• Kvalita
    • Špatná komunikace, špatne skladové hospodárstvi, zboží je objednáno,, zaplaceno a nakonec není k dispozici
  • Podobné produkty nakupuji často, ale např. lískové ořechy v čokoládě se slupkou, jsem ještě nekoupila, obvykle jsou křehké opražené... tyčinky z hrušky mají vyšší cenu a jsou kyselé moc k jídlu nejsou...

Reakce obchodu www.svetplodu.cz

moc děkujeme za zpětnou vazbu, vážíme si jí. :)

Je nám moc líto, že Vám RAW hrušková tyčinka moc nechutnala. Naprosto chápeme, že ne každému chutnají naše suroviny. Naše RAW ovocné tyčinky jsou opravdu RAW a jsou vyrobeny bez zbytečných aditiv a cukru. Proto se může stát, že jsou pro někoho moc kyselé nebo "bez chuti".

Věříme ale , že si ale čase najdete svého favorita i mezi RAW tyčinkami :)

S přáním krásného dne,
    Bětka, Svět plodů

Rychlé jednání, výborné výrobky.

Reakce obchodu www.svetplodu.cz

moc děkujeme za milou recenzi, vážíme si jí. :)

S přáním krásného dne,

• pomalé dodání

Zboží sice dorazilo, ale jiné, než bylo objednáno. E-shop nekomunikuje. Rozhodně zde již nebudu nakupovat.

• Příznivé ceny, srovnatelné s "velkými hráči"
    • "Sušené" banány jsou spíše polosuché, na zuby lepící se žmolky

Reakce obchodu www.svetplodu.cz

to nás moc mrzí. Občas se bohužel mezi dobré kusy zatoulají i ty špatné.
    Pokud se Vám kdykoliv nějaká surovina nebude zdát v ideální kvalitě, obraťte se prosím na naše reklamační oddělení. Kolegové se Vám budou vždy věnovat.

S přáním krásného dne :)
    Bětka, Svět plodů

Nemám bohužel ani potvrzení o přijetí předem zaplacené objednávky.

Reakce obchodu www.svetplodu.cz

moc nás mrzí Vaše špatná zkušenost s naším e-shopem. V systému vidím, že Vaší zásilka se ztratila během přepravy na výdejní místo. Moc nás tahle situace mrzí. Bohužel, my jako Svět plodů nemáme jak zamezit ztrátám objednávek přímo u dopravce :( Vidím ale, že Vám ale kolegyně Vaší objednávku zduplikovala a byla Vám úspěšně doručena.

Doufáme, že jste s našimi surovinami spokojena :)

Přeji krásný den.
    Bětka, Svět plodů

• Deklarují nějakou dobu trvanlivosti, leč zasílají mnohem kratší. I o rok.
    • Zboží nemá inzerovanou kvalitu.

Špatná komunikace .zboží po 9 dnech nikde

Reakce obchodu www.svetplodu.cz

mrzí nás Vaše špatná zkušenost s naším e-shopem.
    Každý rok se nám bohužel stane, že se pár balíků z velkého množství ztratí, ať už u dopravce, nebo u nás na skladě.
    Situaci vždy řešíme a vždy nás to moc mrzí.

Pokud bylo něco špatně s komunikací s někým z naší zákaznické péče, můžete se obrátit na manažerku ([email protected]), která s Vámi případ prověří.

S přáním pěkného dne:)
    Bára, Svět plodů

• Doba dodani
    • Výběr zbozi
    • Kvalita zbozi

Objednala jsem LifeLike Tastebox, degustační dárkové balení, 5x, bohužel všechny dárkové krabičky byly poškozené, roztrhane. Másla v dárkové krabičce nedrží. Když jsem balik obdržela, byla masla vysypana v krabici.

Krásný den, Leni,

mockrát děkujeme za Vaši milou recenzi. Jsme moc rádi, že jste byla s dobou doručení i výběrem surovin spokojená. Zároveň nás moc mrzí, v jakém stavu Vám LifeLike Tastebox dorazil. To by se rozhodně stávat nemělo. Určitě se v podobných případech neváhejte obrátit na naši zákaznickou linku. Pomůžeme Vám vše vyřešit k Vaší spokojenosti. :)

S přáním příjemného dne
    Tereza, Svět plodů

Byla mi nabídnuta sleva, ale zároveň započítáno balné, které dříve účtováno nebylo.

