Potvrzené dodání, včetně dodatečného písemného ujištění, že opravdu dorazí v uvedený termín, bohužel v reálu dorazí až o týden později.

Krásný den,

děkujeme mockrát za Vaši recenzi. Velice nás mrzí, že Vaše zásilka měla zpoždění. Uděláme vše pro to, aby se podobná situace již neopakovala a doufáme, že si i přes čekání si na našich surovinách pochutnáte. :)

Tereza, Svět plodů

Vím, že bych měla hodnotit obchod, ale v tomto případě hodnotím celkovou spokojenost se zbožím, které mi bylo doručeno. Objednala jsem si svačinovač, který opravdu dorazil tak jak měl a i celkem rychle. Já ale očekávala mnohem větší než ve skutečnosti je. Je tak malý, že moje svačiny se tam vážně nevejdou. Z tohoto důvodu hodnotím negativně.

Krásný den,

děkujeme mockrát za Vaši recenzi. Velice nás mrzí, že jste byla z rozměrů našeho sváčonosiče zklamaná. Rozměry sváčonosiče i jeho jednotlivých částí spolu s objemy jsou uvedeny v produktovém listu výrobku. Nicméně doufáme, že si jej i přes menší velikost oblíbíte. :)

Tereza, Svět plodů

Na objednávku čekám už více jak tři týdny ..objednala jsem ještě schvalne na dobírku abych zboží měla do tří dnů ...každý den čekáme a nic děti zklamané..my také ..být každý den doma a čekat na něco co stejně nepřijde ! A to není poprvé s dopravou má svět plodů velké problémy. Kvalita ovoce je super ale ty služby jsou děsné!

Krásný den, Mayo,

děkujeme mockrát za Vaši zpětnou vazbu. Velice nás podobná zkušenost mrzí. Vzhledem k Vaší poznámce u objednávky týkající se problému s uplatněním slevového kódu jsme se Vás snažili den po objednání kontaktovat jak e-mailem, tak následně i telefonicky, bohužel neúspěšně. Objednávka tam byla po 7 dnech automaticky stornována. Uděláme vše pro to, aby se podobná situace již neopakovala.

Tereza, Svět plodů

• Objednáno 17.10. 2022, do dnešního dne 24. 10. 2022 zásilka nedorazila. Dodání bylo avizováno 20.10. (plus minus jeden den). Měla jsem jako dárek, musela jsem koupit něco jiného.

Krásný den,

děkujeme mockrát za vaši zpětnou vazbu. Velice nás mrzí, že se doručení Vaší objednávky opozdilo. Předala jsem Vaši stížnost našemu zákaznickému servisu a uděláme vše pro to, aby se podobná situace již neopakovala.

Tereza, Svět plodů

• přišlo zboží,které jsem si neobjednala,sice vyměněno ale bez dárku/čert ho vem../ale musela jsem zaplatit znova,takže telefony..domluva...celkové zklamání,udělejte si pořádek ve skladu!

Krásný den,

velice děkujeme za Vaši recenzi. Omlouváme se za pochybení, tohle by se skutečně stávat nemělo. Uděláme vše pro to, aby se podobná situace již neopakovala a doufáme, že nám dáte ještě jednu šanci napravit Váš dojem z nákupu. :)

Tereza, Svět plodů

zboží zaplaceno, nedoručeno, žádné informace z obchodu

Krásný den, Jani,

děkujeme mockrát za Vaši recenzi. Velice nás mrzí, že doručení balíčku trvalo tak dlouho. Uděláme vše pro to, aby se podobná situace již neopakovala. Doufáme, že si i přes delší čekání na našich surovinách pochutnáte. :)

Tereza, Svět plodů, s.r.o.

