• Rychlost vyřízení objednávky
    • Doručeno úplně jiné zboží než bylo původně objednáno

Reakce obchodu JIMI Textil

Dobrý den, rádi bychom se vyjádřili k Vašemu hodnocení. Těžko můžeme řešit záměnu zboží expedovaného před více než měsícem. K záměně dochází zcela výjmečně a pokud se tak stane, tak nás zákazník kontaktuje ihned po doručení zásilky. Po kontrole kamerového záznamu z expedice pak dopošleme zaměněné zboží a to původně dodané zpravidla zákazníkovi necháme jako omlovu za vzniklou komplikaci.

• Změňte dopravce, záclonu nemám už 3 týdny, pošta balík někde ztratila a já nemám ani zboží ani peníze

Reakce obchodu JIMI Textil

Dobrý den, je nám velice líto, že nedoporučujete náš obchod. Za nás toto nedoporučení není fér, jelikož se o nedodané zásilce od Vás dozvídáme až touto cestou a nijak jsme ji nemohli řešit. Dle systému byla Vaše objednávka vyexpedována 30.11., tedy týž den, kdy jste zásilku objednala. Za ztracenou zásilku opravdu nemůžeme a pokud by jste nám dala vědět , že je s dodáním zásilky nějaký problém, mohla záclona na Vašem okně už tři týdny viset. Ke ztrátě u dopravce dojít samozřejmě může, i když se to stává zcela výjimečně. V takovém případě odesíláme zásilku znovu a ztracenou zásilku řešíme s přepravcem. Dnes Vám zásilku odesíláme znovu, zítra by Vám měla zásilka se záclonou dorazit.

• Díra na zácloně zašitá nití aby to nebylo poznat
    • Arogance paní na infolince

Reakce obchodu JIMI Textil

Dobrý den, rádi bychom se vyjádřili k Vašemu hodnocení. Kazy na záclonách nijak neopravujeme. Při stříhání jsou vady vystřiženy a vyhozeny. Výjimečně se stane, že kaz přehlédneme, ale týká se to žakárových záclon, na kterých je vzor a kaz je snáze přehlédnutelný. Pokud se tak stane, stačí nám vadu nafotit a my automaticky odesíláme zdarma záclonu novou s tím, že si tu vadnou zákazník zužitkuje. V případě voálových záclon se s reklamacemi nesetkáváme. To byl i důvod, proč Vás paní z objednávkového oddělení požádala o zaslání záclony zpět. Nevidíme na tom nic arogantního, na reklamačním oddělení jsme chtěli záclonu a způsob její opravy vidět. Ve Vašem případě je zvláštní i to, že si vady na hladké zácloně nevšimla ani švadlena, která Vám záclony upravovala a obšívala. Prosím tedy o zaslání záclony na adresu uvedenou na faktuře, abychom mohli reklamaci vyřešit.

• Kupuji tuto značku již dost dlouho, vždy byla maximální spokojenost, ale v poslední době kvalita klesla, povlečení se po prvním vyprání u zipu rozsypalo a ručníky a osuškami z předešlé objednávky v lemu samá dírka.

Obchod nereaguje na telefonické připomínky ani meil. Zaslala jsem povlečení, ručníky a osušky k reklamaci. Povlečení vyměněno a k reklamaci ručníků a osušek nemám dodnes vyjádření. Ze zákona je povinnost prodejce vyřídit reklamaci do 30.dnů. Já už čekám cca dva měsíce, nemám ani vrácené zboží pokud reklamace nebyla uznána a ani peníze.

Reakce obchodu JIMI Textil

Dobrý den, rádi bychom se vyjádřili k Vašemu hodnocení. Řádné reklamace zboží vyřizujeme zpravidla do 2-3 dnů. Pokud na vráceném zboží shledáme závadu, obratem dle přání zákazníka zboží vyměňujeme nebo vracíme peníze. Na Vámi vráceném zboží jsme mimo běžné opotřebení neshledali žádné závady. Je nutno podotknout, že Vámi vrácené ručníky a osušky byly dle faktur používány 22-23 měsíců. Navíc byla vrácená zásilka složená ze dvou objednávek a z toho důvodu jsme Vás mnohokrát telefonicky kontaktovali, abychom se ujistili, které z vráceného zboží je vlastně reklamované a důvod jeho reklamace. Ani jeden z hovorů nebyl z Vaší strany přijat. Až po uplynutí 30-ti denní lhůty od Vás dorazil e-mail s požadavkem na vrácení peněz a číslem Vašeho účtu. Peníze Vám budou vráceny i přesto, že s takovým jednáním nesouhlasíme a způsob využití e-shopu jako bezplatné půjčovny na dvouleté používání zboží odsuzujeme. Začátek roku 2023 přinesl novelu zákona o ochraně spotřebitele a novelu občanského zákoníku. Reklamační lhůta je stále do 2 let od převzetí zboží. Vady se však nevztahují na opotřebení způsobené běžným užíváním (škrábance, žmolky, apod.). Vámi vrácené zboží nemělo žádné vady mimo opotřebení, způsobené běžným dvouletým užíváním.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Arogance.

