• široká nabídka her
    • připadne mi, že mají binec na skladě

Měl jsem zájem o jednu hru, která je už rarita, nicméně na chatu mi potvrdili že ji mají skladem, dokončil jsem tedy objednávku. Za 3 dny telefon, že ji nemají, tak jsme upravili objednávku za jiný produkt, který zrovna nebyl skladem - OK.
    Jakmile byl produkt skladem, tak stále chodí emaily, že čeká na naskladnění. 3 dny jsem to vydržel a pak jim psal, kde je problém.
    Po mém emailu, konečně objednávku zkompletovali, ale nějak nepřibalili promo karty, které tam měly být a na dotaz, jak to budou řešit odpověděli:
    "velice se omlouváme, ale promo balíčky jsme měli k dispozici pouze do vydání zásob, expedice nás neupozornila, že promo balíčky již došly a na e-shopu bylo chybně uvedeno, že jsou ještě k dispozici.".

Reakce obchodu TLAMA games

velmi se omlouváme za komplikace. Je pravda, že proma k objednané hře nám pro velký zájem došly dříve, než jsme stihli jejich nabídku zdarma u dané hry odstranit. Velmi nás mrzí, že jsme vám proma nemohli dodat, ale bohužel není možné je již doskladnit od dadavatele. Vedoucí skladu je již dva týdny nemocný s covidem a situace je personálně trochu komplikovanější. Snažíme se dělat, co je v našich silách. Ještě jednou se omlouváme.

• Od15.12.2021do dnes24.2.2022 zboží nedorazilo.Jelikoz ani nekomunikují,už o zboží ani nestojím.

Reakce obchodu TLAMA games

velmi nás mrzí, že jsme vám nedodali zboží v termínu. Naskladnění daného lego setu bohužel dodavatel několikrát posunul, respektive nedodal. Uznávám, že jsme toto s vámi nedostatečně kominikovali a omlouvám se za to.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Hra byla objednána pro vnoučka na Vánoce. Dnes je 28.12. a zásilka dosud nedorazila. Přišla mi akorát zpráva, že zboží čeká na naskladnění. 23.12. jste mi poslali (nebo spíš nějaký robot - člověk by snad tak moc hloupý nebyl) tento mail, zda jsem spokojena. No zkuste uhodnout!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu TLAMA games

Dobrý den, nedodané zboží, které mělo být v době objendávky skladem u dodavatele bohužel dodavatel nenaskladnil dle uvedených informací. O vzniklá situace jsme Vás průběžně informovali. Mrzí nás, že jsme Vám zboží nemohli včas dodat a omlouváme se za to.

• Dobře a úsporně zabaleno
    • Vrácení peněz při stornu položky obratem
    • Při stornu položky volba přepravy obchodem bez ohledu na přání zákazníka, nicméně na náklady zákazníka a méně výhodná služba pro zákazníka.

Při stornu položky, kterou nakonec nemohl obchod do Vánoc doručit, byla doúčtována cena za dopravu v hodnotě Balíku do ruky České pošty (79,- Kč), ale zboží bylo odesláno levnějším DPD, s kterým nebylo možné domluvit konkretní termín doručení, takže jsme nakonec byli nuceni vyzvednout balík v depu (Česká pošta nám dovezla ten den bez problémů na základě domluvy jiné dva balíky).

Reakce obchodu TLAMA games

Děkujeme za recenzi. Mrzí nás, že nejste s našimi službami spokojeni, ačkoli jsme Vám před Vánoci upravili objednávku, aby bylo možné ji co nejdřívě odeslat. Nemohli jsme Vám nabídnout dodání Balíkem do ruky, neboť jej nabízíme systémově pouze v kombinaci s dobírkou a tedy za výhodnější cenu. Mrzí nás, že Vám DPD balík nedoručilo, ale uložilo jej na výdejním místě. Neměli jsme možnost toto jednání dopravce takto těsně před Vánoci ovlivnit.

• Neprofesionální odesílání objednávek

Při objednávce hry, dorazila hra ve špatném jazyce. Což by se dalo jednou pochopit a hned mi byla zaslaná nová opravná. Ale opět přišla ve stejném špatném jazyce...

Reakce obchodu TLAMA games

Velmi se omlouváme za opakovanou chybu. Nestává se to často, ale bohužel občas ano. Mrzí nás to. Zavedli jsme další kontrolní krok pro opakované objendávky, aby se to neopakovalo. Dalším pokusem Vám již zašleme zcela jistě správnou verzi.

• komunikují
    • psali mi skoro každý den
    • slibují
    • neplní

24.11. jsem objednal zboží s dodáním do týdne.
    Po týdnu mi začaly chodit zprávy ve stylu "Stále jsem ještě nenaskladnili...", "Položky čekají na naskladnění"...
    V sobotu 4.12. jsem obdržel výzvu k hodnocení nákupu. Dnes je 7.12. a obchod už nekomunikuje, ani výzvu k odběru zboží neposlal, navíc stále inzeruje zboží s dodáním do týdne.
    Takových slibowebů jsou spousty. Vězte, že pokud nic nezaplatíte předem a včas se poohlédnete po zboží u jiného obchodníka, chybu neuděláte.