• objednala jsem a zaplatila 22.7, dnes 29.7. stále nedoručeno

Krásný den,

velice nás mrzí, že jste na svou objednávku tak dlouho čekala. Tohle by se určitě stávat nemělo a velice se za to omlouváme. Nyní je však Vaše objednávka již z vyzvednutí na naší prodejně a doufáme, že si i přes čekání na našich surovinách pochutnáte. :)

Tereza, Svět plodů, s.r.o.

pistácie , které byly součástí objednávky - byly staré vysušené - posílám vzorek zpět k reklamaci, jsem zvědavá jak se k tomu firma postaví

Krásný den,

děkujeme mockrát za Vaši zpětnou vazbu i za to, že jste nám poslal vzorek pistácií k reklamaci. Moc nás mrzí, že vše nebylo tip ťop. Na kvalitě našich surovin si zakládáme a uděláme vše pro to, aby se podobná situace již neopakovala.

Tereza, Svět plodů

They never shipped my item and did not reply to emails requesting update, have not cancelled order after request. Terrible communication/customer service.

Dear Alec,

we would like to apologize for any caused difficulties. I contacted our customer servise again to find out where the problem is. Thank you so much for your feedback, we will let you know ASAP.

Best regards,
    Tereza, Svět plodů

U obchodu jsem bral již několikrát a vždy spokojenost. Bohužel při poslední objednávce se vše změnilo. Po udělání objednávky jsem požadoval přiložit ještě jednu položku. Paní do telefonu (slovensky mluvící) byla dosti nepříjemná a odmítla mě. Přesto že dosud nebylo zboží odesláno. Škoda. Objednal jsem si zboží u konkurence.

Krásný den,

děkujeme mockrát za Vaši zpětnou vazbu. Velice nás mrzí, že tentokrát nebylo vše tip ťop. Bezchybný zákaznický servis je pro nás prioritou a pokud nám dáte ještě šanci, uděláme vše pro to, aby se podobná situace již v budoucnu neopakovala.

Tereza, Svět plodů

• Po několika urgencích jsem , balíček neobdržel !!!!

Katastrofa , hodnotím dopravu , protože jsem ještě nic nedostal.!!!
    Včera to je 4.5. ,18,00 Hod .stál před mojím domem i s mojím balíčkem, vydat mi ho nemohl , že jen na výdejním místě , ale tam nikdo v tento čas nebyl , takže balíček cestuje po republice sem a tam. !!!! , jinak 29.4. sem dostal oznámení , zásilka je předaná dopravci, další příběh , dál nebudu popisovat už mě to nebaví.

Krásný dobrý den,

Vaše zkušenost s dopravcem nás moc mrzí. Doufáme, že balíček jste již vyzvedl a vše bylo v pořádku.

• Nepravdivé informace o produktech

Krásný dobrý den,

děkujeme Vám, že jste nám napsal recenzi. Budeme moc rádi, když se nám ozvete, pokud jste někde v našich informacích našel chybu.

Lydie, Svět plodů

• Hezke stranky a dobre zvladnuty marketing
    • Nechutna mi… ani ostatnim
    • 1kg kokosu s expiraci za 5 mesicu?! Bez slevy nebo upozorneni
    • Popcorn co nechutna jako popcorn.. minibalicek za dve stovky

Jestli Vase prace spociva v koupi velkeho baliku a nabalikovani maleho, tak to jsou me nejhur utracene penize.

Krásný dobrý den,

děkujeme Vám za Vaše hodnocení. Moc nás mrzí, že Vám produkty od nás nechutnají. Na datum expirace upozorňujeme 3 měsíce dopředu. :)

• Mimořádně drahé zboží (Rakytník), jinde za pětinu ceny Svět plodů

Krásný dobrý den,

děkujeme, že jste si našel čas a napsal nám. Zpětné vazby od zákazníků si moc vážíme.

