• ignorovani zakaznika
    • laxni pristup k objednavkam
    • amaterismus
    • lhani
    • diletantstvi

V zadnem pripade nemuzu doporucit tento obchod at uz z duvodu toho, ze podpora me naprosto ignorovala, lhala, slibovala neco co nebyla schopna vcas dodrzet a to se jednalo o par kodu. Prvne mi bylo slibeno, ze kody obdrzim do 24 hodin, coz se taky stalo, ale dostal jsem uplne jine kody, ktere jsem si neobjednal. Nasledne mi bylo receno, ze to byla chyba zamestnance! Tady at si kazdy posoudi sam jaci lide tam pracuji, kdyz nedokazi ani poradne zkontrolovat objednavku. Dale mi bylo slibeno, ze dalsi den vsechno bude vyrizeno a at nemam obavy. Dalsi den jsem byl proste ignorovan. Obchod rozhodne nedoporucuji a radsi priplatte si stovku navic a usetrete si svoje nervy a dustojnost. Osobne si myslim, ze tento e-shop by se mel nahlasit na COI za nekale obchodni praktiky.

Reakce obchodu tojepohoda.cz

Bohužel jsme se nepochopili. Zboží, které jsme Vám dodali a Vy reklamujete jako špatné, tak je zboží, které jste si objedanal (A jak jste sám přiznal v mailové komunikaci, použil). Objednal jste si 3x 5 kódů, po zaslání prvních jste ihned reklamoval, že to není to, co jste si objednal i přesto, že to Vaše objednávka byla. Kódy byly tedy v pořádku, jen Vy jste nevěděl, co si objednáváte. Bohužel jste si jich objednla 15, ale použít na jeden účet jich lze pouze 10, což je také uvedeno u produktu. Vaše reakce je bohužel nemístná a chyba je v tuto chvíli na Vaší straně, bohužel jediné co můžeme je Vám vrátit peníze, ale Vy jste již kódy použil...

Přejeme hezký den,
    Tým tojepohoda

• Nízké ceny
    • U některých produktů nejasné na jakou platformu je hra určena.

Velmi pozitivně, zatím jsem spokojen

Dobrý den Pepo,

Děkujeme vám za Vaši recenzi, velmi nás potěšila. Omlouváme se za nejasné určení platforem určitě v budoucnu toto vylepšíme.

Děkuji a přeji hezký zbytek dne. Vaš tým tojepohoda.cz

• Česká distribuce.
    • Komunikace se zákazníky
    • přijatelné ceny
    • Stránky by mohly být trochu přehlednější Stránky by se mohly načítat rychleji

Obchod bych určitě doporučil. Objednal jsem hru která měla dorazit do 24H a dorazila ihned po objednání a další hra cca do 3H. Další bych zmínil na výbornou technickou podporu se kterou není problém se domluvit na přidání nového produktu který obchod neobsahuje. Tojepohoda se snaží být dobrým obchodem. Komunikují výborně a na dotazy jak na emailu tak občas na online podpoře, která by mohla být teda aktivnější, ale to je jen můj názor. Přeji vám taky tak dobrý zkušenosti jako mám já a doufám, že se služby budou i na dále zlepšovat.

Dobrý den Danieli,

Děkujeme za Vaší receznzi, velmi nás potěšila a věřte, že na těchto věcech pracujeme. Podpora je nyní dostupná 24h denně. Naším největším poděkováním je, že jste spokojený.
    Těšíme se na Vaší další návštěvu!

Hezký den Vám přeje tým tojepohoda.cz

• Rychlost ve vyřízení objednávky
    • Nevím o nich

• digitalní verze zboží
    • detailnější popis při použití
    • latence v komunikaci
    • neúplné ůdaje u produktu
    • /nutnost registrace při jednorázovém nákupu/

produkty x cena = nadstandart

• vše jde rychle
    • žadné nejsou

nakupovat budu stale v tomhle obchodě

Výborná komunikace se zákazníkem.