Krásný den,

mockrát děkujeme za Vaši recenzi. Je tomu tak, bohužel jsme byli nuceni zavést balné u menších objednávek. Snažíme se tím motivovat zákazníky, aby nám pomáhali snižovat množství obalového materiálu i ekologickou stopu dopravy. Balné však máme zpoplatněno pouze u objednávek pod 500 Kč. :)

Tereza, Svět plodů

Ačkoliv jsem ve vašem obchodě ráda nakupovala pro skvělou kvalitu a velikost ořechů i sušených plodů, bohužel s poslední objednávkou jsem nebyla úplně spokojená. Zatím jsme ochutnali pistácie, která chutnají podivně, těžko přesně definovat (snad staře). Další oříšky jsme zatím neochutnali, jen baby fíky. Loňské byly kvalitnější, i když chápu, že se jedná o sušené ovoce, kdy každý plod může mít lehce odlišnou chuť. Takže zatím negativně hodnotím jen pistácie.

Krásný den,

mockrát Vám děkujeme za Vaši recenzi. Velice nás mrzí, že jste nebyla s kvalitou našich oříšků a sušených plodů spokojená. Za kvalitou našich produktů si stojíme a budeme moc rádi, když se v případě jakékoliv negativní zkušenosti obrátíte přímo na naše zákaznické oddělení. Rádi vše pomůžeme vyřešit k Vaší spokojenosti. :)

Pekanové ořechy dorazili rozdrcené. :-(

• velice chutné mixy fazolí, atd.
    • velká rozmanitost a široký výběr
    • potraviny bohužel obsahují chemii, která není pro lidské tělo přínosná

Ve většině potravin (MYX, fazolové lupínky, atp.) se nachází maltodextrin, což je svinstvo, které by tu nemuselo být.
    Aby si tato fakta prodejci uvědomili je potřeba tyto potraviny nekupovat nebo rovnou bojkotovat. Jinak se nic nezmění.
    Z tohoto důvodu už tu nebudu nakupovat a obchod za distribuci vesměs nezdravých potravin nedoporučuji!

Krásný den, Jaroslave,

mockrát děkujeme za Vaši milou recenzi. Jsme moc rádi, že jste si na našich myxech pochutnal a že jste byl s výběrem našich surovin spokojený. :) Co se týče složení našich produktů, troufáme si tvrdit, že drtivá většina z nich by Vašim preferencím vyhovovala. Maltodextrin skutečně některé naše produkty obsahují, je jich však pouze hrstka. Snažíme se vždy hledat produkty s tím nejčistším složením na trhu a zkrátka ne vždy se poštěstí – od toho je však transparentní složení na našem webu, aby si každý zvolil to, co mu vyhovuje. :)

Tereza, Svět plodů

Ani po 10 dnech od objednání a zaplacení zboží nepřišla žádná zpráva o tom, že si mohu zboží vyzvednout, přestože ho mám na osobní odběr.

Krásný den, Dani,

mockrát děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Moc nás mrzí, že se doručení objednávky takto zkomplikovalo. Určitě se v podobných situacích neváhejte ozvat na naši zákaznickou linku. Rádi Vám vždy pomůžeme jakýkoliv problém vyřešit k Vaší spokojenosti. :)

S přáním příjemného dne
    Tereza, Svět plodů

• zvažte jiný slogan, protože "za nás mluví kvalita" je velmi silné tvrzení

Mám zatím dvě špatné zkušenosti, jednou jsou divoké meruňky a druhé vlašské ořechy. Kvalita obou byla hrozná. V meruňkách kamínky a příšerná chuť, u vlašských ořechů byla cítit plíseň, některé byly zašedlé až černé, prostě staré. Obchod by si měl uvědomit, že plíseň je karcinogenní a hlídat si kvalitu, než na ně lidé budou posílat ČOI.

Krásný den, Šárko,

mockrát děkujeme za Vaši recenzi. Velice nás mrzí, že jste byla s kvalitou našich surovin spokojená. Rozhodně souhlasíme, že by se podobné situace stávat neměly a velice se omlouváme za způsobené nepříjemnosti. Neváhejte se v podobných situacích obrátit na naši zákaznickou linku – moc rádi vše pomůžeme vyřešit k Vaší spokojenosti. :)

Tereza, Svět plodů

• Zboží je v dobré kvalitě.
    • Ochota, vstřícnost a komunikace se zákazníkem na nízké úrovni.
    • Doba expedice zboží bývá delší než u jiných eshopů.

