Vaši tiskárnu Konica Minolta vybrala právě u nás.

Budeme rádi, když se příště u nás v e-shopu zaregistrujete. Stačí k tomu 1 klik a můžete ihned využívat výhody účtu – například nakupovat za výhodnější ceny.

• kvalita tonerů

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za Vaše hodnocení, moc nás těší, že jste se opět k nám vrátil pro tonerový prášek a čip pro Vaši tiskárnu OKI.
    Jsme moc rádi, že tonery plníte právě naším materiálem.

www.tonersyp.cz

• Velký výběr produktů a rychlost dodání

Nic

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za skvělé hodnocení, jsme moc rádi, že jsme Vás rychlým dodáním potěšili
    Vážíme si toho, že jste se k nám po čase opět vrátil pro originální náplně do Vaší tiskárny HP.

Děkujeme i za vytvoření zákaznického účtu, díky kterému jste automaticky nakoupil za lepší ceny.

www.tonersyp.cz

Velice ochotný personál. Skvělá komunikace.

Děkujeme za hodnocení za Váš první nákup na eshopu Tonersyp.cz.
    Jsme moc rádi, že jsme Vám mohli pomoci a že jste byl s našimi službami spokojený.
    Děkujeme i za vytvoření zákaznického účtu, díky kterému vždy nakoupíte za výhodnější ceny.

www.tonersyp.cz

Zakoupení toner karty. Poradenství při resetu počitadla. Spokojen.

Děkujeme za hodnocení za Váš první nákup na eshopu Tonersyp.cz.
    Jsme moc rádi, že jsme Vám mohli pomoct s řešením problémů s čipovou kartou ve Vaší tiskárně. S naší kartou teď bude fungovat zcela bez problémů :-)
    Budeme se těšit na další návštěvu u nás v eshopu.

• Vždy ochotně poradí
    • Má to co potřebuji
    • Nenašel jsem

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za výborné hodnocení, jsme moc rádi, že jste se k nám opět vrátil pro komponenty k tonerům do Vaší tiskárny Samsung.
    Navíc díky stále platné registraci jste nakoupil za lepší ceny :-)

Pokud to bude v našich silách, rádi opět pomůžeme.

www.tonersyp.cz

• rychlá reakce, vše v pořádku

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za výborné hodnocení. Těší nás, že jste se při nákupu kompatibilního toneru do Vaší tiskárny HP obrátil právě na nás.

Děkujeme i za vytvoření zákaznického účtu, díky kterému automaticky získáváte mnohé výhody. Například nižší ceny všeho zboží, nebo možnost vrátit kompatibilní tonery až 1 rok po nákupu bez udání důvodu.

www.tonersyp.cz

• bezproblémové a rychlé jednání

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za hodnocení za Váš první nákup na našem eshopu.
    Jsme rádi, že jste si pro plnění tonerů OKI vybral materiál právě u nás na Tonersyp.cz.

Jako majitele tiskárny OKI by Vás mohl zajímat e-book, se kterým snadno vyřešíte 12 nejčastějších problémů těchto tiskáren. Je k dispozici ke stažení zde: https://www.tonersyp.cz/fotopruvodce/jak-behem-nekolika-minut-odstranit-12-nejcastejsich-chyb-tiskaren-oki

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za skvělé hodnocení, jsme rádi, že jsme Vás rychlým dodáním potěšili.
    Ceníme si toho, že jste se k nám po čase opět vrátil pro tonerový prášek k plnění tonerů do Vaší tiskárny HP.

Rádi Vás opět přivítáme v našem eshopu.