• Zaplatil jsem dobírku 338 kč a dostal jsem prázdný obal se sdělením, že mají jakési problémy s tiskárnou. Teletonní spojení nefunguje, pouze SMS.
    Nakonec se majitel ozval, řekl, že takhle by to nešlo a že zjedná nápravu. Je to týden a nic. Tak opravdu nevím, kde se stala chyba. Prozatím jsem bez peněz a iluzí

Reakce obchodu tojepohoda.cz

Zdravím, vše co píšete je bohužel pravda. Je to práce bývalého správce webu, který bohužel hodně poškodil pověst eshopu. Tento člověk zde již nepracuje. Pokud ještě problém nebyl vyřešen kontaktujte nás a by se postaráme o nápravu.

• Doba dodání

Reakce obchodu tojepohoda.cz

opravdu nechápeme, co u Vás nastalo za problém, ale žádný e-mail, nebo jakoukoliv zprávu neevidujeme, celý systém jsem překontroloval. Vaše objednávka byla odesláno 12.9 Českou poštou, Vaše zásilka nebyla do dnešního dne Vámi přebrána.

• Žádnou.
    • Čekala jsem díky nějaké poruše na mail s klíčem.
    • Psala jsem možná deset mailů,než mi objednávku zaslaly.
    • Zaslaly mi již použitý klíč.
    • Nikdo nebral několik dní uvedený telefon.

Již zde nikdy nenakoupím!!!
    Rozhodně nedoporučuji!!!

Reakce obchodu tojepohoda.cz

Omlouváme se Vám, ale žádný takový případ se u nás nestal. Myslím, že toto co zde píšete se vůbec nezakládá na pravdě. Žádnou poruchu jsme neměli a klíče doručujeme dle dodací lhůty uvedené u produktu. Mrzí nás tento Váš názor, ale telefon máme stále při sobě, e-mail je pod stýlým dohledem a hry dodáváme jak je předem určeno. Přejeme pohodový den, Váš tým tojepohoda.cz

• Cvičení se v trpělivosti.
    • Nepřesné informace, chyby v systému.

Při objednávce bylo uvedeno, že zboží je skladem, po objednání mi přišla informace, že zboží není skladem (jednalo se o CD klíč - tudíž elektronická distribuce) a že do 24 hodin dorazí. Po VÍCE jak 24 hodinách jsem se musel sám připomínat, že zboží nedorazilo, pán mi pak odpověděl, že zboží už mám v mailu i profilu od včerejška. Kontroloval jsem to často a skutečně dorazilo až po mé urgenci. Absolutní nespokojenost.

• Můžete někomu něco objednat a ono mu to stejně nepřijde.
    • Zapomíná posílat objednané věci.

!!! NIC NEKUPOVAT !!!

Reakce obchodu tojepohoda.cz

moc nás Vaše reakce mrzí, Na odstranění problému jsme zapracovali a nyní už je vše v pořádku a vše je odesíláno do druhého dne.

Děkujeme za pochopení a ještě jednou přijměte naší omluvu,

• žádné nekomunikují
    • po 10 dnech jsem stále nic neobdržela

nikdy nic nekupovat

Byl mi poslán neplatný kód na hru The Crew, který nefungoval ani na Uplay ani na Steamu...
    Když jsem napsal E-mail nepřišla žádná odpověď a po napsání na jejich facebookove stránky jsem se také odpovědi nedočkal...
    Vlastně jsem jen zaplatil 819 KČ a dočkal jsem se neplatného CD klíče.
    Doufám že se to ještě nějak vyřeší a budu moci v tomto obchodě dále nakupovat...

Dobry den,

Moc se Vam omlouvame, ale ja jsem kotroloval nas e-mail, zda jste nam psal, ale zadnou informaci o tom, ze Vam klic nefunguje nemame. Ani primo v e-shopu. Muzete na prosim znovu poslat tento mail. Okamzite Vam reklamaci vyridim. Moc me to mrzi, ale opravdu jsme od Vas zadnou zpravu neobdrzeli. Nas e-mail je [email protected]

Dekuji a opravdu nas tento Vas komentar mrzi,
    Vas tym tojepohoda.cz

• To co uvádí na stránkách je napravdivé.

POZOR POZOR ! Je to jeden velký podvod. Po objednání a zaplacení platby přes Gopay vám nedojde zboží ani peníze zpět. Důrazně varuji před nákupem v tomto e-shopu. Žádná komunikace, na uvedené tel. číslo se nedá dovolat.

