• výběr zboží (44)
  • přehledný web (31)
  • nelze platit kartou (3)

• Rychlý obchod
  • nakoupil v obchodě TimeStore.cz před 2 týdny

• přehledná nabídka, dobré ceny
  • nakoupil v obchodě TimeStore.cz před 2 týdny

Nemůžu nic hodnotit jelikož mi hodinky ještě nedorazili.

Dobrý deň,

Váš tovar sme záväzne objednali u nášho dodávateľa. Deklarovaná doba dostupnosti tohto tovaru je 3-4 týždne. Dodávateľom nám bolo potvrdené dodanie, preto predpokladáme, že by nemalo dôjsť ku predĺženiu termínu dodania.

Ihneď ako nám bude tovar dodaný, pripravíme ho na expedíciu o čom Vás budeme informovať prostredníctvom e-mailu. Rovnako Vás budeme informovať aj o expedícii tovaru v deň odovzdania doručovateľskej spoločnosti.

Odhadovaný termín dodania Vášho objednaného tovaru je 5.3.

• nakoupil v obchodě TimeStore.cz před 2 týdny

• sortiment, cena, příjemné jednání na telefonu
    • není autorizovaný obchod, neumožňuje platbu kartou

Vse ok

Skvělé, rychlé jednání.

• bez problémů
  • nakoupil v obchodě TimeStore.cz před 2 týdny

Zboží v pořádku , rychlé dodání.

• nakoupil v obchodě TimeStore.cz před 2 týdny

• Dobrá cena, dobré podmínky dodání, až potud vše bez problémů.
    • Návod k hodinkám (skutečně to bez návodu nejde, hodinky mají mnoho funkcí, ovšem vše je mechanické, žádný displej) přišel ve slovenštině (to by mi jako čechoslovákovi až tak nevadilo), ale nekvalitně naskenované a místy nečitelné, stránky nesrovnané ani podle čísel, ani stejně natočené (byly otočené na bok některé vlevo, jiné vpravo) a vytisknout se daly jenom v takové podobě. Myslím, že u hodinek této značky, kvality a ceny by si zákazník zasloužil návod na úrovni, a ne jako u zboží z Číny či z vietnamské tržnice. Je to pak škoda a kazí to dojem ze zboží i z obchodu.
  • nakoupil v obchodě TimeStore.cz před 2 týdny

• komunikace a rychlost vyřízení objednávky
  • nakoupil v obchodě TimeStore.cz před 2 týdny

• Zboží bylo doručeno obratem po objednání za cenu výhodnější cenu než u konkurence.
    • Požádal jsem o potvrzení záručního listu, ale požadavek zůstal bez reakce. Jedná se ale o japonské hodinky, tak to snad nebude potřeba.
  • nakoupil v obchodě TimeStore.cz před 1 měsícem

• Zboží bylo dodáno podle obrázku, ale znak je neprakticky za lalůčkem, takže za nemalé peníze není viditelný...

Dobrý deň,

mrzí nás, že Vám tovar nevyhovuje. V akom prevedení vyrába výrobca náušnice, to žiaľ ovplyvniť nevieme. Pokiaľ Vám však produkt plne nevyhovuje, máte možnosť do 30 dní tovar vymeniť, alebo vrátiť. V odkazoch nižšie nájdete všetky potrebné informácie k výmene, či vráteniu tovaru.

• Rychlé dodaní
    • Super ceny
  • nakoupil v obchodě TimeStore.cz před 2 týdny

• Rychlé vyřízení objednávky, rychlé doručení
  • nakoupil v obchodě TimeStore.cz před 3 týdny

• Kvalita za rozumnou cenu.
  • nakoupil v obchodě TimeStore.cz před 3 týdny

Velký výběr, dobré ceny, rychlé doručení skladovek, 30 dnů na vrácení.

Siroka nabídka

• nakoupil v obchodě TimeStore.cz před 1 měsícem

• vypadaji se za oficialniho distributora ale nejsou
    • nemohou poskytovat zaruku 5 let CIZITEN

Koupil jsem hodinky CITIZEN v domnění, že se jedná o dobrou koupi za super peníz. Hodinky přišly mimo originální balení v silně poškozené krabičce. Řemínek byl poškrábaný už když jsem je koupil a po 5ti dnech byl ještě poškrábanější, než moje staré 30 leté hodinky. Solární nabíjení zřejmě nefungovalo, během 2 hodin se hodinky dostaly ze zcela nabitého stavu na 50% nabití. Nefungovalo rádiové spojení, ověřeno s jinými hodinkami, že místo hledání bylo se signálem. Obchod nabízí záruku 5 let CITIZEN ale protože není oficiálním distributorem, nic takového nabízet nemůže -> PODVOD. Hodinky jsem vrátil do 14ti dnů beze udání důvodu, mám podezření, že to byl padělek.

Dobrý deň,

predávame iba originálne hodinky v originálnom balení s kompletnou dokumentáciou tak ako ich dodáva priamo výrobca daných hodiniek.

Čo sa týka poškodenia remienku a krabičky, v tomto ohľade ste nás po dodaní tovaru nekontaktovali. Mrzí nás to, pokiaľ nejakým nedopatrením obdržíte poškodený model, je potrebné to podľa obchodných podmienok nahlásiť do 24 hodín na našej zákazníckej podpore - +420 226 633 990 ; timestore@timestore.cz

Štandardne takúto situáciu vieme vyriešiť do 24 hodín od nahlásenia, kedy výmenným balíkom prostredníctvom kuriéra zašleme nový kus a Vy pôvodne dodaný len na výmenu odovzdáte kuriérovi, čím Vám nevznikajú žiadne ďalšie náklady.
    Po prijatí Vášho tovaru na odstúpenie sme však nezaznamenali žiadne poškodenie modelu na remienku.

Hodinky Citizen so solárnym nabíjaním je niekedy potrebné zo začiatku nabíjať aj 24 hodín, aby bola batéria plne nabitá, nakoľko tým, že sú dlhšie v tme na sklade a pred expedíciou ich nenabíjame, je preto po prijatí potrebné nechať ich dlhšie nabíjať.

Pri nastavení rádiového signálu je nutné postupovať presne podľa priloženého manuálu, je potrebné nastavenie správneho mesta, aby sa hodinky zosynchronizovali.
    Predtým však musia byť plne nabité.

Záruka 5 rokov na hodinky Citizen platí aj u nás. Je garantovaná priamo výrobcom a nakoľko všetky hodinky, ktoré predávame sú originál, je táto záruka platná aj u nás.
    Nie sme autorizovaný predajca, čo však pre zákazníka znamená len toľko, že v prípade potrebnej reklamácie nie je možné túto uplatniť v autorizovanom servise, ale je nutné tovar poslať na reklamáciu k nám.

• Seriózní a rychlé jednání
    • Jednoduchá a přehledná objednávka