• Sortiment
    • Přehlednost

Reakce obchodu Svět zbraní

rádi bychom Vám vyjádřili upřímné díky za Vaši nedávnou recenzi. Vaše slova nás velmi potěšila a jsme nesmírně vděční za Vaši pozitivní zpětnou vazbu.

Je pro nás velmi důležité, abychom zákazníkům nabízeli kvalitní a široký sortiment, který splňuje jejich očekávání. Vaše uznání v tomto ohledu nám dodává jistotu, že jdeme správným směrem.

Jsme přesvědčeni, že komunikace s našimi zákazníky je klíčová pro vytvoření silného vztahu založeného na důvěře a spokojenosti.

Dále jsme velice rádi, že náš web a naše služby jsou pro Vás přehledné. Snažíme se udržovat vysokou úroveň přehlednosti a jednoduchosti, aby si naši zákazníci mohli snadno vybrat to, co potřebují.

Doufáme, že Vás obchodování s námi bude i nadále bavit.
    Tým Svět zbraní

Byl to první nákup.Počkáme na další nákup jak proběhne ,

Dobrý den, pane Bláha,

mockrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste byl s prvním nákupem u nás spokojen. Budeme dělat vše pro to, abychom v tomto nastoleném duchu pokračovali i nadále.

• Dobrá komunikace
    • Příjemné ceny

Byl jsem s nákupem velice spokojen

Reakce obchodu Svět zbraní

rádi bychom Vám poděkovali za vaši recenzi. Vaše slova uznání jsou pro nás velmi důležitá a těší nás, že jste byl s nákupem velmi spokojen.

Vážíme si Vašeho uznání naši komunikace. Snažíme se být vždy promptní a vstřícní ve všech komunikačních kanálech. Rovněž nás těší, že jste byl spokojen s rychlostí dodání. Vždy se snažíme co nejrychleji zpracovat a doručit objednávky našich zákazníků.

Jsme rádi, že jste ocenil i příjemné ceny našich produktů. Snažíme se nabízet kvalitní výrobky za férovou cenu.

Vaše spokojenost je pro nás největším oceněním a motivací pokračovat ve své snaze poskytovat kvalitní služby.

• Ochota, nadstandardní služby

Reakce obchodu Svět zbraní

mockrát děkujeme za doporučení našeho obchodu ostatním zákazníkům. Budeme se těšit u dalších obchodů.
    Tým Svět zbraní

Supersnelle levering en prima service!

Hallo,

hartelijk bedankt!
    Met vriendelijk groeten

Zcela bezproblémové

Reakce obchodu Svět zbraní

chtěli bychom Vám upřímně poděkovat za Vaši nedávnou recenzi na naši firmu.

Jsme samozřejmě potěšeni, že jste popisoval vaši zkušenost s námi jako "zcela bezproblémovou".

Děkujeme Vám ještě jednou za Vaši recenzi a za to, že jste si naši firmu vybrali.
    Tým Svět zbraní

• Nakupuji již podruhé a velká spokojenost.

Dobrý den, Radko,

mockrát děkujeme za Vaši recenzi. Vaše 100 % doporučení nám ukazuje, že jdeme správnou cestou a zároveň je pro nás motivaci do další práce.
    Tým Svět zbraní

Zboží mi přišlo velice rychle, za dva dny. Bohužel v balíčku byl nevyfrézovaný šroub, ale obchod během dvou dní zasílá nový šroub na mojí adresu.

Reakce obchodu Svět zbraní

chtěli bychom Vám tímto upřímně poděkovat za Vaši recenzi. Je pro nás velkou radostí, že Vám zboží dorazilo takto rychle. Přesto se omlouváme za nevyfrézovaný šroub. Chceme být v zákaznickému servisu našich zákazníků na maximální úrovni, a proto jsme okamžitě poslali nový šroub na Vaši adresu. Doufáme, že Vám přijde bez jakýchkoliv problémů a poslouží přesně dle Vašich očekávání.

