• zboži nikdy nedorazilo

60 dni od nakupu a zboži nikde... škoda

• Včasné informování o zpoždění objednávky. Jen k žádosti o zpětnou vazbu se tato informace zřejmě nedostala.
    • Zaslání žádosti o hodnocení obchodu a produktu v době, kdy objednávka ještě nebyla vyřízena.

• Velký výběr
    • Hodně věcí na skladě
    • Při napsání na podporu rychlá a milá komunikace
    • Nedodržují jimi udávanou dodací lhůtu
    • O tom, že zboží nestihne přijít včas, i když jsem objednala před termínem nutným pro odeslání, jsem se musela zajímat sama (když nepřicházely informace o odeslání). Šlo o dárek, proto záleželo na termínu. Poté jsem objednávku stornovala a objednala jinde.

Reakce obchodu TLAMA games

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Mrzí nás, že jsme hru kvůli deklarované dovolené mezi svátky nestihli doručit včas. Určitě zde byly rezervy vám zpoždění komunikovat hned první den po znovuotevření.

Dnes je to tři měsíce, co jsem objednal a zaplatil hru pro svoji dceru k narozeninám. Měla to být tzv. předobjednávka, jelikož zboží neměli momentálně skladem. Od té doby se mi nikdo neozval.

... obchod inzerujete a nabízí zboží, které nemá k dispozici skladem, ani u dodavatele ...

• Po týdnu mi dali vědět, že zboží nemají

nejsou 5 dní schopni mi odeslat objednávku a to MAJI vše skladem .
    Komunikace ze strany obchodu je dost nepříjemná ba přímo povíšenecká , asi nemájí zájem o zákazníky a to jsem jim tam už udělal spostu 36x objednávek za pěknech pár tisíc , ale TOHLE jsem nezažil .

I haven't got the game because you choose my local post carrier, and they are very slow.

Hello,
    we are very sorry. In your case Zasilkovna by mistake gave the package for local delivery in Budapest instead of delivering it to the local pick-up point as you ordered. We already made a claim to Zasilkovna about it. We are trying to our bast so the package reaches you.

Zboží jsem měl objednané jako dárek k narozeninám. Doručení avizováno 5. 10. 2023 dnes tedy 10. 10. 2023 zboží stále nemám. Zboží jsem platila 3. 10. 2023, když jsem do obchodu psala dne 6. 10. 2023, že zboží stále nemám, tak obchod komunikoval, že toho má hodně a že mou objednávku pošle okamžitě k expedici. Což dle trasování udělal. Má objednávka byla v Zásilkovně přijata 6. 10. 2023 a do dnešního dne nebyla doručena.
    Chápu, že se to může stát, ale přesto avizovat, že zboží bude u mě 5. 10. 2023 a 6. 10. se omlouvat, že máte hodně práce mi přijde nefér. Je to škoda. Předpokládám, že se zbožím budu spokojená.
    Pěkný den.

Reakce obchodu TLAMA games

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Mrzí nás, že jsme zboží nestihli shodou více okolností expedovat včas. Nebývá to obvyklé. Ještě jednou se za prodlevu omlouváme.

Bohužel poslední dvě objednávky byli odeslány s velkou prodlevou. A řešení situace, kdy jsem nemohl díky pozdnímu odeslání zásilku vyzvednout, bylo velkým zklamáním.

Reakce obchodu TLAMA games

Velice se omlouváme za několikadenní zpoždění odeslání vaší objednávky kvůli souběhu okolností, které jsme nemohli v dané situaci dostatečně ovlivnit. Také se omlouváme za nedostatečnou komunikaci této situace. V procesech jsme již zjednali nápravu.

Při objednávce byla informace, že zboží není skladem a jeho naskladnění bude trvat 14 dní.
    Aktuálně to je 5 týdnů a eshop na mé dotazy ohledně dodání odpovídá, že neví, kdy bude dodáno...

Reakce obchodu TLAMA games

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Bohužel je to tak, jak píšete. Německý distributor měl zboží skladem a z toho jsme vycházeli při stanovení dostupnoti 2 týdny, kterou jsme reflektovali v naší nabídce. Objednané zboží nám však zatím bohužel nedodali, ačkoli jej drží v zatím nevyřízené potvrzené objendávce. Opakovaně jsme s vámi o termínu komunikovali. Situace se nemění a stále doufáme, že objednané zboží v horizontu několika týdnů dostaneme. Omlouváme se za vzniklou situace. Mrzí nás to a není to běžné.

Dlouhé doby dodání. I když mají napsané zboží do týdne nebo do 14 dní tak to pak změní a vy nevíte kdy zboží dojde zsa má cenu čekat.

Reakce obchodu TLAMA games

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Omlouváme se. Skutečně ve vašem případě došlo ke změně dostupnosti a nebyl jste o tom informován. Omlouváme se za způsobené komplikace. Příčinu se nám podařilo odstranit.

• velmi rychle vyrizeni objednavky

Hodnotit obchodnika nedava smysl. Hodnotim zakoupeny produkt a v tom pripade musim konstatovat, ze oproti jinym obdobnym produktum u konkurence, byl tento jednoznacne nejslabsi a jeho hodnota hodne pod ocekavanim. Konkurencni produkty jsou v tomto ohledu mnohem lepsi (jak vyberem, tak objemem zakazky resp. celkovou hodnotou). Deklarovana hodnoty "priblizne dvojnasobna" byla v tomto pripade opravdu velmi priblizna... skoda, bylo z ceho vybirat a nebyl problem se na dvojnasobnou hodnotu dostat.

zboží mělo být do týdne skladem...zatím není ..čekám .. :(

Zboží objednáno 4.12. poslední komunikace 17.12. že neví kdy to bude. Už nějakou dobu mají na svých stránkách předpokládaný termín září 2023, tak jsem zvědav jestli se vůbec ozvou zda o zboží mám zájem.

• Fast delivery

I bought the product "TLAMA games Sada univerzálních kovových mincí (50 ks)" which have 27 failure of "5" metal coins. I had allready informed the shop, but a employee talk about these failures as "manufactur features". What a shame and lie!

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Bohužel neposlali to co jsem si objednal

Reakce obchodu TLAMA games

Děkujeme za recenzi. Za chybně expedované zboží se moc omlouváme. Velmi rádi vám pošleme to správné, pokud nás kontaktujete.

objednávka byla dokončena, ale nepřišla ani potvrzující zpráva do e-mailu. Ani zprávy ohledně doručování. Možná byl zádrhel, protože jsem vybrala platbu benefity. Ale myslela jsem, že objednávka nebyla ani vytvořená, tak jsem objednala nakonec jinde.

Objednané zboží jsem hned zaplatila,ale žádné zatím nemám.

Reakce obchodu TLAMA games

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Mrzí nás, že jste musela čekat. Vaše objednávka je již na cestě. Objednané zboží nebylo vše skladem a nějakou dobu se čekalo na naskladnění od dodavatele.