Reakce obchodu JIMI Textil

Dobrý den, Vašemu požadavku na změnu rozměru polštáře jsme nemohli vyhovět z důvodu, že je veškerá látka již sešitá na soupravy ve standardních rozměrech . Je nám líto, že to berete jako aroganci, ale vyhovět Vašemu požadavku nebylo možné. Soupravy šijeme a naskladňujeme s předstihem a následně je z našich skladů prodáváme. Z tohoto důvodu žádné dodatečné úpravy povlečení nenabízíme.

Látka byla naměřena o 15 cm méně

Reakce obchodu JIMI Textil

Dobrý den, rád bych reagoval na Vaše hodnocení. U metrážových produktů se snažíme míru naopak o pár centimetrů navýšit. I střihačky jsou jen lidé a k jejich pochybení může dojít, ale stává se to jen velmi zřídka a obzvlášť u celých metrů. Pokud se tak stalo ve Vašem případě u Vaší objednávky 12-ti metrů, tak se omlouváme.

Zboží bylo krásně zabalené, materiál kvalitní, ale povlečení se po prvním vyprání páralo ve švech, na prostěradle dírka označená červenou fixou

Reakce obchodu JIMI Textil

Dobrý den, rád bychom se vyjádřil k Vaší recenzi.
    Věřte, že jsme firma, která si váží svých zákazníků a v případě pochybení svou chybu uzná a snaží se ji vyřešit ke spokojenosti zákazníka. Bytový textil vyrábíme a prodáváme už 20 let. Právě díky tomu, že zboží jen nepřeprodáváme, ale vyrábíme, známe vady, ke kterým může v procesu dojít a jejich výskyt minimalizujeme.
    Veškerá výroba prochází několika stupni kontroly, ale například značení kazu „ČERVENÝM FIXEM“ mezi ně rozhodně nepatří – výroba je strojní a zcela automatická. Samozřejmě je možné, že na povlečení může povolit steh, nebo že při balení přehlédneme malou dírku na prostěradle. Reklamací je ale mizivé množství a jedná se o jednotky kusů oproti desítkám tisíc, které jsme zákazníkům prodali. Šance, že by jeden zákazník dostal vadné prostěradlo a ložní soupravy je opravdu minimální. Nezlobte se, ale reklamování zboží po dvou měsících od zakoupení a navíc s Vámi popisovanými vadami se nám zdá neuvěřitelné. Právě z důvodu pochyb prosím o zaslání zboží na adresu naší provozovny, abychom Vámi popisované vady viděli a věc vyřešili.

Povlečení dirave. Přišla jsem ještě o 163 Kč. To není moc ale měli by mí vrátit peníze za poštovné co jsem zaplatila.

Reakce obchodu JIMI Textil

Dobrý den, náklady na vrácení zásilky vracíme v případě reklamace všem našim zákazníkům. Potřebujeme k tomu uvést číslo Vašeho účtu a doložit náklady na vrácení zásilky. Pokud jste tak učinila, byly Vám peníze na účet vráceny, stejně jako všem zákazníkům, kteří tak učinili.

Byly špatně začištěné vnitřní strany, knoflíková léga byla nedošitá.

Reakce obchodu JIMI Textil

Dobrý den, za vadu se omlouváme. Na každou prodejní sezónu našíváme okolo 50 tisíc souprav, reklamace řešíme v řádu jednotek kusů. Každá všivka je z našich šicích dílem opatřena číslem šičky, která soupravu šila. Prosím o zaslání soupravy zpět na adresu naší provozovny, obratem Vám zašleme soupravu novou.

• Rychlost.
    • Nekontrolují to co prodávají. Deklarují rozměr, skutečnost je jiná. Musíte zboží vracet, tzn. platíte tučné poštovné.

Reakce obchodu JIMI Textil

Dobrý den, za chybu se omlouváme . Došlo k ní při balení zboží do obalů, při samotné expedici 50 tisíc položek denně zboží znovu rozbalovat a kontrolovat nelze. Na Vaši žádost jsme dnes vrátili peníze na Váš účet.

