super obchod, super zboží!

• Dobré ceny
    • Rychlé dodání zboží

• Velmi příznivé ceny
    • Možnosti doručení
    • široká nabídka produktů
    • Nepřehlednost obchodu
    • Chybějící foto a popis u spousty produktů

• Rychlé jednání, zboží dorazilo vpořádku. Jen jsem si nevšimla, že se jedná o německou firmu a tudíž účetním u zaměstnavatele komplikuji práci, musí zboží dodanit. Koupeno v českých korunách, jen bez té daně.

• Ačkoliv byl produkt u dodavatele, dodávka byla dodána rychleji, než jsem čekal

Na tomto e-shopu jsem objednal pouze jednou, ale dovolím si tvrdit, že objednávka proběhla ukázkově

• dobré ceny zboží
    • dobrá cena dopravného
    • rychlost doručení

• ceny a zase ceny
    • rychlost dodání
    • možnost doručení na Uloženku

Nakupoval jsem již několikrát. Naprostá spokojenost. Včetně vyřízení jedné reklamace - nezaplatil jsem ani korunu navíc a dokonce mi vyměnili zboží ještě předtím, než jsem obchodu zboží poslal zpět.

Vše v pořádku

Vše rychle, komunikace dobrá. O.K.

• Výborná cena
    • Potenciálně delší dodací doba

První objednávka proběhla na 100%, dodání velmi rychle; i když bylo inzerováno 3-7 dní, zboží bylo třetí den doručeno.

• ceny
    • není z ČR

• nikdo nepotvrdil objednávku, ani doručení. POuze přišla smska o zítřejším doručení že hodina bude upřesněna. Ani to se nestalo....

• Příznivé ceny.

Trochu delší dodací lhůta, ale vyváženo cenou.

• skvělé ceny
    • rychlé doručení

• Příšerně jim vše trvá i když mají zboží skladem

• Zboží které jinde v ČR nebylo

dobrá komunikace

• Ceny
    • Dlouhá doba doručení (přes týden)
    • Přišlo mi snad 10 emailů o stavu objednávky (stačil by jeden a radši kratší čas doručení...)

Pokud vám nevadí čekání a SPAM, pak můžu obchod doporučit. Cena za 3TB HDD byla nejlepší na českém internetu...

Doba dodání se na stránkách lišila od té, co byla napsána na Heurece, ale předpokládám, že Heureka neaktualizovala údaje. Jak slíbili, tak i do 7 dnů od platby odeslali. Překvapilo mě, že nelze platit kartou, ale budiž, převod na účet to jistí.
    Informovali mě o každém kroku. Balíček přišel nepoškozen, úhledně zabalený. Zboží bylo v pořádku, funguje.
    Nezbývá mi jinak než doporučit tento obchod. Doufám jen, že mě nepotká reklamace.

• Vstřícnost personálu obchodu
    • Velice rychlé vyřízení
    • Pro přepravu je vše kvalitně zabaleno

Obchod mne překvapil rychlou dodací lhůtou a kvalitním zabalením zboží pro přepravu. Přestože jsem zakoupené zboží vrátil ve 14ti denní lhůtě (vinou výrobce, nikoliv obchodu), postavil se ke mně obchod velice pro-klientsky a vše opět velice rychle vyřídil, za pár dní jsem měl na mailu dobropis.
    U tohoto obchodu bych určitě nakoupil opět a mrzí mne, že jsem zboží musel vrátit.