V neděli jsem objednávala zboží, přičemž cca hodinu po odeslání objednávky jsem e-mailem napsala prosbu o doplněni objednávky o jednu položku. V pondělí mi na tuto prosbu přišla zamítavá odpověď, z které byla zřejmá neochota mi vyjít vstříc. Korunu tomu nasadilo, že v rámci jinak úplně formálního textu mě oslovovali "po vesnicku" zkomoleninou mého křestního jména. Tato firma si evidentně svých zákazníků neváží. Přestože jsem tam dříve nakupovala pravidelně, tento zážitek mě odradil od dalšíchj nákupů.

Krásný den,

mockrát děkujeme za Vaši recenzi. Předně jsme moc rádi, že jste byla s kvalitou našich surovin spokojená. Co se stížnosti na ochotu naší zákaznické péče týče, velice nás mrzí, že jste v této oblasti spokojená nebyla. O víkendu si i my potřebujeme odpočinout a načerpat trochu sil do následujícího týdne, proto věřím, že se Vám slečny z naší zákaznické linky ozvaly co možné nejdříve to bylo možné. Skutečně však bohužel již nešlo Vašemu požadavku vyhovět. Pokud by to jen trochu možné bylo, uděláme maximum pro to, abychom Vám vyhověli.

Co se oslovení týče, jedná se u nás ve Světě plodů o běžnou praxi. Snažíme se se zákazníky komunikovat kamarádsky a bohužel jsme nemohli předem tušit, jaké oslovení preferujete. Mrzí nás, že jsme se Vám netrefili do vkusu a samozřejmě budeme respektovat Vaše preference. :)

Můžeme Vás ujistit, že si našich zákazníků maximálně vážíme a pokud bychom Vám to mohli v budoucnu dokázat, budeme moc rádi, když nám dáte ještě šanci.

Tereza, Svět plodů

Muj prvni nakup na svet plodu. Koupila jsem mandle, cashew, pineapple, coconut, suseny bananas a susenou papaya. Doruceni na postu bez problemu a rychle. Nektere plody mi nechutnaly (banany), a mandle mi prisly zvetrale, ale co me sokovalo, ze jsem v nich nasla kameny! Jeste, ze jsem si toho vsimla, jinak by to bylo na vylomeni zubu. Dalsi vec, co mi dost vadi, je neuvazene baleni do plastu. Tradicne evropsky zpusob baleni: silny plastovy obal z poloviny prazdny. Nehorazne! Bohuzel neni zde moznost pridat fotky. Firmu neporucuji kvuli kamenum v orechach a neekologickemu baleni.

Krásný den, Luci,

mockrát děkujeme za Vaši recenzi. Velice nás mrzí, že jste měla s našimi mandlemi podobnou zkušenost, to by se skutečně stávat nemělo a velice se za tyto nepříjemnosti omlouváme. Určitě se v podobných případech neváhejte obrátit na naši zákaznickou linku, rádi Vám pomůžeme jakýkoliv problém vyřešit k Vaší spokojenosti.

Co se týče plastových obalů, je informace o typu obalového materiálu uvedena přímo na produktovém listu. Bohužel pouze s použitím plastového obalu dokážeme zaručit 100% kvalitu našich surovin, která je u nás na prvním místě. Naše obaly jsou však znovupoužitelné a 100% recyklovatelné. :)

Tereza, Svět plodů

Týden po objednávce se nic neděje

Krásný den, Tomáši,

mockrát děkujeme za Vaši recenzi. Velice nás mrzí, že jste si na objednávku musel déle počkat. Určitě se v podobném případě neváhejte obrátit na naši zákaznickou linku. Rádi Vám pomůžeme vyřešit problém k Vaší spokojenosti a uděláme vše proto, aby se podobná situace již neopakovala. :)

Tereza, Svět plodů

nevím co bych řekla prostě už objednávat asi nebudu

Krásný den,

mockrát děkujeme za Vaši recenzi. Velice nás mrzí, že jste s nákupem u nás nebyla spokojená. Určitě se v podobných situacích neváhejte obrátit na naši zákaznickou linku. Vždy vám radi pomůžeme vyřešit problém k Vaší spokojenosti. :)