Reakce obchodu TLAMA games

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Kostky pro Vás již dorazily (7.12.). Dostal jste také výzvu. Mrzí nás, že to trvalo déle než avizovaný týden. Průběžně jsme Vás informovali, jak píšete. Bohužel situace před Vánoci je složitá a zboží od zahraničních dodavatelů nám chodí občas se zpožděním.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Je s podivem, že posíláte dotazník na hodnocení nákupu, když jste ještě objednávku vůbec nedodali.

Reakce obchodu TLAMA games

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Koupil jste zboží, které není skladem a nemohli jsme Vám ho tedy dodat, jak víte. Dotazník spokojenosti odesílá bohužel Heureka automaticky. Zdá se, že tedy pouze recenzujete okamžik odeslání dotazníku.

Zbozi jsem objednala 6.11 2021 a zaroven zaplatila zbozi bylo skladem
    a zatim nic neprislo

Reakce obchodu TLAMA games

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Koupil jste zboží, které není skladem a nemohli jsme Vám ho tedy dodat. Dotazník spokojenosti odesílá bohužel Heureka automaticky.

Nedostal jsem svůj produkt ani jsem neobdržel informace o jeho příchodu.

Reakce obchodu TLAMA games

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Objednal jste zboží, které není skladem a je objednáno u dodavatele, který čeká na doskladnění, jak bylo uvedeno v dostupnosti položky. Dostal jste po objednání také informační e-mail, že na objednané zboží je třeba počkat. Jakmile jej naskladníme, přijde Vám samozřejmě výzva k odběru.

• Velky vyber
    • Hry vzdy v poradku
    • I pres aktualni situci na sobe jediny zamestnanec nemel respirator
    • Objednavku se zacne kompletovat az po vasem prichodu na pobocku - pokazde cekani. U vetsi objednavky jsem musel cekat skoro 20 minut, protoze zamestnanec nemohl najit 2 hry. Takto si nepredstavuji stav objednavky “pripravena k vyzvednuti”.
    • Obsluha celkove otravena, i pri nakupu vetsiho mnozstvi her vam nenabidne ani tasku...

S obchodem jako takovym problem nemam, ale pokud bych srovnal obsluhu zakaznika s ostatnimi obchody s deskovymi hrami, tak je tlama hodne, ale hodne pozadu...
    U ostatnich ma clovek pocit, ze se zajimaji a chteji vam pomoci vybrat hru prave pro vas a obslouzit vas k plne spokojenosti. V tlame mam spis pocit stylu “tady mas hru co sis objednal a vypadni”...

Škoda

Reakce obchodu TLAMA games

děkujeme vám za recenzi. Vaše negativní zkušenost nás mrzí. Je pravda, že objednávky nevychystáváme na hromádky pro jednotlivé zákazníky předem. Vzhledem ke stovkám aktivních objednávek k odběru to ani není možné. Na druhou stranu pak obdržíte výzvu k odběru obvykle do 30 minut od dokončení objednávky a také pak můžete mít objendávku vyzvednutou již do hodiny od objednání (jako se to stalo ve vašem případě). Na druhou stranu je však pravda, že čas od času hledají kolegové některou položku o něco déle (zejména pokud jde o poslední kus, který bývá vystavený na prodejně). Pokud jste spěchal, kolega se vám nejspíše nesnažil nabízet nic navíc.
    Pokud vám někdo z kolegů při vyzvednutí některé z vašich objednávek nenabídl tašku, samozřejmě to je chyba. Bohužel dle platné legislativy není možné igelitové tašky poskytovat zdarma.
    Snad na nás nezanevřete. Vaši zpětnou vazbu jsem předal také kolegům na prodejně.

Tlamicha

těžko říct, pořád čekám...

• Široký výběr sortimentu
    • Dost nevstřícná obsluha

Reakce obchodu TLAMA games

Dobrý den, děkujeme za vaši recenzi. Mrzí nás, že jste nebyl s naší obsluhou na prodejně spokojen. Velmi si vážíme vaší zpětné vazby. Snažili jsme se zjistit, kde mohl být problém při vyzvednutí vaší objendávky a mám pouze informaci od kolegů, že poslední kus se několik minut nedařilo ve skladu najít. Mrzí nás, pokud vám toto zdržení způsobilo nějaké komplikace. Pokud byl však problém s něčím jiným, velmi rád se to dozvím.

Miroslav Tlamicha
    majitel

objednávka z ničeho nic byla z 14 dní změněna na dobu neurčitou. Kdybych si toho nevšimla, obchod by nereagoval.

Reakce obchodu TLAMA games

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Omlouváme se, že jsme Vás o změně dostupnosti neinformovali. Kolegyně na zákaznické podpoře na to boužel zapomněla. Zde opravdu došlo k lidské chybě na naší straně a velmi se Vám za to omlouváme.

Neseriozni. Na webu je zboží na skladě a následně se ho nedočkáte

Reakce obchodu TLAMA games

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Objednal jste zboží, které není skladem a je objednáno u dodavatele, který čekalo na doskladnění, jak bylo uvedeno v dostupnosti položky. Dostal jste po objednání také informační e-mail, že na objednané zboží je třeba počkat. Ihned po naskladnění jsme Vám odeslali kompletní objendávku.