Lukáš, Svět plodů

• Objednala jsem mrazem sušené jahody, mandarinky, švestky. Vše ovoce bylo rozdrceno, nejvíce jahody. O plátcích nemohla být řeč. Předpokládala jsem, že určitá část bude prach, ale +-75%??? Přepravou se to stát nemohlo, bylo to kvalitně zabalené a balík neporušený. Nereklamovala jsem. Bude pro mě výhodnější si takovéto ovoce koupit v klasické kamenné zdravé výživě. Jako dárek mi byly nabídnuty plátky jablek ve skořici, drcených jahodách nebo borůvkách. Vybrala jsem v plátky v jahodách, přišly ve skořici. Vím, byl to dárek, za který děkuji, ale proč dávají vybrat, když pošlou něco jiného?!??

Objednala jsem mrazem sušené jahody, mandarinky, švestky. Vše ovoce bylo rozdrceno, nejvíce jahody. O plátcích nemohla být řeč. Předpokládala jsem, že určitá část bude prach, ale +-75%??? Přepravou se to stát nemohlo, bylo to kvalitně zabalené a balík neporušený. Nereklamovala jsem. Bude pro mě výhodnější si takovéto ovoce koupit v klasické kamenné zdravé výživě. Takže pokud chcete drť, směle do obchodu. Jako dárek mi byly nabídnuty plátky jablek ve skořici, drcených jahodách nebo borůvkách. Vybrala jsem v plátky v jahodách, přišly ve skořici. Vím, byl to dárek, za který děkuji, ale proč dávají vybrat, když pošlou něco jiného?!??

Krásný dobrý den,

děkujeme Vám, že jste si našla čas a napsala nám, co se stalo. Budeme moc rádi, když se nám i přesto, že nechcete, ozvete na naše reklamační oddělení, abychom to s Vámi mohli vyřešit. Moc nás to mrzí a omlouváme se Vám za komplikace.

Krásný zbytek dne
    Lukáš, Svět plodů

Zboží jsem objednala večer, za hodinu jsem objednávku stornovala a pani mě ráno napsala, že ji nelze stornovat, že je zboží již na cestě. Zboží bylo až následují den nachystano k přepravci, takže jsme se mohli domluvit. Již po několikáté neochota se domluvit na úpravě objednavky. Nedoporučuji.

Krásný dobrý den,

děkujeme Vám za hodnocení. Bohužel k Vašemu emailu jsme se dostali až ráno, když jsme přišli do práce. Mezitím už pracovníci ve skladu Vaši objednávku odeslali. Omlouváme se Vám za způsobené komplikace a doufáme, že příště budete mít pouze pozitivní zkušenosti. Pracujeme na tom, aby balíčky byly bleskově doručeny a zákazníci na ně nemuseli dlouho čekat, tudíž pro nás bylo ráno nemožné stav objednávky měnit.

Lydie, Svět plodů

Zboží bylo doručeno staré, zvláště cena za vlašské ořechy neodpovídá kvalitě. Mandle chuťově nic moc.

Krásný dobrý den,

zákazníkům, kteří u nás objednají, garantujeme 3 měsíce před datem expirace. Pokud je tato doba zkrácena, upozorňujeme na to v popisku u produktu a následně produkt zlevňujeme.

Pokud Váš balíček obsahoval staré produkty, určitě se nám ozvěte, ať to s Vámi můžeme vyřešit k Vaší spokojenosti.

