• výhody žádné
    • slabin dost - velmi neprofesionální přístup

Reakce obchodu Taktrochujineelektro.cz

Absolutně nepochopitelna recenze na náš obchod,paní reklamovala vysavač, který neměl dostatečný výkon,nařkla naší firmu,že uvádíme na výrobek nepravdivé informace o výkonu, absolutně ji nezajímalo, že to uvádí výrobce, nikoliv mi jako prodejce, u vysavače byla výrobní vada dle posouzení servisu a paní byla vracena hotovost včetně nákladů na přepravu, tudíž nechápeme její reakci.

• Rychlost vybavenia objednávky aá po dodanie k zákazníkovy.
    • Vysávač po prevzatí som vyskúšal a nefungoval vôbec. Pozrel sa na to elektrikár, ktorý po demontovaní krytu motora zistil, že tam je vytiahnutý konektor. Po zastrčení konektoru vysývač fungoval. Bol som vyrozumený, že na tovare je poškodený obal a nie o tom, že tovar nefunguje. Bolo by dobré na budúce tovar vyskúšať pred predajom.

Reakce obchodu Taktrochujineelektro.cz

Dobrý den,zakoupil jste si zboží s dvouletou zárukou,tudíž pokud bylo zboží,kromě krabice jakkoliv poškozeno,měl jste možnost jej reklamovat,případně vrátit. Vzhledem k tomu že jste tak neučinil a vzhledem k zásahu do vysavače neautorizovaným servisem jste pozbyl záruky

• téměř nikdy nejsou přítomni ani po předchozí domluvě, špatná komunikace, většinou nezvedají telefony, nevolají zpátky, chaos ve zboží a fakturách, na webu je něco skladem co ani nemají, zboží poškozené

rozhodně tento obchod vede někdo koho to nebaví a kdo na to nemá čas a asi kdo ani nemá páru jak to má dělat, NEDOPORUČUJI - zboží bylo rozbité

Reakce obchodu Taktrochujineelektro.cz

Bohužel tuto recenzi musím považovat za konkurenční boj,jinak se to nazvat nedá,pán si koupil konvici ale na nic si nestěžoval,obchod má otevřeno od 9:00 do 18:00 od pondělí do pátku,máme skutečnou prodejnu,nikoliv virtuální,telefony zvedáme od 9:00 do 18:00 což je pracovní doba obchodu,neznám obchod,který by odpovídal zákazníkům kteří volají mimo pracovní dobu(V množství telefonátů to ani není možné) Zboží co je vystavené na stránkách je skutečně skladem na prodejně,pokud není,což se stane v případě kdy v jeden moment objednají dva zákazníci stejnou položku,případně je dané zboží prodáno na prodejně v moment vytvoření objednávky,je o této skutečnosti zákazník telefonicky informován a je mu nabídnuta náhradní varianta.Pokud se stane že je zboží poškozené i přes naši kontrolu,má zákazník možnost zboží vrátit a je mu vrácena hotovost,případně je mu zboží vyměněno,tak jak v jiném klasickém obchodě. Tuto recenzi tudíž považujeme spíše za útok na fungující zavedený eshop o čemž svědčí většina spokojených zákazníků

• dodací lhůta
    • komunikace

Zatim nevím. Příkaz k platbě odeslám a peníze odečteny už skoro před dvěma týdny a reakce zatim žádná!

Reakce obchodu Taktrochujineelektro.cz

ano,při podrobné kontrole bylo zjištěno,že Vaše objednávka byla skutečně zaplacena,za což se Vám omlouváme a odesíláme ihned Vámi zakoupené zboží na adresu k Vám,jsme jenom lidé a platbu jsme skutečně přehlédli,nicméně,myslím že pokud by jste nás kontaktoval na email,nebo telefonní číslo,které jsou uvedeny v potvrzení objednávky,které jste dostal na email,mohlo se toto vyřešit již dříve,bez udělování zbytečně špatných komentářů.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Zboží bylo poškozené, ale pracovník výdejny nás na to neupozornil. Vadu jsme bohužel zjistili pozdě.

Reakce obchodu Taktrochujineelektro.cz

Dobrý den,pokud bylo zboží poškozené,máte právo na reklamaci případně vrácení zboží,proto nechápeme Vaší poznámku,že jste poškození zjistili pozdě.Náš obchod se snaží každému zákazníkovi maximálně vyjít vstříc a na každý výrobek prodávaný jak bazarový poskytujeme roční záruku.

• nepravdivost tvrzeni

Zbozi(detska lahvicka) bylo na strankach obchodu vedeno jakp nove. Je tam primo uvedeno- jedna se o nove zbozi. Pred koupi jsem se e-mailem dotazala, zda je zbozi nove, jeste originalne zabalene. Zabalene tedy bylo..... v potravinove folii! Pani uvedla, ze je kupuji po 6 a pote je rozdeli, tento originalni obal vsak nebyl v obchode nikde k videni, jednu dalsi lahvicku jsem videla zcela neobalenou v zaprasenem regalu, jiste se tam vyskytovala takto i nase. Kdybych s ditetem nejela pres cele mesto a lahvicku nutne nepotrebovali, ani mne nenapadne ji brat. Lahvicka je sice v poradku, ale zpusob skladovani a s klidem podavane nepravdive informace jsou neco tak otresneho, ze bych zde jiz rozhodne znovu nenakoupila.