• Rychlost dodani.
    • Chtelo by to vetsi vyber.

Jako vzdy ok. Bohuzel nemaji nektere kody skladem(i kdyz u hry pisou ze skladem je), tak jsem jiz po nekolikrate musel cekat nez je sezenou. I tak jsem spokojeny a nakoupim zase. Jen by tam mohlo byt vic her.

• V mnoha případech levnější zboží a legálně získané.
    • Vyhledávání by zasloužilo rozšířit o 'hledání podle žánru'.

• Komunikace Obchodu

Dobrý den chtěl bych se velice omluvit obchodu , tojepohoda.cz a Zákaznickému servisu obchodu Tojepohoda.cz dne 14. ledna 2016 jsem udál recenzi na tento obchod ohledně objednávky :kupon xbox Live 4200EU. Cena 1499kč Kód zboží DGK_0085 Tato recenze byla špatná obchod peníze za kupon vrátil , ačkoliv nato měl 30 dní . Peníze přišli o hodně dríve . Tím to děkuji co jsem pročítal a ptal se hodně lidí s tím má problém ale není to vina obchodu ,ale dodavatele kuponu . Nijak jsem nechtěl poškozovat reputaci obchodu. ovládání a to ať už PC nebo Xbox ovládám
    dobře Jsem jen člověk jako vy který napsal špatnou recenzi,a velice toho lituji,obchod se velice snažil my pomoc bohuzel jsem napsal recenzi dřive než se vše vysvětlilo . Prosím všechny kteří budou číst recenzi ( 14. ledna 2016 kterou napsal tech) aby jí ignorovali

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Zaplatil jsem dobírku 338 kč a dostal jsem prázdný obal se sdělením, že mají jakési problémy s tiskárnou. Teletonní spojení nefunguje, pouze SMS.
    Nakonec se majitel ozval, řekl, že takhle by to nešlo a že zjedná nápravu. Je to týden a nic. Tak opravdu nevím, kde se stala chyba. Prozatím jsem bez peněz a iluzí

Reakce obchodu tojepohoda.cz

Zdravím, vše co píšete je bohužel pravda. Je to práce bývalého správce webu, který bohužel hodně poškodil pověst eshopu. Tento člověk zde již nepracuje. Pokud ještě problém nebyl vyřešen kontaktujte nás a by se postaráme o nápravu.

• Elektronická distribuce
    • Dobré ceny
    • Doporučeno známým

Jeden z lepších českých obchodů, kde se rozhodně vyplatí nakupovat.

• Bezproblémová komunikace
    • Rychlost 100%

Super obchůdek,vřele doporučuji

• Kvalitní zboží
    • Žádné

Rychlost dodání a kvalitní zboží.

Tým Tojepohoda.cz

• Velký výběr ve všech kategoriích
    • Super komunikace
    • Ochotný přístup
    • Možnost předobjednávek

Celkově zkušenost hodnotím jako kladnou. Při objednávce okamžitě přišel info e-mail. Dodání zboží skladem bylo velmi rychlé. O stavu zboží na předobjednávce jsem byl informován, a bylo doručeno téměř hned po vydání titulu. Na telefonním čísle uvedeném na webu jsou velmi ochotni s čímkoli poradit. Kvalitní služby za super cenu.

• doručení do 24 hodin,
    • hezká webova stranka,
    • věrnostní body-peněžní sleva,
    • infolinka,
    • hodně druhů plateb

už mají Fallout 4! prostě skvělé! mají platbu GoPay!!!

• Rychlost dodaní zboží

Zmíněná cena
    Výběr zboží
    Dobré zkušenosti,jak osobní tak i nakupujících

Tým Tojepohoda.cz

• hra kterou jsem si objednal vůbec nedošla

Reakce obchodu tojepohoda.cz

Moc nechápeme Váš komentář, jelikož hra, kterou jste si objednal jste nezaplatil a proto jsme Vám hru nemohli z pochopitelných důvodu dodat.

Přejeme hezký den,
    Tým tojepohoda.cz