• Doručení proběhlo velice rychle, vše v pořádku. Pár objednávek mám již za sebou a mohu jen doporučit.

Zkušenosti s obchodem mám vynikající

Rychle dodano, žádný problem

Solidní a rychlé jednání, dobrý výběr zboží.

Naprostá spokojenost, včasné dodání, výborná komunikace. Se vším poradí. Všem vřele doporučuji!!!!!!!!!!!!!!

• všechny nákupy proběhly absolutně v pořádku
    • není co vytknout

Reakce obchodu Svět zbraní

chtěli bychom Vám mockrát poděkovat za Vaši pozitivní recenzi. Jsme velmi rádi, že byly Vámi provedené nákupy bez jakýchkoli problémů a že jste s našimi službami byl spokojen. Vaše spokojenost je pro nás velkou odměnou a motivací k další práci. Pokud budete mít jakékoliv další připomínky či otázky, neváhejte nás kontaktovat.
    Tým Svět zbraní

• měl jsem technické potíže se zbožím, odpověď přišla během víkendu, což není běžné.

mrzí mne, že obchod uvádí, že se zbraní neumím zacházet. nešla zlomit hlaveň u vzduchovky (nemyslím natažení pružiny, ale jen povolit hlaveň před samotným natažením). pušku jsem vzal do práce a ve 3 lidech se to nepovedlo, takže o neumětelství z mé strany nemůže být prostě řeč. domnívám se, že takto páčit zbraň a bez pozitivního výsledku není normální. nicméně zbraň jsem odpoledne znovu vyzvednul a vyzkoušel jedním výstřelem, abych mohl upravit, po několika urgencích ze strany prodávajícího, svoji recenzi. ano, dnes jsem opravdu z pušky poprvé vystřelil.
    aktualizace 25/04/2024. teď jsem si zkontroloval všechny zprávy. v době, kdy byl balík se zbraní na poště, jsem obdržel od prodejce zprávu přes celou obrazovku ohledně změny nebo anulace původní recenze. a to mne donutilo k zamyšlení.
    ano, prodejce reagoval ještě o víkendu, poslal videa, jak se zbraní zacházet.
    avšak od počátku je problém bagatelizován a uváděn jako chyba obsluhy, tj. kupujícího. během celé doby, kdy byla zbraň zpět u prodávajícího nebo na poště, neměl jsem ani peníze, ani povědomí, zda vrácená puška je funkční, přesto v každém mailu byla výzva ohledně původní recenze.
    mám značkovou vzduchovku, ale nemám z ní vůbec radost. zůstal na ní stín, kdy jsem byl manipulován do situace, že se zbraní neumím zacházet a kdy jsem byl manipulován do změn na heurece. prostě příště si připlatím a koupím u těch větších hráčů na trhu. utratil jsem peníze za pušku, která mne zásluhou reklamace a přístupu prodávajícího vlastně vůbec nebaví.

Reakce obchodu Svět zbraní

zbraň jste reklamoval z důvodu toho, že Vám nešla zlomit hlaveň (vzduchovka Magnum air scout). Z naší dobré vůle jsme Vám odpovídali v neděli odpoledne, což byste se u jiného e-shopu nedočkal. Přijde mi zvláštní, že poukazujete na ,,velké hráče", když všichni máme stejný sortiment. Ba naopak u nás se dočkáte on-line podpory také o víkendu, jelikož konkurence má otevřeno pouze pondělí a pátek a věřte, že Vám v neděli nikdo nezvedne telefon. Následující den jsme Vám na whatsapp zaslali video návod, jak zbraň ,,rozchodit", nicméně ani toto nepomohlo.

Po převzetí Vámi reklamované zbraně jsme vzduchovku promazali a hlaveň šla zlomit, což jsme Vám opět potvrdili na videu. Dali jsme Vám možnost výběru jiné zbraně, avšak na to jste ani nereagoval a v neděli večer jste akorát napsal, zdali jsme zbraň zaslali zpátky. Z Vaši strany byla komunikace zvláštní a pochybuji, že byste byl ochoten zakoupit jinou zbraň, která startuje na částce 10.000,- Kč tedy vzduchovky PCP. Dle mého jste vybral nejdražší verzi pružinové verze a jiná alternativa nebyla.

