• Pouze cena
    • Špatná komunikace
    • To co prezentují skladem (2-4 dny) nejsou schopni doručit ani za dva týdny

Objednané zboží deklarovali SKLADEM s dodáním za 2-4 dny.
    Hned druhý den jsem s obchodem mluvil a požádal o rychlou expedici, jelikož jsem objednané věci za 5 dnů potřeboval. Paní mi slíbila, že dostupnost ihned ověří a dá okamžitě vědět. Kdybych si za další dva dny sám nezavolal, tak mi nikdo nic nesdělil. Řekla mi, že zboží je u dodavatele už zabalené a další den ho expedují na mou adresu, takže se vše stihne. Od této zprávy uběhlo už devět dnů a zboží stále nikde. Teprve nyní mi přišlo potvrzení, že zboží převzala PPLka. Jelikož byl pátek, tak že to doručí v pondělí. Od objednávky uběhlo 13 dnů a dvě ujištění, že zboží již bylo expedováno. Objednané věci jsem si dávno koupil někde jinde a určitě to udělám i příště.

Dobrý den ,

Bohužel někdy není v našich silách , ihned vše vyřídit . pokud je zboží skladem u dodavatel což bylo ve Vašem případě, musíme vyčkat na vyjádření od něj . což není někdy zrovna rychlé.
    Věřte, že jsme se snažili o co nejrychlejší expedici .

Timkutil.cz

• zboží skladem znamená skladem u dodavatele

U zboží skladem 2-4 dni znamená, že není skladem, ale je skladem u dodavatele. Klamou zákazníka.

Dobrý den ,

Děkujeme za recenzi našeho obchodu .

Za vznklé problémy se omlouváme

Upravit reakci

Špatná komunikace, nepravdivé informace.

Reakce obchodu Timkutil.cz

za nepříjemnosti s objednávkou se omlouváme, bohužel se naskytly problémy s dodavatelem. Situace byla vyřešena v co nejkratším možném termínu.

Děkujeme za pochopení a pěkný den,
    tým Timkutil.cz

• Na to, že bylo zboží skladem, bylo doručeno až za 9dní.

Dobrý den ,
    Objednala jste zboží s dostupností 5-9 dní . Zásilka , Vám byla expedována v této lhůtě .

nabízí něco, co nemají skladem - robot STM 40WH

Dobrý den ,
    Omlouváme se za komplikace , ale byla , Vám emailem zaslána nabídka na podobný tip produktu .

Timkutil.cz

• Nabízejí něco co nemají v nabídce.
    • Do dnešního dne jsem zboží neobdržel.

Nabízejí něco co nemají v nabídce.
    Do dnešního dne jsem zboží neobdržel.

Dobrý den ,
    Zboží jste objednal skladem u dodavatele . O nedostupnosti jsme , Vás informovali následující pracovní den .
    Za nepříjemnosti se omlouváme .

Timkutil,cz

• Nabízí zboží, které mají skladem s odkazem na neznámé datum doručení.

Původní objednávka přišla potvrzena úplně jiným obchodem, než kde jsem zboží objednal a zrušení mé objednávky z důvodu prodeje posledního kusu přišla z dalšího obchodu. Příjde mi, že tento obchod neprodává zboží, ale má osobní data.

Dobry den,
    objednal jste si zboží jež jsme doobjednávali u dodavatele. Bohužel bylo vyprodáno. Za to se omlouváme o tomto stavu jste byl obratem informován.
    KK.

• Žádná, jen se naserete.
    • Špatná komunikace, zboží nemají skladem !

Pokud nechcete měsíc čekat, tak si to raději kupte jinde.

Děkujeme za pochopení a pěkný den,
    tým Timkutil.cz

• Zboží nedoručeno v termínu, odeslána zpráva o doručení za 3 dny.
    • Operátorka velmi nepříjemná.

Reakce obchodu Timkutil.cz

Dobrý den, jsme rádi, že Vám zboží dorazilo, omluva za zpoždění. Pokud byla operátorka nepříjemná, škoda, že jste netrefili na operátora Karla Kopřivu, to je příjemnost sama. Karel Kopřiva TimKutil.cz :-)

Objednala jsem zboží 26.12. Když po necelých třech týdnech a nejasných slibech nebylo mé zboží doručeno, jsem objednávku musela zrušit. Po e-mailu komunikace velmi pomalá a občas žádná. Takže spíše volat.

Reakce obchodu Timkutil.cz

omlouváme se za komplikace s objednávkou, které způsobila nedostupnost produktu Kärcher SC3, který jsme se pro Vás snažili zajistit u zahraničního dodavatele.

Děkujeme za pochopení a jsme s pozdravem,
    tým Timkutil.cz

• stále v eshopu je nabízeno zboží označené jako skladem a přitom ho nemají

• obchod nabízí zboží které nemá na skladě

Přesto,že je zboží skladem,a je dodáváno jen na odběrné místo,je dodací doba velmi dlouhá.

Zboží bylo vyexpedováno až po upomínce

• Zboží nebilo dodáno do určeného dne je to už skoro 14 dní přitom bylo psáno do 4 dnů

• Dorazilo mi úplně jiné zboží,které jsem musel odeslat zpět. Ale peníze za své zboží jsem zaplatil při převzetí balíčku a to nemám.
  • Zatím nemám co hodnotit, neboť zboží ještě nedorazilo. Inzerovaná doba dodání byla do 3 dnů. Po 9 dnech zatím nic.

• Tak možná laka na dobrou cenu, tot vse
    • Komunikaci a její uroven

Objednal jsem zbozi, přišlo podekovani za objednávku a pak nic. Po týdnu jsem se ptal kdy zbozi dorazí a prisel dle mého názoru strohý a skoro az arogantní mail, ze zbozi nemají a ze me informovali. Prosel jsem si mail vc. Spamove schránky a nic ... Napsal jsem, ze jsem takovou informaci neobdržel , ze kdybych ji obdrzel, tak se neptám a odpověď byla něco ve smyslu "takchcete objednávku zrušit, nebo si vezmete něco jiného" ? Zadne omlouváme se, zadne vstricne chovani - strohá nepříjemná mailova informace. U nich už nikdy nic ...

• na tel č.reklamací můžete volat několik hodin á 5 min pořád obsazeno ???!

obchod zboží takto určitě převzal od dodavatele.
    Více neřeším.

• Podvod.