Měl být poškozený kartonový obal, ale byl pomačkaný i výrobek

Reakce obchodu Taktrochujineelektro.cz

pokud byl poškozený výrobek, což se mohlo stát při přepravě dopravcem, stačilo nás kontaktovat a to buď emailem, nebo na uvedených telefonních číslech, abychom sjednali nápravu. Tohoto jste dosud nevyužil a bohužel nevlastníme jasnovideckou kouli, z které by jsme vyčetli váš problém s daným výrobkem.
    S pozdravem Hruška Jiří /Tak trochu jiné elektro/

• Zboží bylo takřka obratem připraveno k vyzvednutí
    • Na reklamaci nikdo nezareagoval

Pořídila jsem dvě hopsadla. První byl dárek pro kamarádky dceru a vše bylo v pořádku. Druhé bylo v poškozeném a přelepeném obalu (krabici), ale bylo pro naši dceru, tak jsme to neřešili. Den před jejími narozeninami jsme chtěli hopsadlo nafouknout a v balení chyběl špunt. Vytáhla jsem z jiného gymballu, abychom mohli dárek vůbec předat. Na reklamaci u obchodu mi do dneška nikdo neodpověděl.

Reakce obchodu Taktrochujineelektro.cz

bohužel dle záznamu,jste reklamaci nepodávala. Pokud byl,nebo je problém se zbožím v záruční době,je možné nás kontaktovat na telefonních číslech uvedených jak na faktuře, která byla součástí vaší objednávky,tak uvedených na stránkách našeho e-shopu v sekci kontakty. V pracovní době našich kamenných prodejen s vámi jistě problém vyřeší k vaší plné spokojenosti.
    S pozdravem František Myška

Tento obchod posiela mailové notifikácie na úplne cudziu mailovú adresu. Spamuju ma a ich zákazník tie maily nedostáva. Sú to amatéri.

Reakce obchodu Taktrochujineelektro.cz

bohužel proti tomuto se musím ohradit,kdyby nebyl váš email uveden v objednávce,nemohla by jste psát ověřenou recenzi. Navíc jste si u nás objednala zboží a balík jste převzala 3.5.2023
    S pozdravem František Myška

Dobrý den nejsem spokojená. Objednala jsem 2 varné konvice z toho byla pouze jedna funkční.

Reakce obchodu Taktrochujineelektro.cz

bohužel,bez reakce z vaší strany nemůžeme vědět,že daný výrobek není funkční,není nic jednoduššího než kontaktovat náš obchod v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na tel: 775336336 nebo 607777157, kde s vámi rádi vše vyřeší k vaší plné spokojenosti

Chci vrátit hrnec, nefunguje to

Mikrovlná trouba je celá nakřivo...musel jsem vypodložit nozičku, avy vůbec stála!
    Tak jsem přemýšlel o té slevě za obal...co tim měli namysli?Kartón,nebo plechový obal součástí mikrovlnky...Uf!!!

Reakce obchodu Taktrochujineelektro.cz

poškozený obal je myšleno,poškozený kartonový obal/krabice/,myslím že je to dostatečně velkým písmem označeno na našich stránkách,pokud vám přišel poškozený výrobek,mohlo se stát vinou přepravce,stačilo nás kontaktovat na jednom z uvedených čísel, která jsou uvedena jak na daňovém dokladu v obchodních podmínkách i na našich stránkách,případně emailem, abychom tuto věc mohli řešit a vadný výrobek třeba vyměnit,což jste do dnešního dne neučinil.

To že zboží přišlo v poničeném obalu mi nevadí, obchod na to upozorňuje, ale nevím proč u kuchyňské váhy píšou "dodávané příslušenství" 2x AAA baterie, když baterie nejsou součástí balení, ty jsem si musel dodat sám.

Reakce obchodu Taktrochujineelektro.cz

ano,máte pravdu u váhy je uvedeno že je dodáváno včetně 2x AAA baterií,pokud baterie nebyli v balení,stačilo nás kontaktovat a obratem by bylo napraveno. Bohužel z vaší strany žádná reakce ohledně nekompletního balení dodnes nebyla.
    S pozdravem František Myška /Tak trochu jiné elektro/

Nejsem vůbec spokojená do dnešního dne mi zboží stále nedošlo.

Reakce obchodu Taktrochujineelektro.cz

bohužel jste si objednala zboží mezi svátky 4.7. ,kdy přepravní služby nejezdí,a naše obchody byli zavřeny,což bylo zřetelně označeno na našich webových stránkách.Dle záznamu přepravce je vám dnes objednávka doručována. Vše jste mohla sledovat v odkaze v emailu, kde je i uvedeno ,že námi byla zásilka předána k přepravě 7.7. ,tedy následující pracovní den.
    S pozdravem František Myška/Tak trochu jiné elektro/

• Rychlost procesu nákupu a vyzvednutí zboží.
    • Bez upozornění prodávají zboží, které bylo již dříve užíváno.

Prodávají použité zboží.