Objednávala jsem povlečení, zip na polštáři je rozbitý,zjištěno až po vyprání. Nevím jak postupovat.Otevřela jsem povlečení až po měsíci dodání.Zklamání...

Reakce obchodu JIMI Textil

Dobrý den, za komplikaci se omlouváme, zboží Vám samozřejmě vyměníme. Prosím o zaslání povlečení na adresu naší provozovny, nové povlečení Vám obratem zašleme.

• Velmi dlouhá lhůta doručení, objednáno 31.10., dnes je pátek 11.11., takže snad možná zboží dorazí někdy příští týden, což je neúměrně dlouhá doba na to, že záclona je kusová, tedy hotová a skladem.

Reakce obchodu JIMI Textil

Zboží objednané 30.10.2022 nebylo ještě dodané, komunikace po telefonu a stále nic. V pátek 4.11.2022 bylo slíbené že zboží bude odesláno dnes 9.11.2022 stále nic a obchod se neozval

Reakce obchodu JIMI Textil

Dobrý den, za delší dobu dodání na přelomu 10/11 měsíce se omlouváme, bylo způsobené přechodem na novou kolekci a problémy s novým balícím centrem,kdy jsme přešni na nové - ekologické balení v recyklovatelných obalech. Problémy jsme vyřešili a všechny zásilky rozeslali. Všem zákazníkům jsme rozeslali omluivné e-maily a SMS zprávy s informací o delší době dodání.

• Přehlednost na e shopu
    • Komunikace skoro žádná

Reakce obchodu JIMI Textil

Dobrý den, nerozumím Vašemu hodnocení ke komunikaci. Na základě objednávky je každému zákazníkovi odeslána informace o jejím přijetí a následně informace o expedici a zaslání čísla zásilky s odkazem na dopravce, aby bylo možné zásilku on-line sledovat. Každý zaslaný dotaz zodpovídáme a na diskuze ke zboží odpovídáme obratem. Nerozumím tomu, jak bychom měli ještě lépe komunikovat...

• Dlouhá čekací doba a přitom slibují 5 pracovních dni

Reakce obchodu JIMI Textil

Dobrý den, omlouváme se, standardně v průběhu roku odesíláme týž den, nebo den následující. S přechodem na novou kolekci se nám s nárůstem počtu objednávek tato doba prodloužila. Na tuto skutečnost upozorňujeme na našem e-shopu i v potvrzení objednávky. Vyexpedujeme všechny přijaté objednávky, mějte s námi prosím trpělivost. Děkujeme za pochopení.

• rychlé dodání velmi pěkného zboží

Reakce obchodu JIMI Textil

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup a čas věnovaný hodnocení. Vzhledem ke kladnému hodnocení se zřejmě jednalo o překlik na "NEDOPORUČUJEME OBCHOD".

• levné
    • cena odpovídá nižší kvalitě

nedoporučuji

Reakce obchodu JIMI Textil

Vážená paní Kratochvílová, rádi bychom se vyjádřili k Vašemu hodnocení. Vámi objednané záclony M32 a M87 jsou stejně jako všechny ostatní žakárové záclony zpracovány a vyráběny na velmi vysoké úrovni. Za téměř 20 let naší existence na trhu se snažíme kvalitu našich výrobků neustále zvyšovat a to v rámci nových materiálů a technologií. Konkrétně sortiment záclon a závěsů jsme dostali na nejvyšší možnou úroveň. Odpovídají tomu i tisíce kladných recenzí od našich zákazníků. Pokud nejste s naším zbožím spokojena, využijte možnosti vzácení zboží, jen do vrácené zásilky napište číslo účtu, kam Vám máme zaslat peníze zpět.

• Dlouhá doba čekání na dodání zboží

Reakce obchodu JIMI Textil

Dobrý den, na základě Vaší recenze jsme prověřili průběh Vaší zásilky. Byla objednána ve středu 27.4. odpoledne. Čtvrtek a pátek probíhala inventarizace skladů a hned v pondělí ráno byla zásilka zabalena a předána přepravci.

• to co bylo nafoceno,neodpovídalo skutečnosti jedná se o objednanou záclonu

Reakce obchodu JIMI Textil

Dobrý den, uvědomujeme si, že zákazníci nakupují na základě fotografií. Z toho důvodu jsou všechny naše fotografie reálné a focené v našem studiu. Ke každé produktové kategorii přidáváme i detailní fotografie, aby zákazníci získali o produktu dostatečnou představu pro zakoupení. Pokud se Vám doručený produkt z jakéhokoliv důvodů nelíbí nebo nesplňuje Vaši představu, lze jej do 30-ti dní vrátit.