Dobrý večer,
    omlouváme se Vám. Je to ze dne 13.2, kde byl eshop převáděn na nového majitele.
    Bohužel se nám vytvořili komplikace a zkolaboval celý systém. Vaší platbu dohledáme a vrátíme zpět, či nabídneme řešení včetně kompenzace.
    Omlouváme se za problémy - všechny naše objednávky jsou již vyřizovány maximálně do 24 hodin, jak uvádíme na stránce.
    Děkuji za pochopení a přijměte prosím naši omluvu

Tým tojepohoda.cz

• - moznost aktiv.klice na mail
    • -Dlouha cekaci lhuta na klic( cca 19hod) od objednani.
    • -Jeden ze dvou klicu nebyl spravny = neskutecne dlouhe,slozite reklamovani-na prvni reklam.email odpovedeli az za 24hod.

-Nakoupil jsem poprve a naposledy. S reklamovanim klice jsem to po 24hod nereagovani ze strany obchodu zabalil a radeji ozelel cca 100 kc za aktiv. Klic,nez zdlouhave resit. Radeji jsem vyzkousel nejmenovany konkurencni obchod na netu a neda se s timto srovnat. U konkurence jsem mel klic do 5min od objednani a plne funkcni..(cd klice ;-) )

Reakce obchodu tojepohoda.cz

Dobrý den, doba dodání je vždy uvedena v popisu u hry, v tomto případě to byl do 24 hodin od přijetí platby. Co se týká vašeho emailu s reklamací: Email od vás dorazil v sobotu 3.1.2014, na ten jsme vám odpověděli hned v pondělí 5.1.2014. Před víkend bohužel reklamace neřešíme.

• žadne. obědnal jsem si nakup už 21.12.2014 a jestě nedorazil!!!
    • žadne. obědnal jsem si nakup už 21.12.2014 a jestě nedorazil!!!

Reakce obchodu tojepohoda.cz

Dobrý den, platba za vaší objednávku dorazila 23.12.2014 v 08:46, aktivační klíč vám byl pak odeslán na email 23.12.2014 v 10:51. Zkontrolujte si i spam složku s nevyžádanou poštou.

• Hra se mi zablokovala. Po jejím spuštění se zobrazí výzva: Zadejte kod CD Key nebo aktivační kód. Po jeho zadání se vypíše hlášení : Aktivační kód byl zablokován a další informace získáte kontaktováním podpory Ubisoft. Nenalezl jsem žádný kontakt na podporu Ubisoft. Prosím tedy o radu jak mohu pokračovat ve hře. Děkuji Jakub Jadrný

Pokud jsem hru zakoupil, neměla by se zablokovat i kdybych udělal nějakou chybu. Hra byla dostupná necelý týden. I když jsem žádal o pomoc před dvěma dny, doposud žádná odpověď.

Reakce obchodu tojepohoda.cz

přes vánoční svátky byla zákaznická podpora mimo provoz. Kontaktujte nás prosím na email [email protected] kvůli vyřešení reklamace.

• Na dodání objednávky čekám už 10 den!

Reakce obchodu tojepohoda.cz

Dobrý den, vaše objednávka (aktivační klíč) vám byla odeslána cca hodinu po přijetí platby. Je potřeba si zkontrolovat email, popřípadě i spam složku s nevyžádanou poštou.

• každý dostal klíč před vydáním hry, nebo hned po jejím vydání, já čekal den a půl.

Reakce obchodu tojepohoda.cz

Vaše hodnocení je zcela bezpředmětné, vaše objednávka vám byla odeslána v den vydání, tak jak bylo uvedeno v popisu hry.

• V pracovní době poměrně rychlé odpovědi zákaznického servisu.
    • obchod je nepoužitelný na předobjednávku digitálni distribuce pokud chcete hrát s úderem spuštění hry.