Nemusím snad zmiňovat fakt, že jste se mi osobně u prvního telefonátu omluvil se slovy, že jste jednal v emocích a zaslané recenze litujete. Sám jste slíbil, že předmětnou recenzi obratem odstraníte, avšak i přes naší veškerou snahu byla recenze stále na stránkách heureka.cz po dalších 14 dnů.

Nerozumím Vašemu celému přístupu k obchodu, kdy jste po celou dobu byl chladným, neodpovídal jste nám na maily ani videa zaslané skrz aplikaci whatsapp. Osobně by mě zajímalo v jakém jiném obchodě byste měl takto osobní zákaznickou péči.

Mám-li to shrnou, tak jste se dle mého pohledu urazil při první komunikaci, kdy jsem Vám sdělil, že technicky není možné, aby zbraň nešla od výroby nabít a že s největší pravděpodobností děláte něco špatně. Věřte, že jsme za těch 10 let, co jsme na trhu řešili XY stejných problémů, kdy nám zákaznici tvrdili, že něco nelze. Svým způsobem je to alchymie a musíte si uvědomit, že kupujete stroj s kterým musíte umět zacházet. Ne nadarmo se na zbraně dělají zbrojáky, byť prodáváme ,,hračky" určitá podobnost - funkčnost tam je. Pro nás jste laik a proto k Vám máme takový přistup, kdy se Vám snažíme poradit. Proto bych Vás požádal, abyste dal u této záležitosti ego stranou a přijal tento fakt, že jsme Vám chtěli pouze pomoct. Sám bych si nechal poradit, kdybych v něčem nebyl edukován a nikdy bych si nedovolil vést dialog způsobem, že jste mi prodali ,,nefunkční věc".
    Marciš Vladimír - jednatel

vše super

Reakce obchodu Svět zbraní

mockrát děkujeme za doporučení našeho obchodu ostatním zákazníkům. Příště se budeme snažit udělat vše proto, abyste byl spokojen na 100%!
    Tým Svět zbraní

• V mém případě ceny, komunikace, rychlost dodání

Reakce obchodu Svět zbraní

velmi si vážíme vaší pozitivní zpětné vazby ohledně cen, komunikace a rychlosti dodání. Vaše slova nás opravdu potěšila a jsme rádi, že jste s našimi službami byl spokojen.

Děkujeme Vám za Vaši důvěru a doufáme, že se k nám brzy vrátíte.
    S přáním hezkého zbytku dne,
    Tým Svět zbraní

Vše co jsem objednal dorazilo :)

Reakce obchodu Svět zbraní

mockrát děkujeme za milou zpětnou vazbu. Budeme se těšit na Vaše další nákupy.
    Tým Svět zbraní

• Skvělý obchod bez problému doporučuji všem

Reakce obchodu Svět zbraní

chtěli bychom Vám poděkovat za Vaše hodnocení našeho obchodu. Jsme potěšeni, že jste byl s našimi službami spokojeni a že jsme Vám mohli poskytnout skvělý zákaznický zážitek. Vaše doporučení nás velmi potěšilo a jsme rádi, že můžeme počítat s Vaší důvěrou.

Slibujeme, že se budeme i nadále snažit poskytovat kvalitní služby a jedinečné zákaznické zkušenosti. Pokud byste měli jakékoli další dotazy nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat.

• Široký sortiment
    • Přehledně zobrazené příslušenství k prohlíženému zboží

• Rychlost doručení
    • Dobirka
    • Ceny
    • V balení není vše

Objednal jsem si pistol a náboje do ní ale nevšiml jsem si že v balení u pistole není Co2 bombička.
    Takže si vždy přečtěte co je potřeba k použití produktu a co je v obsahu balení.
    Ale jinak super vše fungovalo.

žádný problém

Široký sortiment zboží, přijatelné ceny, rychlá expedice.

Zboží došlo v pořádku, doručení v pořádku, na prodejce je spoleh.

Naprostá spokojenost :)

• super