• S obchodem jsem moc spokojenej..hodinky máj za super cenu, to jiných eshopu je to hodně víc

• Velmi rychlé dodání zboží. Kvalitně zabaleno. Doporučuji

Jsem spokojená s dodáním i obchodem. Doporučuji.

Dobrý deň,

sme veľmi radi, že ste boli s priebehom Vašej objednávky na Timestore.cz spokojná a že ste sa rozhodli práve pre náš e-shop.

Timestore

• vše proběhlo rychle jsem spokojen.

Timestore

• Nebylo mi zasláno potvrzení objednávky.Až druhý den po mém dotazu!!!

Dobrý deň,

sme veľmi radi, že ste boli s priebehom Vašej objednávky na Timestore.cz spokojný a že ste sa rozhodli práve pre náš e-shop. Potvrdenie o nákupe Vám bolo odoslané obratom po uskutočnení objednávky, problém mohol nasťať vo Vašej mailovej schránke, ktorá mohla našu IP adresu mylne vyhodnotiť ako reklamu/spam a zablokovať jej úspešné doručenie.

• Žádná!!!

• Rychlost,komunikace

Super obchod

Timestore

Vždy velká spokojenost, rychle dodání a super ceny!

Timestore

• Extrémně vstřícní, dokázali dodat vysněné hodinky i přes vánoční svátky!
    • Dobré ceny!

dobrý a spolehlivý obchod, velký výběr a přijatelné ceny, doručení za 24 hodin

Timestore

• rychlé vyřízení a dodání objednávky

Velká chvála

• Rychlost doručení
    • Jiný model hodinek na stránce produktu oproti skutečnému modelu

Obchod ok ale mnou objednané hodinky neodpovídají obrázku na stránkách.

Dobrý deň,

ďakujeme za Vaše hodnotenie nákupu na Timestore.cz a sme radi, že ste sa rozhodli práve pre náš e-shop.

Fotografie pri jednotlivých modeloch sú ilustračné a preto môžu byť niekedy skresľujúce vzhľadom na použité pozadie či nasvietenie. Tiež nastavenia samotného monitoru, na ktorom si obrázky prezeráte, môžu niekedy skresliť skutočnú farbu či odtieň, jas a kontrast fotografie.

Pokiaľ hodinky nezodpovedajú Vašim predstavám, prosíme, kontaktujte naše zákaznícke služby, aby sme mohli situáciu spoločne vyriešiť.

• nízké ceny
    • rychlost dodání
    • komunikace

Byl jsem s nákupem spokojen, vše proběhlo bez problémů. Mohu doporučit. Rychlé vyřízení objednávky.

• Spolehlivost

Vždy bez problému