Reakce obchodu Taktrochujineelektro.cz

uvádíte lživé informace. Zboží jste si objednal na osobní odběr na prodejně,osobně si převzal,kde jste měl možnost si jej prohlédnout, do dnešního dne od vás nepřišla žádná reakce ohledně vady zboží,nebo že by se Vám něco nelíbilo. Nejsme prodejci použitého zboží a už jen z logiky věci pokud se mi cokoliv na zboží nelíbí a osobně jej přebírám na prodejně,zboží si nepřevezmu a nezaplatím.
    Vaší recenzi považuji proto spíše za účelovou s cílem poškodit dobré jméno naší firmy.
    František Myška/Tak trochu jiné elektro/

• zásilka poškozená, vrácená

Reakce obchodu Taktrochujineelektro.cz

jak jste uznal sám,zásilka byla poškozena vinou špatného zacházení u přepravce,zásilku jste neměl přebírat. I přesto jsme Vaši zásilku svezli zpět na prodejnu a vrátili Vám peníze.

• Laminovacka nemá přívodní kabel

Reakce obchodu Taktrochujineelektro.cz

daná situace nás velmi mrzí, pro případ vadného nebo poškozeného výrobku jsou na našich stránkách uvedeny telefonické kontakty, nebo email.

• Prodejnu (výdejnu) jsem vůbec nenašel, není nijak označena, zboží jsem nevyzvedl

Tuto výdejnu nedoporučuji, nelze snadno zaparkovat, není označena z jedné strany Lékárna z druhé strany levné potraviny, přesto, že navigace hlásí, že jste na místě. PROTO NEDOPORUČUJI, ZBOŽÍ JSEM NEVYZVEDL.

Reakce obchodu Taktrochujineelektro.cz

Dobrý den,nevím,ale ostatní zákazníci a to jich není málo obě naše prodejny, které jsou zřetelně označeny a vysloveně září zelenou barvou s nápisy TAK TROCHU JINÉ ELEKTRO našli, zmiňovaná prodejna je na daném místě již 5. rokem . Myslím, že tentokrát není chyba na straně prodejce.

Rádio nechyta stanice a 9 voltova baterie NOVÁ a Rádio nereaguje

Reakce obchodu Taktrochujineelektro.cz

Dobrý den, záruka na výrobek je 2 roky,pokud máte problém s výrobkem, stačí nás kontaktovat na jednom z uvedených telefonních čísel v pracovní dny pondělí až pátek 9:00 až 19:00 , případně nám napsat na uvedený email, zatím jste žádnou z možností nevyužil - neinformoval nás o závadě či jakémkoliv problému,proto vaší recenzí beru spíše za zavádějící.

zboží došlo s drobným poškozením

Reakce obchodu Taktrochujineelektro.cz

je nám líto, že vám dorazilo zboží s drobným poškozením, ale v případě poškození stačí kontaktovat naše zákaznické linky v pracovní době jak je uvedeno na našich stránkách a i na faktuře, která byla k zásilce přibalena, a kde s vámi vše vyřeší.

Poškození mohlo nastat při přepravě, reklamace zatím není dořešena.

Reakce obchodu Taktrochujineelektro.cz

bohužel ve vašem případě došlo k poškození výrobku během přepravy zásilkovou službou ,kterou jste si sám zvolil. Byla Vám nabídnuta výměnná zásilka ,kdy si poškozený výrobek stáhneme k nám zpět a Vám bude zaslána konvice nová. Proto nechápu Vaší reakci ,že náš obchod kvůli pochybení Vámi zvoleného přepravce,nedoporučujete.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Předně přečíst, že je zboží s vadou. První přišla celá zničená a druhá opravdu jen s vadou.

Reakce obchodu Taktrochujineelektro.cz

Dobrý den , předně jste si objednala výrobek s názvem "Sencor SKS 5024RD KUCHYŇSKÁ VÁHA SENCOR
    KOSMETICKÁ VADA LAKU " , již z názvu tudíž plyne logicky,že váha má kosmetickou vadu laku,po prosbě že to byl dárek pro vaši sestru a lak na ní byl hodně zničený (váha jinak plně funkční) ,jsme i přes to vše vám zaslali váhu s méně poškozeným lakem . Proto nechápu vaši reakci. František Myška

• Zatím nic nedorazilo a chcete ohodnotí zakoupené zboží , tak to je na mě moc....pomoc

Reakce obchodu Taktrochujineelektro.cz

Dobrý den,moc nás mrzí že vaše objednávka ještě nedorazila,přepravci ale byla řádně předána 4.5. a od té doby se nachází na depu dopravce,dle odkazu pro sledování zásilky ,který byl zaslán i vám při předání zásilky dopravci. Chyba je bohužel na straně přepravce. Místo špatné recenze na naší firmu, stačilo kontaktovat přepravce ,případně nás kontaktovat emailem či telefonicky.

S tímto obchodem nejsem ani trochu spokojen. V nabídce píší dodání do dvou dnu a už to je 14 dni a zbozi doma nemám. Po urgencích me ignorují a ještě jsou tak drží, ze se me ptaji, jak jsem s nimi spokojen.

Reakce obchodu Taktrochujineelektro.cz

Dobrý den,uvádíte lživé informace,u své objednávky jste dal platbu předem a do dnešního dne ji neuhradil.Pán objednávku neuhradil a nakonec ji emailem stornoval.

• nemohu se dovolat na tel. do firmy, zboží přišlo nefunkční

Reakce obchodu Taktrochujineelektro.cz

Dobrý den,naše kontaktní telefonní čísla 775336336 a 607777157 a email [email protected] pracují každý pracovní den od 9:00 do 17:00 .V tomto čase jste nás dle výpisu hovorů i dle historie emailů nekontaktoval. Dnes Vás bude kontaktovat náš pracovník.