• slibujou hory doly
    • maj tam bordel
    • manager eshopu lže
    • v kanclu vědí hovno co dělá sklad

Objednal jsem ventilátor který psali že je skladem a odejde ještě ten den. To byl taky důvod proč jsem ho tu koupil. Ventilátor mám dnes zaplacený a objednaný 15 dní a nemám ho, pán na telefonu mi jen věší bulíky na nos jak kluci ze skladu přebíraj kontejner ventilátorů a tak mi ho dva týdny nemůžou poslat protože nevyskladnili zásilku, telefonoval jsem každé tři dny a pokaždé jsem se dozvěděl že je zřejmně už na cestě. Skoro to vypadá jako chování eshopu bez skladu který jen překupuje když dostane objednávku a pak hraje o čas.

• Jednání stylem - když se vám to nelíbí, objednejte si zboží jinde?!

Naprosto nelogický přístup k zákazníkovi. Když se po třech dnech dotazuji, kde je mé zboží je mi řečeno, že přeprava jezdí dvakrát týdně v úterý a ve čtvrtek (objednávka proběhla v pondělí) proč teda nemám avízo o doručování ? Nestihli zboží vyskladnit a tak pojede až ve čtvrtek. Bez jakéhokoliv upozornění. Na dotaz zda si myslí že jde o správný přístup k zákazníkovi se dočkám odpovědi - když se vám to nelíbí objednejte si zboží jinde. Podotýkám, že se jedná o druhý podobný případ během jednoho měsíce. Na mail, který jsem napsal k prvnímu problému mi dodnes nikdo neodpověděl. Naštěstí je dostatek jiných eshopů, kde je zákaznický servis na úrovni a zákazníků si váží.

Reakce obchodu tekson.cz

pane Klíma, vy jste známý potížista. Pravidelně si objednáváte zboží, které je specifické a přesto, že Vás vždy po tel. upozorníme na to, jak to s objednávkou vypadá, pravidelně tady pak píšete "další" recenzi. V telefonu jste hrubý, urážel jste naší kolegyni, proto jsme Vám sdělili, že o takovou spolupráci nemáme zájem a budeme rádi, když si zboží budete objednávat jinde.

Dobry zakaznicky Service, rychle doruceni - spokojenost.

Som veľmi spokojný. Tovar bol doručený rýchlo a komunikácia bola veľmi dobrá

• Spolehlivost

Po celou dobu vyřizování objednávky jsem měl přehled co se s mou zásilkou děje. Jednoduché objednání a rychlé dodání, dobrá zkušestnost.

rychlé jednání, vše v pořádku

Velice rychlé doručení, kvalitní zboží+. Chválím milou a nápomocnou obsluhu eshopu.

• Délka dodání
    • Špatné info na e-shop - dodávka včas 2-3 dny.
    • Zaslaný mail o předání a od zásilkovny nic nedorazilo
    • S hodnocením čekám 17 dní a to už mám svatou trpělivost

Zboží dodnes nedorazilo. I přes mailovou komunikaci, že zboží bude naskladněno v týdnu od 19.3.2024 -23.3.2024.
    Mailem zasláno, že pokud zboží nedorazí, tak v pondělí kontaktovat manažera.
    Kontaktovala jsem a asi po 2 minutovém hovoru a s tím, že zásilku viděl naskladněnou mi řekl: Moment na okamžik. Zachvíli zavolám zpět. Což bylo dnes dne 25.3. v 15:01 a při psaní recenze je již 25.3. a čas 19:29. Doteď nikdo nevolal.

• Komunikace obchodu je na vysoké úrovni. Velice rychle zatím mám odpovědi. Bohužel balíček zatím není ani u přepravce.
    • Neobjedávejte přes zásilkovnu. Posílají to ještě přes nějakého externího dopravce a tomu už x dní trvá to do zásilkovny předat. Toto mi vadí, nikdy jsem se s tím nesetkala. Snad se to brzy vyřeší.

• nespolehlivost dodávek, nemožnost komunikace s kýmkoliv odpovědným, nemožnost sledování zakázek, vymlouvání se na přepravní firmy

Bohužel negativní zkušenost, 12.3. bylo mailem oznámeno že zboží bylo předáno přepravci.
    15.3. jsem se marně pokoušel kontaktovat prodejce na uvedeném čísle, kde se zboží nachází.
    6.3. dorazila faktura, ale zboží ne, na telefonický dotaz na fakturační oddělení mi bylo sděleno že paní se tímto případem nehodlá zabývat a pán ze zákaznického oddělení má dovolenou.
    Nakonec zboží údajně odeslané 12.3. dorazilo 19.3. a to bez jakéhokoliv oznámení nebo ohlášení.
    Shrnutí - co se týká péče o zákazníka je tato firma bohužel velmi daleko za standardem.
    Jednání zcela neprofesionální.
    Absence možnosti sledování zásilky a oznámení o doručování

Reakce obchodu tekson.cz

omlouváme se za negativní zkušenost, obzvláště u zákazníka, který od nás zboží odebíral víc krát, nás to mrzí. Koukal jsem, že předešlé objednávky byly realizované bez problémů. Kolegyně z fakturace bohužel nemá a ani nemůže mít přehled o všech zásilkách. Kolega, který má toto na starost a měl v pátek dovolenou s Vámi později ještě ten den ale mluvil. I když má dovolenou, vždy všechny hovory vyřizuje zpětně ještě ten den. Zde bylo oznámeno, že zboží bude doručeno začátkem příštího týdne, tedy 18-19.3. Ověříme ještě proč balíček nebyl tak dlouho doručený - za to se omlouváme, naše chyba.

• Nedostanete zprávu kde je váš balíček

Reakce obchodu tekson.cz

út 12.03.2024 8:23 jsme Vám napsali email ohledně objednávky.
    Napsal jste nám z jiného emailu, než ten, který je uvedený v objednávce - odepisovali jsme tedy na tento druhý - podívejte se.

• Rychlé jednání, rychlé vyřízení objednávky

• Tak jak to má být.

• Fajn ceny
    • Skvělé rukavice Practical

Vše v pořádku.

• Super obuv a rýchle doručenie

Spokojenost

Rychlý a bezproblémový nákup.

• Dlouhá doba dodání. Je to pět dní zboží ještě nepřišlo !!!!!!

z pohodli domova