Obchod klame zákazníky. Držák, který jsem objednal jako držák na tablet vůbec nedokáže tablet udržet i když u zboží bylo deklarováno, že udrží jak mobilní telefon tak i tablet.

Reakce obchodu Televizni držáky

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a je nám líto, že Váš nákup nevyhověl Vašim očekáváním. Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti, které to způsobilo. Naším cílem je poskytovat produkty nejvyšší kvality a je pro nás zklamáním, když se nám nepodaří splnit očekávání našich zákazníků.

Rádi bychom věc vyřešili tak, abyste byl spokojený. Pokud je to možné, můžeme Vám poskytnout alternativní držák, který bude lépe vyhovovat vašemu tabletu.
    Výměnu bychom samozřejmě řešili kompletně na naše náklady.

Prosím, kontaktujte nás na [email protected] (+420 778 757 552), aby jsme mohli situaci co nejrychleji vyřešit. Vážíme si Vaší podpory a chceme se ujistit, že vaše zkušenosti s naším obchodem jsou co nejlepší.

Ještě jednou se omlouváme za způsobené nepříjemnosti a děkujeme Vám za pochopení.

S pozdravem Martin Slabý - jednatel společnosti

• Komunikace na bodu mrazu

Objednávku jsem uhradil, ale zboží nikdy nedorazilo. Na infolince jsem se dozvěděl, že je problém s platbou, kterou jsem zaplatil a odešla mi z účtu, bankovní účet je taky v pořádku. Pán slíbil, že pošle email a dořešíme to. Od té doby je telefoní číslo stále obsazené nebo nedostupné. Na online podpoře nemají čas a email také nepřišel.

špatné dodání zboží, musel jsem si zavolat kde se zboží vůbec nachází, tak mi bylo sděleno, že budou teprve odesílat i když dle nabídky už jsem zboží měl mít doma a třešnička navrch ... společnost GSL kterou si prodejce najímá na dovoz zboží nedodá domů,ale hned na výdejní místo. nedoporučuji

inzeruji něco co nemají ,zbytečně ztraceny čas

• Objednal jsem si něco úplně jiného

Objednal jsem držák tabletu do auta, ale zatím jsem nedostal nic.

Objednané zboží nedorazilo, k hodnocení mi nabídli jiné zboží než objednané.

Obchod asi dobrej, objednal jsem si držák na tablet na postel. První problém je že ten držák vudec neunese tablet, druhej problém je že po instalaci na postel po cca 1 dnů prasknul v závitů takže teď už nepoužitelné. Jako zlatý Aliexpress.

Produkt není dostupný

• zboží nebylo dodáno, storno.

Nevýhodano.

• ani po dvou telefonických domluvách byl balík odeslán na špatnou adresu
    • na webu byla špatně uvedena informace o dostupnosti, což zkomplikovalo možnost vyzvednutí na původní uvedené adrese pro doručení

• Rychle posláno
    • Televizní držák není valné kvality

Reakce obchodu Televizni držáky

děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, že nejste zcela spokojen. Rádi držák vyměníme zcela na naše náklady za jiný. Samozřejmě poradíme a pomůžeme vybrat tu nejlepší variantu. Kontaktujte nás na tel. 773014469 nebo e-mailu [email protected] a vše uděláme k Vaší plné spokojenosti a k tomu přidáme i malý dárek.
    Věřím, že pokud nám dáte ještě jednu šanci, vše dopadne zcela jinak.

Přeji hezký den.
    M. Slabý
    televiznidrzaky.cz

• Všude píší skladem a přitom ho nemaji

Pořád ho mají v nabídce,ale přesto ho nemají jako i jiný produkty k této tématice. Klamání spotřebitele.

Reakce obchodu Televizni držáky

omlouváme se za způsobené komplikace. Informaci to tom, že zboží není skladem jsme však měli u produktu uvedenou.
    Věříme, že pokud nám dáte ještě šanci kdykoliv v budoucnu, vše dopadne úplně jinak. Děkujeme za vaši upřímnou zpětnou vazbu, vážíme si jí.

M. Slabý
    televiznidrzaky.cz

• Slušně zabaleno
    • Kupovaný produkt byl na stránkách slušně prezentován, dle mého názoru až klamavou reklamou. Produkt byl bez návodu, nebyl ani v krabici. Jedná se o držák na tablet a po nastrčení tabletu do držáku, tablet neustále padá dolů.

Reakce obchodu Televizni držáky

velmi nás mrzí Vaše špatná zkušenost s produktem. Může se jednat o vadný kus. V případě zájmu provedeme výměnu zcela na naše náklady za stejný, nebo i jiný produkt.
    Kdykoliv nás kontaktujte a ihned se domluvíme na postupu k Vaší plné spokojenosti.

Na obchod si nemůžu stěžovat, ale zboží je špatné.

Reakce obchodu Televizni držáky

děkujeme za recenzi. Mrzí nás, že jste se zbožím nejste spokojený. V případě zájmu nabízíme výměny zboží, která půjde kompletně na naše náklady.

• Nazval bych tuto transakci jako nespolehlivost

Reakce obchodu Televizni držáky

děkujeme Vám za recenzi, nicméně si myslíme, že není důvod nás nazývat nespolehlivými. Objednal jste produkt, který není skladem (tato informace je uvedena na webu - produkt je dlouhodobě vyprodán) obratem jsme Vám nabídli prostřednictvím e-mailu dvě vhodné alternativy, které jste odmítl, a proto si myslíme, že Váš komentář není na místě.

Každopádně ještě jednou děkujeme za hodnocení a přejeme hezký den.

Objednávka neobsahovala potřebné díly na montáž držáku.
    Konkrétně se jednalo o šrouby průměr 8mil. Plus vymezovací vložky do televize.
    Telefonní číslo, které bylo u objednávky uvedeno na volání reklamací nefunguje.
    Novotný.

• obchod je OK, ale držák nevyhovuje, špatně se vejde do mřížky.

Na základě předchozí komunikace s obchodem jsem objednal doporučený produkt. Ten nejdražší, aby dobře bylo. Na televizi jej není možné přidělat, aniž by nebyly vidět úchyty. Takže k ničemu.