• Rychlost doručení

Reakce obchodu Svět zbraní

rychlost a kvalita doručení je v dnešní době velmi důležitá. Jsme rádi, že jste si tohoto aspektu všiml. Vaše spokojenost je pro nás nejlepším potvrzením naší práce.

Super

Reakce obchodu Svět zbraní

děkujeme za udělení plného počtu hvězdiček. Jsme rádi, že jste nás doporučil ostatním zákazníkům.

• Rychlost a spokojenost

Reakce obchodu Svět zbraní

děkujeme Vám za recenzi týkající se naší rychlosti a spokojenosti. Jsme velice potěšeni, že jste si všimli našeho rychlého a efektivního přístupu k Vašim požadavkům. Naším hlavním cílem je poskytovat vysokou úroveň služeb a zajistit maximální spokojenost našich zákazníků.
    S přáním hezkého zbytku víkendu,

Vše OK...

Reakce obchodu Svět zbraní

mockrát děkujeme za čas, který jste si našel, abyste mohl ohodnotit náš obchod. Doufáme, že bylo vše v pořádku a uděláme vše pro to, aby to příště bylo za 100 %!

žádný problém

Reakce obchodu Svět zbraní

mockrát děkujeme za doporučení našeho obchodu dalším zákazníkům. V případě jakýchkoli dalších dotazů se na nás kdykoli obraťte.
    Tým Svět zbraní

Rychlé dodání, komunikace po telefonu, vše OK.

Reakce obchodu Svět zbraní

rychlost dodání a dobře fungující komunikace jsou pro nás velmi důležité! Těší nás, že tyto aspekty splnily Vaše očekávání. Vaše spokojenost je pro nás nejlepším potvrzením naší práce.

Rychlost a kvalita dodání

Reakce obchodu Svět zbraní

rychlost a kvalita dodání jsou pro nás velmi důležité, protože víme, jak důležité je pro naše zákazníky, aby jejich objednávky dorazily včas a v pořádku. Vaše spokojenost je naší prioritou a budeme se snažit i nadále poskytovat služby na nejvyšší úrovni.
    Tým Svět zbraní

Super komunikace a poradenství.

Reakce obchodu Svět zbraní

věnování se našim zákazníkům a poskytování kvalitního poradenství je pro nás velmi důležité a snažíme se v tomto směru neustále vylepšovat.
    S přáním krásného víkendu,
    Tým Svět zbraní

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Z prodejnou jsem naprosto spokojen ozvlašt že mi zvedli prubojnost zbrane prodejnu všem doporučuji.

Reakce obchodu Svět zbraní

Vaše doporučení prodejny je pro nás velmi cenné a děkujeme Vám za to, že jste si naší prodejnu vybral a sdílíte své pozitivní zkušenosti s ostatními. Těšíme se na Vaši další návštěvu a budeme se snažit, abyste byl i nadále spokojen s našimi službami.
    Tým Svět zbraní

Obchod určitě doporučuji. Oceňuji komunikaci a rychlost doručení.

Reakce obchodu Svět zbraní

rádi bychom touto cestou vyjádřili velké poděkování za vaši recenzi na náš obchod. Je skvělé slyšet, že jste s našimi službami byli spokojeni a že náš obchod můžete vřele doporučit ostatním.

Oceňuji vaše slova ohledně naší komunikace a rychlosti doručení. Snažíme se totiž vždy poskytovat nejen kvalitní produkty, ale také vynikající zákaznický servis a co nejrychlejší expedici objednávek. Vaše potěšení je pro nás přímou odměnou za naši snahu.

Pokud byste měl v budoucnu jakékoliv další připomínky nebo dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás. A ještě jednou děkujeme za vaši podporu a milá slova.

• Doručeno v pořádku

Reakce obchodu Svět zbraní

mockrát děkujeme za Vaši milou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste se podělil se svými osobními zkušenostmi a doporučil jste náš obchod ostatním zákazníkům.

Budeme se těšit u dalších obchodů.