• Příznivé ceny.

Trochu delší dodací lhůta, ale vyváženo cenou.

• skvělé ceny
    • rychlé doručení

• Zboží které jinde v ČR nebylo

dobrá komunikace

• Ceny
    • Dlouhá doba doručení (přes týden)
    • Přišlo mi snad 10 emailů o stavu objednávky (stačil by jeden a radši kratší čas doručení...)

Pokud vám nevadí čekání a SPAM, pak můžu obchod doporučit. Cena za 3TB HDD byla nejlepší na českém internetu...

Doba dodání se na stránkách lišila od té, co byla napsána na Heurece, ale předpokládám, že Heureka neaktualizovala údaje. Jak slíbili, tak i do 7 dnů od platby odeslali. Překvapilo mě, že nelze platit kartou, ale budiž, převod na účet to jistí.
    Informovali mě o každém kroku. Balíček přišel nepoškozen, úhledně zabalený. Zboží bylo v pořádku, funguje.
    Nezbývá mi jinak než doporučit tento obchod. Doufám jen, že mě nepotká reklamace.

• Vstřícnost personálu obchodu
    • Velice rychlé vyřízení
    • Pro přepravu je vše kvalitně zabaleno

Obchod mne překvapil rychlou dodací lhůtou a kvalitním zabalením zboží pro přepravu. Přestože jsem zakoupené zboží vrátil ve 14ti denní lhůtě (vinou výrobce, nikoliv obchodu), postavil se ke mně obchod velice pro-klientsky a vše opět velice rychle vyřídil, za pár dní jsem měl na mailu dobropis.
    U tohoto obchodu bych určitě nakoupil opět a mrzí mne, že jsem zboží musel vrátit.

• výborná cena

• Lehký
    • Nízká spotřeba
    • Rychlý

Tento disk jsem zakoupil, abych nahradil původní disk ve svém laptopu. Původní disk byl klasika optický. Nedělal jsem novou instalaci systému, pouze jsem naklonoval starý disk na nový a po výměně mám pocit, že mám celý nový laptop. Neuvěřitelný rozdíl.

• Webové rozhraní s informací o vyřizování zakázky mi neřeklo, kdy bude zakázka expedována. Po několika dnech po zaplacení je tato informace pro zákazníka velmi důležitá.

• Torchu jiný sortiment než běžne v ČR

Objednal jsem zboží které nikdo jiný v ČR nenabízí, zaplatil jsme převodem a i přesto že nebylo zboží skladem, tak bylo zboží za pár dní u mne. Za mne spokojenost

• Jediný český eshop, který prodává Cryorig produkty.

• Jako jediný e-shop na českém trhu nabízel chladič na procesor, který jsem si vyhlédnul

• sortiment

• Very helpful even though I do not speak Czech

• V době objednání bylo zboží za druhou nejvýhodnější cenu na místním trhu.
    • Nízkonákladové doručení přes Uloženku.
    • Některé body obchodních podmínek nejsou úplně jasné. Sám obchod se jich přesně nedrží.

K obchodním podmínkám:
    Podle bodu 2.3 má být přijetí objednávky potvrzeno samostatným emailem, popř. jako součást informace o obdržení objednávky. V mém případě nepřišlo, ani se neobjevilo v zákaznickém účtu. První náznak přijetí přišel až po pěti kalendářních dnech, stav: „zpracování - připraveno k odeslání“, poté „zpracování - čeká na platbu.“

Není mi jasné, co přesně znamená poslední věta bodu 2.5: „Na odeslané objednávky nemá vliv změna ceny, ke které došlo v mezidobí mezi odesláním objednávky a jejím přijetím z naší strany podle článku 2.3 těchto obchodních podmínek.“

• Sortiment, které jiné české obchody nemají

Spolehlivý obchod. Velký výběr pevných disků.

Bezchybný obchod, vzorné informace o stavu objednávky.

rychlé potvrzení,
    upozornění na pozdější dodání, ale zboží přišlo dříve,
    velmi dobrá cena proti konkurenci