Lydie, Svět plodů

Švestky sušené z Moravy - absolutně nepoživatelný produkt. Reklamováno, protože neodpovídá fotkám a deklarované Premium kvalitě. Dle vyjádření Světa plodů ovšem suší podle normy do 20% a proto jsou houbovité, což ovšem v popisu u položky uvedeno není. Houbovité = suché = nepoživatelné. Bez chuti a o sladkosti nelze už vůbec hovořit.Barva vůbec neodpovídá fotoprezentaci a opět z vyjádření splňují podmínky IFS pro vstupní surovinu. Švestky údajně hodnotilo celé reklamační oddělení a za nich je produkt v pořádku. Co na to napsat.Sami si “objektivně” přehodnotili a budou prodávat dál jako Premium kvalitu přitom u položky na jejich webstránce je hodnocení od jiného kupujícího podobné. Cituji “ mumifikovaná slupka”. Zřejmě jsou zákaznické reakce zbytečné a chyba je u nás - zákazníků, že nejsme chuťově sladění s celým reklamačním oddělením “Světa plodů”.
    Již nikdy více tuto položku.
    Abych nebyl jen negativní . Reklamace byla vystavena cca 20/11 a vyřízení kladně 17/12.
    Ostatní produkty z objednávky byly OK. Snad jen zmínka, že divoké meruňky zakoupené v 5/2021 mají expiraci 30/8/2022 a divoké meruňky zakoupené 18/11/2021 mají expiraci 27/1/2022.Podle obchodu je vraj problém u jejich dodavatele.
    Tak nevím. Na vše je odpověď a vše je v podstatě standardně v pořádku.

Krásný dobrý den,

velmi nás mrzí, že jste měl špatnou zkušenost se švestkami. Bohužel, jak se říká - 100 lidí, 100 chutí a každý máme preference jiné. Tyto švestky, které jste měl, jsou spíše pro zákazníky, kteří chtějí sušší konzistenci oproti té vodnatější.

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu k popisku produktu. Tuto informaci, respektive rozdíl mezi nabízenými švestkami, k popisku co nejdříve doplníme.

Co se týká barvy, jak Vám už kolegyně zmiňovala v komunikaci, je způsobená různými druhy šarží švestek - které splňují normy IFS pro vstupní surovinu.

Vaše balení hodnotilo celé reklamační oddělení spolu s nákupčím, což je dohromady přibližně 10 osob. Abychom byli co nejvíce transparentní, ne všem konzistence švestek vyhovuje, ale ani jeden člověk neoznačil švestky jako švestky "bez chuti, sladkosti, příliš suché". Je to o preferencích a každý máme rádi něco jiného, ale neznamená to hned, že je produkt nekvalitní.

Bohužel tato reklamace patří mezi komplikovanější v porovnání s ostatními, proto i vyhodnocení trvalo déle. Tím, že se produkt svážel, následně se zasílaly vzorky nákupčímu a dodavateli, je pochopitelné, že se na závěr čekalo déle. O celém průběhu a každým kroku jste byl průběžně informován.

Pokud pro Vás tyto švestky byly sušší, můžeme Vám spíše doporučit švestky z Francie, které jsou mazlavější a mají více výraznou chuť.

Přejeme Vám krásný zbytek dne.

Lydie, Svět plodů

Kdykoli si chci v tomto obchodě objednat, tak je spousta věcí nedostupná...a nechci objednávat na několikrát nebo sledovat obden, jestli to, co chci už je k dispozici. Obzvlášť když každou chvíli jsou doporučení u youtuberů a slevové kódy, tak bych očekávala, že o to více se zásobí

Krásný dobrý den,

moc Vám děkujeme za recenzi a zpětnou vazbu! Moc nás mrzí, že jste nezastihla všechny produkty, které jste si chtěla objednat. V takovém případě Vám mohu doporučit sledovat produkt, kdy Vám pak obratem přijde informativní e-mail, že je produkt opět skladem. :)

Děláme vše pro to, aby bylo co nejvíce produktů skladem! Doufáme, že příště budete mít štěstí a ve Vašem košíku se objeví vše, po čem zatoužíte.

S přáním krásného dne
    Lydie, Svět plodů

• Ořechy za tu cenu malé, scvrklé,zažloutlé a docela dost drobků.
    • Semínka malá,plná nečistot.

Krásný dobrý den,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Moc nás mrzí, že jste s nákupem nebyl spokojený a kvalita našich surovin Vám přišla špatná. Na kvalitu našich surovin klademe velký důraz. Pokud jste obdržel špatnou várku, budeme moc rádi, když se nám ozvete a my to s Vámi vyřešíme!

Přejeme Vám krásný zbytek dne.