• Extrémně vstřícní, dokázali dodat vysněné hodinky i přes vánoční svátky!
    • Dobré ceny!

Dobrý deň,

sme veľmi radi, že ste boli s priebehom Vašej objednávky na Timestore.cz spokojný a že ste sa rozhodli práve pre náš e-shop.

dobrý a spolehlivý obchod, velký výběr a přijatelné ceny, doručení za 24 hodin

Dobrý deň,

sme veľmi radi, že ste boli s priebehom Vašej objednávky na Timestore.cz spokojná a že ste sa rozhodli práve pre náš e-shop.

Timestore

• rychlé vyřízení a dodání objednávky

Velká chvála

Zakoupené hodinky byli používány od Vánoc, 2x se stalo, ze čas i datum šli rychleji, tedy hodinky byli napřed. Při reklamaci nám bylo sděleno, ze reklamaci odborně posoudili a reklamace není uznána, při vracení zboží nám byli hodiny vráceny neopraveny a ještě k tomu nám přišli zpět rozbité, kolečko na ovládání casu bylo vylomene a nejde nasadit zpět. Opět jsem kontaktovala obchod a bylo mi sděleno, ze s hodinkami nikdo nemanipuloval, ze byli jen odborně sledovány. Nevím co je tohle tedy za reklamaci, když se na hodinky někdo jen dívá a ještě k tomu při vracení jsou rozbité. Teď jsou hodiny nepoužitelné úplně.

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš názor na náš e-shop. Mrzí nás, že nie ste s priebehom reklamácie spokojná.

Závada, ktorú ste pri reklamácii popísali – predbiehanie času a dátumu – sa neprejavila. Preto boli hodinky bez zásahu u hodinára, ktorý ich mal na servise, posielané naspäť k Vám. Od nás odchádzali bez popisovaného poškodenia – teda bez vytrhnutej či poškodenej korunky.

Po komunikácii s Vami ohľadom korunky bolo dohodnuté, že hodinky pošlete opäť na odborné posúdenie, preto čakáme na ich zaslanie.

Proces reklamácie nie je pre žiadneho zákazníka lákavý a uisťujeme Vás, že všetky prípady riešime zodpovedne a v spolupráci so špecializovanými hodinármi. Ďakujeme za pochopenie.

S pozravom,
    Timestore.cz

• Rychlost doručení
    • Jiný model hodinek na stránce produktu oproti skutečnému modelu

Obchod ok ale mnou objednané hodinky neodpovídají obrázku na stránkách.

Dobrý deň,

ďakujeme za Vaše hodnotenie nákupu na Timestore.cz a sme radi, že ste sa rozhodli práve pre náš e-shop.

Fotografie pri jednotlivých modeloch sú ilustračné a preto môžu byť niekedy skresľujúce vzhľadom na použité pozadie či nasvietenie. Tiež nastavenia samotného monitoru, na ktorom si obrázky prezeráte, môžu niekedy skresliť skutočnú farbu či odtieň, jas a kontrast fotografie.

Pokiaľ hodinky nezodpovedajú Vašim predstavám, prosíme, kontaktujte naše zákaznícke služby, aby sme mohli situáciu spoločne vyriešiť.

• nízké ceny
    • rychlost dodání
    • komunikace

Byl jsem s nákupem spokojen, vše proběhlo bez problémů. Mohu doporučit. Rychlé vyřízení objednávky.

• Spolehlivost

• Spolehlivé doručení

• super kvalita
    • Skvěla cena

Timestore

• Kvalitní seriózní obchod s nabídkou zajímavých značek.

• Bezkonkurenční ceny

Timestore

• Ceny slušné,jednání i dodávka vždy v naprostém pořádku ,výběr velmi dobrý.

Jako vždy a to již po čtvrté vše v pořádku

Timestore

• Velice ochotný personál. Děkuji.

Timestore

Zboží mi bylo doručeno rychle a bez problémů, hodinky jsou krásné.

super

• Spolehlivost