• Nádherná práce

Dobrá komunikace, rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Timewood

Děkujeme za vaši zkušenost a vaše hodnocení :-)

• Výborná komunikace

Reakce obchodu Timewood

Moc děkujeme a vaší spokojenosti si moc vážíme.

• Funguje vše jak má

Reakce obchodu Timewood

Moc děkujeme za hodnocení :-)

max.spokojenost

Moc děkujeme :-)

team TimeWood

Nakupuji zde poprvé a vstřícnost všech se kterými jsem mluvila mě mile překvapila. Pomohli mi při výběru a i co se týká gravírování, byl pán neskutečně vstřícný. Děkuji vašemu týmu a určitě si koupím hodinky i pro sebe. Jana Kuntová

Reakce obchodu Timewood

Moc děkujeme za vaše hodnocení a velmi rádi jsme se vším pomohli. Budeme se těšit na vaši další objednávku a další spokojené zákazníky jako jste vy :-)

• super výběr
    • kvalita produktů

Moc děkujeme!

team TimeWood

• ÚŽASNÝ OBCHD! ÚŽASNÍ LIDÉ - VÁCLAVÍKOVI!! SKVĚLÉ ZBOŽÍ!!!

MAXIMÁLNĚ SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK

Reakce obchodu Timewood

Moc děkujeme! :-) Máme skvělé zákazníky a moc si jich vážíme!!!

team TimeWood

Hledala jsem dřevěné hodinky. Poměr cena - výkon tady asi nejlepší. Hlavně široký výběr. Oceňuji velmi pro zákaznický přístup, kdy bylo možné si hodinky vyzvednout přímo v showroomu a rovnou zkrátit řemínek.
    Gravír vypadá také hezky.

Reakce obchodu Timewood

Moc děkujeme za hodnocení naší práce a našeho servisu :-)

team TimeWood

• Možnost navrhnout si vlastní vzhled

Hodinky jsou super, spokojenost je na vysoké úrovni. Jsou velké, přehledné a dobře udělané. Nemám nic co bych vytknul. Parádní hodinky pro začátek konverzace :-)

Reakce obchodu Timewood

Tak takové hodnocení nám dělá největší radost a moc hezky se čte :-) Moc děkujeme!!!

• Rychle dodání, krásné hodinky

Moc děkujeme :-)

team TimeWood

Telefonický kontakt s upřesněním objednávky, milé vystupování, doporučuji.

Reakce obchodu Timewood

Děkujeme za vaše hodnocení, kterého si moc vážíme stejně jako vaší spokojenosti :-)

team TimeWood

Vše bylo perfektní a rychlé. Doporučuji všem, kteří chtějí udělat radost sobě nebo svým blízkým . Simona

Reakce obchodu Timewood

Opravdu se snažíme, aby bylo vše perfektní :-) a jsme moc vděční za spokojené zákazníky, kteří naši práci ocení.

team TimeWood

Velmi milí, ochotní, vstřícní, perfektní.
    I kdybych byla zapšklá ježibaba, která hledá co vytknout, tady bych byla bez šance. Vše perfektní.

Reakce obchodu Timewood

:-) moc děkujeme za hodnocení a ocenění naší práce. Máme skvělé zákazníky a moc si váš vážíme!!!

team TimeWood

• skvělá komunikace a jednání
    • malá připomínka - lépe zabezpečit a balit náušnice, přišly ohnuté, protože propíchly papírovou obálku, naštěstí to šlo napravit , uf

Reakce obchodu Timewood

děkujeme za recenzi a upozornění. Dáme si na to příště větší pozor ;-)

Martin

• Velice dobrá , příjemná komunikace . Nadmíru spokojen , hodinky jsou moc pěkné. Akorát se musí zkrátit pásek , je velký na mě natož pro moji ženu pro kterou byly hodinky objednané.

Reakce obchodu Timewood

Děkujeme za recenzi a vaši spokojenost.
    Pásek má dostatečné množství článku, aby ho zapnuli i zákazníci s objemnějším zápěstím. Zákazníkům nabízíme úpravu řemínku zdarma před odesláním nebo posléze účtujeme pouze poštovné, pokud se zákazník nemůže dostavit k nám na showroom, kde provádíme úpravu taktéž zdarma. Úpravu řemínku by měl zvládnout také každý hodinář.

Martin

• Gravírování
    • Rychlé dodání. V pátek objednáno a v pondělí dodáno

Reakce obchodu Timewood

Moc děkujeme za hodnocení!

• kvalitní zboží
    • rychlost dodání

Cca před 5ti lety jsem si na festivalu pořídila dřevěné sluneční brýle od značky Timewood. Musím uznat, že jsou opravdu kvalitní, protože po celou dobu plnily skvěle svou funkci a zároveň stále vypadaly dobře. Určitě by vydržely déle, kdybych je sama omylem mechanicky nepoškodila. Nyní jsem objednala ty stejné a opět paráda!

Reakce obchodu Timewood

Moc děkujeme za hodnocení! Vaší spokojenosti a hlavně věrnosti si opravdu moc vážíme :-)

• Nevím

Hodinky jsem objednávala ve Středu, potřebovala jsem je i s gravírováním k narozeninám na nedělní oslavu a dorazily už v Pátek. Byla jsem velmi nadšená, jak z hodinek, jsou krásné, tak z gravírování a jak se to celé povedlo. Takže já určitě doporučuji

Reakce obchodu Timewood

Moc děkujeme za hodnocení a jsme opravdu rádi, že se dárek stihl a hlavně povedl :-)

team TimeWood

• Profesionální a vstřícné jednání, rychlé dodání, krásný a kvalitní produkt.

Reakce obchodu Timewood

Moc děkujeme za hodnocení a vaši spokojenost :-)