• rychlá reakce

Celá objednávka proběhla rychle a bez problémů.

Děláš si legraci? Tachotimer jsem objednal a zaplatil 15.01.23. Stále čekám. Volal jsem na uvedené tel. číslo a odpověděli mi, že zboží bude ve čtvrtek nebo v pátek. Zasilkovna funguje i v sobotu. Konkrétně jsem objednávala začátkem týdne, protože jsem doufal, že na odeslání balíku do ČR bude stačit týden! Teď odjíždím na týden do práce. Pokud by mi ten člověk upřímně řekl, že nestihne odeslat zboží, tak bychom se mohli domluvit a přijedu za vámi sám.

Reakce obchodu tekson.cz

ověřoval jsem dané, zboží dorazilo v pátek z centrálního skladu. Odesláno dnes. Zítra na výdejním místě Zásilkovny.
    Omlouváme se za zdržení a komplikace. Tým Tekson.cz

• Naprosto tragická komunikace

Objednávka provedena 24.11.2022. Vše na e-shopu bylo skladem. Zboží dodnes nedorazilo a na několik dotazů přes email i přes chat na webu mi vždy bylo sděleno, že se to řeší a že se mi další den ozvou. Dnes je 14.12.2022 a stále není žádné info zda a kdy je možné zboží dodat. Tuto firmu nedoporučuji.

Reakce obchodu tekson.cz

omlouváme se za komplikace. Objednal jste si celkem 8 bund, ve třech různých rozměrech. O tyto bundy byl velký zájem a měli jsme problém zaslat kompletní objednávku. Jednalo se o novinku na našem e-shopu, měli jsme si udělat větší zásoby. Naše chyba. Omlouváme se. Tým Tekson.cz

• Zboží bylo odesláno téměř okamžitě po objednání

Velmi ochotný personál. Před objednáním bot jsem do obchodu telefonoval, abych se zeptal na podrobnosti. Ochotně mi vše vysvětlili a ve všem mi vyšli vstříc. Jsem velmi spokojen a určitě se rád vrátím. Takto si představuji jednání správného obchodníka. Slušnost a ochota nic nestojí a obchodu to nesmírně prospěje.

Měli to co jsem potřebovala v množství i velikostech. Zboží dorazilo rychle. Malinko mě překvapilo, že u dvou velikostí ze tří přišla jiná barva - červená, čekala jsem stejnou - černou, ale šlo o pracovní rukavice, chlapi to přežili :-)

Na internet jsem zadal pracovní obuv a narazil jsem na tento e-shop, kde jsem objednal obuv . Objednávka proběhla, během pár minut už jsem dostal potvrzení v email schránce o zpracování objednávky . Dostal jsem různé druhy tipů platby , zvolil jsem po dobírkou. Objednávka se zpracoval... Do 3 dní jsem si vyzvedl dobírku kterou jsem na čeeekpointu zaplatil a převzal. Poté jsem otevřel box a byl jsem velice spokojen s druhem výbavy obuvi kterou jsem zvolil . Doufám že my Nadále poslouží k dlouhému užití...

• Dlouhá dodací lhůta

Peníze si vzali hned, bohužel boty nikde!!!!!

Reakce obchodu tekson.cz

omlouváme se za zdržení. Botky se stahovaly z centrálního skladu.
    Koukám, že byly odeslány 21.11.2022 10:46:52.
    Tým Tekson.cz

• +
    • -

• Dobrý

• Všichni pracovníci se kterými jsem jednal byli ochotni a snažili se mi pomoci s nákupem

• Vše v pořádku.

• Rychlé vyřízení objednávky naprostá spokojenost

Vstřícný a ochotný přístup při vrácení nevyhovujícího zboží, okamžitá reakce bez prodlení. Doporučuji

Zasláno obratem,
    děkuji!

Super kvalita za dobrý penize. Rukavice v práci dost vydrží. . Doporucuji!

• Skvěle mi poradili s výběrem zařízení.

• Dobrý den byla jsem spokojená ale bohužel mi byla malá Vy máte jiný číslování musela jsem Vám poslat bundu zpět na výměnu vel.až o dvě č.tak Prosím o výměnu vel.XXL.Děkuji s pozdravem p.Kašparová (pokud nebude tak bych prosila kč.vrátit)

• Rychle dodání ,a kvalita výrobku ..

• Rychlé vyřízení objednévky