• Nevěděla jsem jaký vybrat,poradce mi pomohl s výběrem byl velmi příjemný a ochotný super

Rychlé a bez problémů. Doporučuju.

Super rychlé a bezproblémové doručení. Zboží naprosto v pořádku. Doporučuji.

Vše v pořádku, rychlé dodání

Rychlost vyřízení objednávky.

Perfekni-dekuji

• velká ochota a příjemní lidé

• Zaplaceno před obědem, doručeno o půl dvanácté druhý den.

Vážený zákazníku,

děkujeme vám srdečně za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste si našel čas sdílet svou zkušenost s ostatními. Jsme opravdu potěšeni, že jste byl spokojený s rychlostí našeho doručování. Naším cílem je poskytovat vynikající služby a zajišťovat, aby byly vaše objednávky doručeny co nejrychleji a bez jakýchkoli komplikací.

Vaše spokojenost je pro nás velkou motivací a potvrzením, že jdeme správným směrem. Budeme se snažit udržet tento standard a neustále hledat způsoby, jak naše služby dále zlepšovat.

Budeme rádi, když se na nás v budoucnu (např. při výběru držáku na monitor - https://www.televiznidrzaky.cz/drzaky-na-monitory a nebo výškově nastavitelného stolu - https://www.televiznidrzaky.cz/vyskove-nastavitelne-stoly) opět obrátíte a doufáme, že Vaše další zkušenosti s námi budou stejně uspokojivé.

Pokud máte jakékoliv další požadavky nebo dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde pro Vás!

Děkujeme za vaši důvěru a podporu.

S pozdravem, Martin Slabý - jednatel společnosti

Obchod klame zákazníky. Držák, který jsem objednal jako držák na tablet vůbec nedokáže tablet udržet i když u zboží bylo deklarováno, že udrží jak mobilní telefon tak i tablet.

Reakce obchodu Televizni držáky

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a je nám líto, že Váš nákup nevyhověl Vašim očekáváním. Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti, které to způsobilo. Naším cílem je poskytovat produkty nejvyšší kvality a je pro nás zklamáním, když se nám nepodaří splnit očekávání našich zákazníků.

Rádi bychom věc vyřešili tak, abyste byl spokojený. Pokud je to možné, můžeme Vám poskytnout alternativní držák, který bude lépe vyhovovat vašemu tabletu.
    Výměnu bychom samozřejmě řešili kompletně na naše náklady.

Prosím, kontaktujte nás na [email protected] (+420 778 757 552), aby jsme mohli situaci co nejrychleji vyřešit. Vážíme si Vaší podpory a chceme se ujistit, že vaše zkušenosti s naším obchodem jsou co nejlepší.

Ještě jednou se omlouváme za způsobené nepříjemnosti a děkujeme Vám za pochopení.

S pozdravem Martin Slabý - jednatel společnosti

• praktické rady na webu
    • profesionální přístup
    • výhodné ceny za doplňkové zboží
    • přehledný eshop

Reakce obchodu Televizni držáky

děkujeme Vám velmi srdečně za Vaši úžasnou recenzi a za to, že jste si našel čas podělit se o své zkušenosti s naším e-shopem.

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba jsou pro nás nesmírně důležité. Jsou to právě takovéto momenty, které nám potvrzují, že naše práce má smysl, a motivují nás k dalšímu zlepšování a inovacím ve všem, co děláme.

Ceníme si vaší důvěry v nás a budeme i nadále usilovat o to, aby každá Vaše návštěva našeho e-shopu byla co nejpříjemnější a nejefektivnější. Pokud byste měl jakékoliv dotazy nebo potřeboval další rady, neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde pro Vás, abychom zajistili, že Vaše zkušenost bude vždy bezchybná.

Budeme rádi, když si při koupi třeba držáku na monitor - https://www.televiznidrzaky.cz/drzaky-na-monitory a nebo výškově nastavitelného stolu - https://www.televiznidrzaky.cz/vyskove-nastavitelne-stoly na nás opět vzpomenete.

Děkujeme vám za vaši podporu a těšíme se na Vaše další návštěvy.

S pozdravem Martin Slabý - jednatel společnosti

• Vse probehlo v pohode .

• Rychlé dodání ,výrobek je kvalitní

• Rychlost doručení
    • Skvělá komunikace
    • Zboží odpovídá tomu co jsem si objednala

• Dobrá cena,rychlé dodání

• rychlost dodání

• zboží odpovídá popisu

• Rychlé dodání zboží.

• Rychlé vyřízení a doručení

• Zboží dorazilo hned druhý den od objednávky

• Kvalitní materiál