Reakce obchodu Taktrochujineelektro.cz

Dobrý den,nepochopil jsme Vaší reakci že uvádíme nepravdivé tvrzení,jak sama v příspěvku uvádíte,zboží bylo nové,nepoužité. Toto zboží je dodáváno v kartonové krabici po 6 kusech a to nejen nám ale i ostatním prodejcům.Samotné lahvičky nejsou v žádném jiném obalu než v sáčku a takto je prodávají i ostatní prodejci,i přesto jsme vznesli dotaz na dodavatele ohledně obalu těchto lahviček,opět nám bylo odpovězeno,že lahvičky,žádný kartonový či jiný přebal než sáček nemají.

Objednali jsme si zboží a přišlo nekompletní..
    Napsali jsme email s dotazem, přoc zboží nebylo kompletní a nikdo nás do dnešního dne nekontaktoal.

Reakce obchodu Taktrochujineelektro.cz

Ano,vina byla na naší straně,za což se omlouváme,v záplavě emailů jsme toto přehlédli,nicméně pro tyto případy je na každé faktuře uvedeno i telefonické spojení,ještě jednou se omlouváme. Zákazník byl finančně kompenzován

• nizka cena
    • na nove zbozi zaruke jen 12 mesicu, a i kdyz ze zakonu to ma byt dva krat tolik

jsem zklamana zkracenou zarukou, a tim padem vubec nemam jistotu zda zbozi vydrzi dele jak tech 12 mesicu. ani prodejce tomu evidentne neveri...

Reakce obchodu Taktrochujineelektro.cz

Ano podle nového OZ je záruka na nové zboží 24 měsíců,nicméně námi prodávané zboží je vykoupeno ze skladu kde mělo poškozený obal a tudíž ho sklad odprodává jako bazarové zboží se sníženou 12 měsíční zárukou. O této skutečnosti je zákazník srozuměn v popisu zboží/§2168 NOZ druhá věta/. a stvrzuje souhlasem s obchodními podmínkami. Nejedná se o zvůli prodejce,ale podmínky od dodavatele,navíc je toto kompenzováno cenou výrobku.

• Cena.
    • Neprofesionální jednání, prostředí prodejny.

Své poznatky z "nákupu" jsem shrnul na svém blogu. Nemám žádné negativní předsudky k obchodu, pouze jsem shrnul detailní popis průběhu prohlídky zboží. Zdůrazňuji, že jsem měl velký zájem zboží koupit, majitel mi to však v podstatě svým jednáním sám rozmluvil. Nepochopitelné. Někomu jinému možná takový přístup může vyhovovat, já se tedy mezi takové zákazníky rozhodně neřadím.

Reakce obchodu Taktrochujineelektro.cz

Bohužel dotyčný zákazník zřejmě patří mezi typické stěžovatele na vše a konflikty rád vyvolává i dle svého blogu. Dle něj je zcela normální,že zákazník přijde do prodejny a začne rozebírat součástí vystaveného zboží,nevím zda by mu jinde v prodejně tolerovali odsroubovani a vytažení filtru pračky,navíc jeho arogantní chování vůči majiteli je lépe ani nekomentovat.

• Zadal jsem místo dodání uloženku na Argentinské v Holešovicích, ale místo toho mi balík dorazil do Mountfieldu na Bubenečské nábřeží. Nicméně to byla asi spíš chyba kurýra DPD než obchodu.

Reakce obchodu Taktrochujineelektro.cz

Bohužel to byla chyba doručovací služby,což náš obchod neovlivní,i tak se omlouváme a upozorníme na tuto skutečnost dopravce

• je to prodejna kombinovaná s barem a vypadá to tam dosti podivně

vypadá to tam jako ve výkupu kradeného zboží

Reakce obchodu Taktrochujineelektro.cz

Hodně zvláštní reakce,až hraničící se žalovatelností,kradené zboží se zde neprodává Zvláštní,že pán byl s objednávkou spokojen,zboží mu bylo předvedeno a on si jej převzal. Nejsme klasická prodejna,skutečně je naše prodejna spojena s barem,kde si můžete dát něco k pití než Vám zboží připravíme,zboží je vykoupeno z velkoskladu a je na něj poskytována záruka,ze zásady zboží z ulice nevykupujeme,předávám tuto recenzi k posouzení našemu právníkovi,vzhledem k tomu,že se dle mého názoru zde jedná již o pomluvu.

• nevím je to špatně osvětlený bazar jak v 80 letech...
    • nepořádek asi ve všem

zklamání , že se pod tím Heureka podepsala...

Reakce obchodu Taktrochujineelektro.cz

Zákazníkovi se osobně omluvil majitel firmy,bohužel nedopatřením jednoho z našich zaměstnanců došlo k překlepu co se týče barvy daného výrobku,osvětlení obchodu je za denního provozu klasické nesvítí nám zde žádné neony a podobné reklamní billboardy,jsme netradiční bazar s barem,který spíše než honosnými reklamními poutači se snaží zákazníkovi vyjít vstříc cenou a rychlostí dodání.