Zaujala mě poměrně nízká cena datadisku na Diablo III
    Blizzard vždy uvolňuje klíče v dostatečném předstihu. Nikdy se mi nestalo že bych z předobjednávky digitální distribuce neměl klíč v předstihu. Všech cca 15 lidí co jsem se ptal mělo klíč nejpozději 8 hodin před startem hry. Na obranu obchodu bych asi měl uvést, že uváděli termín dodání dnes, jenže hra vycházela o půlnoci a zákaznická podpora na přímý dotaz o termínu dodání odpověděla "nejpozději v den vydání". Předpoklad že pošle klíč jako ve všech předchozích případech jiné obchody s předstihem byl špatný. Celkem by mě zajímalo, proč všechny obchody kolem to mohly poslat dřív ale tojepohoda.cz ne. Jednomu z kamarádů dokonce karabicová verze dorazila dřív než mě digitální klíč.
    Jednání podpory bylo v pracovní době rychlé (i když vlastně k ničemu), takže pokud by něco nabízeli levně a po termínu vydání "skladem", možná bych obchod doporučil. Na předobjednávku ale v žádném případě. Ve 13:40 před vydáním odpověď nepřišla, později ohluchl i telefon. Kdybych se býval po té 18té hodině dovolal a zjistil že do večera klíč nedodají, pravděpodobně bych objednávku zrušil. Cena není všechno...

Reakce obchodu tojepohoda.cz

Všechny předobjednávky na Diablo 3 Reaper of Souls byly odeslány 25.3.2014 tak jak bylo uvedeno v popisku hry.

• Předobjednal jsem si Diablo3:RoS 14.3. a ten den samozřejmě i zaplatil stím že nejpozději k ránu 25.3. dodají klíč, 24.3. jsem byl totálně ignorován s jakoukoliv připomínkou na FB i po e-mailu, 25.3. (tedy v den vyjití) mi přišel e-mail, že se na tom pracuje a klíče se rozesílají. Nic méně konkurence tohoto obchodu už 24.3. garantovala klíč okamžitě po zaplacení, kdežto tento obchod ani po 16 hodinách nebyl schopný rozeslat e-maily, samozřejmě se prodejce hájí tím že je napsaná dostupnost 25.3. ... v tom případě mi vysvětlete k čemu je předprodej cd-keye, já vám s dovolením odpovím, aby ho člověk měl co nejdříve při vyjití!
    od obchodu těchto "kvalit" jsem nečekal Český švejkismus
    Nákup v tomto obchodě doporučuji pořádně promyslet!

Reakce obchodu tojepohoda.cz

• Předobjednal jsem si datadisk pro Diablo 3, zaplatil a stále marně čekám, všichni ostatní svůj cd key mají od půlnoci. Psal jsem email co se děje, bez odezvy. Dobře si rozmyslete, kde utratíte své peníze...

• viz. shrnutí.
    • viz. shrnutí.

Bohužel u tohoto obchodu jsem tvrdě narazil. Objednal jsem hru a dokonce zaslal převodem peníze načež mi bylozděleno, že hra není k dispozici. Jednalise mnoukorektně a peníze mi byly převedeny zpět, ale tohle by se prostě stávat nemělo. Strávil jsem peripetiemi v tomto obchodě týden a nic jsem neměl, přitom mi při každé komunikaci podbízeli jestli nechci místo kupované hry něco jiného. Když si něco objednám tak asi nechci nic jiného, todá rozum nebo ne :-).

Reakce obchodu tojepohoda.cz

Dobrý den, bohužel jak jsme vám psali nastal problém ze skladovými zásobami dodavatele, to jsme nemohli předpovídat. Uznáváme svou chybu, nejsme neomylné stroje, reagovali jsme ale rychle s nabídkou vrácení peněz případně výměny za jinou hru, to je standart.

• Když v "České republice" prodáváte hru která se prodává i v české lokalizaci a prodáváte ji bez české lokalizace tak to prosím "výrazně" označte. Děkuji.

Reakce obchodu tojepohoda.cz

U všech her, kde je česká lokalizace, je u názvu CZ a ještě v popisku je uvedeno česká lokalizace. Výrazněji už to asi nejde.

• Je to fantastycky obchod

Reakce obchodu tojepohoda.cz

Dobrý den, reklamaci s vámi stále řešíme, nyní čekáme na vaše vyjádření. Pokud je klíč vadný, budeme jej reklamovat.

• Velice drahá dobírka 149Kč
    • přijde vám jen 2x A4 papír s kódem, kdyby by to bylo aspoň na papíře, na kterém je to původně stěratelný

Reakce obchodu tojepohoda.cz

Dobrý den, pokud je pro vás dobírka drahá, je možné zvolit platbu převodem nebo kartou. V tomto případě za dopravu nic neplatíte. Aktivační klíč vám dorazí na email.