• Zboží dorazilo ale Nebylo mi vydáno kvůli nejakym problémům .. Nevím přesně jaké ale nedostal jsem produkt tudis už o něj nemám zájem a nejsem spokojeny díky dulinek

Reakce obchodu Televizni držáky

tohle nás velmi mrzí, okamžitě jsme kontaktovali dopravce a začali s ním situaci řešit. Vypadá to, že Vám byl balík včera vydán. Pokud byl někde problém, prosím o konkrétnější popis ať máme argument pro dopravce.

Děkuji za spolupráci a Váš nákup, přeji hezký víkend.

TelevizníDržáky.cz

• Strasnej kram, ktery bych v zivote nekoupila, kdybych to chytla do ruky. Hruza, hruza;)) po dlouhe dobe a na dlouhou dobu posledni on-line nakup.

Presne to, co bych po vzati do ruky, nikdy neopustilo obchod, ale fakt to vracet ni nestoji za ztraceny cas
    Navic bez navodu, zaruky ! Nic!

• Nemůžu ohodnotit jelikož jsem objednané zboží ještě neobdržel.

Reakce obchodu Televizni držáky

děkujeme za Vaši objednávku i recenzi, která nás velmi mrzí, snažíme se dělat vše, aby byl zákazník spokojený.

Proto jsem prověřil Vaši stížnost:
    - u produktu je i bylo napsané, že není skladem, bohužel teď čekáme na dodání od dodavatele. Je nám líto, že jsme nedokázali zajistit dostatečné skladové zásoby pro veškerou poptávku. U produktu i v košíku jsme tuto informaci však uvedli.

Kolega Vás následně ještě kontaktoval a tuto informaci sdělil. Rozhodl jste se na zboží počkat, než jej naskladníme.

Děkuji za pochopení a případné upravení recenze. Přeji krásný den.

TelevizníDržáky.cz

• Inzerují něco, co si nechají zaplatit a zboží nemají.

Proto jsem prověřil Vaši stížnost:
    - nechápu však Vaši poznámku, že si necháme zaplatit za zboží, když byla objednávka vytvořena na dobírku, to bychom vám museli prvně to zboží poslat.
    - následně vidím e-mailovou komunikaci, kdy se po dvou dnech stornovala vaše objednávka, kdy jste sdělil, že objednáváte někde jinde, nepatří tato recenze jinému e-shopu?

Děkuji za prověření a případné upravení recenze. Přeji krásný den.

TelevizníDržáky.cz

Zakoupila jsem držák na LCD SP 400 P4/X4. Přestože u specifikace výrobku uvedeno, že je použitelný pro TV Samsung s úhlopříčkou 32" - 55", námi zakoupenou TV Samsung 43" UE43TU8502 nelze k držáku připevnit. V dodaném materiálu k držáku zřejmě chybí dostatečně dlouhé šrouby. Poradce firmy manželovi řekl, že se s tím ještě nesetkal a žádné řešení nenabídl.

Reakce obchodu Televizni držáky

tato záležitost nás velmi mrzí, není však v našich silách, ani silách výrobce, dodávat všechny průměry a délky šroubů. Do balení dáváme 95% nejpoužívanějších šroubů do TV. Pokud výrobce TV použije specifický typ, je nutné tyto šrouby dokoupit. Proto jsou u produktu vyfoceny všechny dodávané šrouby:

Pokud vám však tyto dodávané šrouby nesedí, je potřeba si je dokoupit, nebo přikoupit kompletní sadu:

TelevizníDržáky.cz

Držák přišel prasklý na straně

Reakce obchodu Televizni držáky

velmi nás to mrzí, bohužel nejspíš praskla krytka při přepravě držáku, stačí nás kontaktovat a držák Vám vyměníme za nový, nebo pošleme obratem novou krytku, prosím kontaktujte nás na e-mail [email protected], jakým způsobem vyřešit.

Děkuji

Chybějící šrouby pro Samsung TV

Obchod vubec nereaguje,ani na tlf,ani email. Peníze zaplaceny z účtu. Jenom problémy. A to nevím jestli to znich vyrazím zpět. Postupuji podle ČOI,podávám stížnosr atd.
    Vyvarujte se takových podvodníků

Reakce obchodu Televizni držáky

prosím o odstranění této recenze, podle naší telefonní komunikace. Tato recenze patří jinému e-shopu, kde jste zboží objednal týden před námi, kde vám stále dluží peníze.

U nás objednáno na dobírku dne 19.11.2020, následující den odesláno a doručení dne 21.11. 2020, což
    jste nám i potvrdil.

Děkuji za pochopení a spolupráci.

Vojtěch Šmida

• Doprava zdarma neni ale pisi ze ano

Ikdyz na internetu mají psáno skladem, tak po objednání posílají meil, že zboží skladem není.
    Když jsem tedy objednávku zrušila, tak pár dní na to přišel meil, že stále nemám zaplaceno

25.10 objednáno a dodáno 5.11.2020

• Velký výběr
    • Špatná komunikace s prodejcem, zboží dodáno bez českého manuálu, klíč na instalaci jiných rozměru.

Špatná komunikace s prodejcem jak prostřednictvím chatu tak e-mailu bez odpovědi. Zboží dodané se špatným ,, klíčem na instalaci, bez českého manuálu

Technický nákres na stránkách eshopu neodpovídá dodanému zboží.

• už bych nekoupil
    • Ohledně nákupu a doručení vše v pořádku, ale samotný držák nefunkční, v mřížce nedrží-třese se a padá. Zkrátka je to čínský předražený ŠMEJD, skončilo to v popelnici, od vás si už nic nekoupím, vyhozen Ch 700 korun

• nekomunikují
    • žádné info o stavu reklamace a výměny
    • 34. den od reklamace nemám nic

Držák dorazil 1.6. Po rozbalení jsem zjistil, že je křivý. 11.6. jsem zaslal foto mailem, s žádostí o výměnu - bez odpovědi. 12.6. jsem zboží odeslal na reklamaci. Zásilku vyzvedli až 25.6. a nedostal jsem žádné oznámení o zahájení reklamace, či termínu výměny. 28.6. jsem přes chat urgoval výměnu. Odepsali až druhý den, že zboží zašlou v týdnu - nic. Dnes je to 34. den od podání reklamace a nemám zboží ani zprávu o vyřízení reklamace, kde již uplynula zákonná lhůta pro její vyřízení.

Obchod dobrý ale výrobek špatný.Po namontování televize nebyla v rovině,držák neměl pravé úhly musel jsem ho celý předělat.

ani 11. dní po objednání držák nedorazil a tak nemůžu hodnotit kladně, ještě jsem se s takovým přístupem nesetkal

• Komunikace obchodu: Zboží nebylo dostupné. Omluvný dopis a částka byla obratem vrácena na BÚ. Nicméně účetně zbytečná transakce a shánění zboží jinde.
    • Zboží bylo v e-shopu uvedeno na skladě. Až po objednání a zaplacení jsem se dozvěděla, že dlouhodobě zboží není a nebude v nabídce.

Reakce obchodu Televizni držáky

velmi se Vám omlouváme za komplikace, již pracujeme na řešení, aby se tohle nestávalo ani v tomto minimu případů. Věřím, že se zbytkem našich služeb jste byli plně spokojeni.

• Nepravdive infotmace

Reakce obchodu Televizni držáky

velmi nás mrzí Vaše recenze, ale nejsme si vědomi, že bychom někde uváděli nepravdivé informace. Budeme rádi, když nás o této skutečnosti budete informovat tak, abychom případný nedostatek mohli ihned napravit.
    Děkujeme.

www.televiznidrzaky.cz