Dolní tyč byla poškozena-deformována ,jelikož jí připevním na balkon ve třením patře účel splní, takže jsem nereklamoval. pokud by slunečník měl být u stolu tak je nepoužitelný. Chybí kontrola výrobku před expedicí.

Reakce obchodu SvětKaravanů.cz

velice nás mrzí, že jste obdržel poškozené zboží, reklamaci však můžete stále využít.
    Bohužel není v našich silách, aby bylo před expedicí veškeré zboží rozbalováno a kontrolováno.
    Doufáme, že se k nám i přes tuto negativní zkušenost vrátíte a dáte nám šanci na napravení této nepříjemnosti.

tým SvětKaravanů.cz

Ze dvou položek dorazila jen jedna, bez jakékoli informace o dodání druhé , taktéž zaplacené položky.

Vážený zákazníku,

velice se omlouváme za způsobené komplikace, avšak v emailu o expedici zásilky byly dvě sledovací čísla tedy dva balíčky.
    Stejná informace Vám byla sdělena i na zákaznické lince. Bohužel nedokážeme ovlivnit aby dopravce dovezl zásilky na depo ve stejný den i když z naší strany byly zásilky podány souběžně.
    Doufáme, že i přes tuto skutečnost se na nás v budoucnu znovu obrátíte.

tým SvětKaravanů.cz

V tomto e-shopu jsem nakupoval už dříve, proto jsem zde objednal i přípravek pro dezinfekci vody. Velmi nepříjemně mě překvapilo, že obě ne zrovna levné lahvičky mají už pouze dva měsíce do konce expirace! Běžná trvanlivost je přitom dva roky. Pochopil bych to jedině v případě, že by na tuto skutečnost bylo vysloveně upozorněno a zboží by pak bylo třeba ve výprodeji! Doporučuji proto zde raději chemii nekupovat.

Reakce obchodu SvětKaravanů.cz

velmi nás mrzí toto nedopatření.
    Bohužel jsme tuto informaci obdrželi až prostřednictvím této recenze.
    Uznáváme, že tato je chyba a neměla se vůbec uskutečnit. K vaší spokojenosti bychom rádi tuto záležitost nějak napravili.
    Napište nám prosím na e-mail [email protected] a jistě společně najdeme řešení.

tým SvětKaravanů.cz

Po 14dnech po objednání, mi bylo sděleno abych ještě vyčkal bez dalšího upřesnění dodání, vyřízení nebo postupného dodání objednaného zboží. Musel jsem proto objednávku zrušit .

Vážený zákazníku,

je nám líto, že jste nebyl spokojen s nákupem u naší společnosti.
    Bohužel v tuto chvíli ani náš dodavatel nemá informace o možné dostupnosti produktů a nejsme tedy schopni datum dodání jakkoliv přiblížit. Prosíme o pochopení.
    Doufáme, že i přes tuto zkušenost se na nás v budoucnu znovu obrátíte.

tým SvětKaravanů.cz

• nehospodárné balení a tím drahé balné

Zboží o rozměrech 6 cm x 10 cm a o tloušťce 1 mm o váze 6 gramů včetně obalu jste zabalili do obálky A 4 uvnitř s bublinkami.Pak jste vyfakturovali poštovné a balné 90 Kč.To jste mohli docela pohodlně zabali do obálky A 6 !
    Proč jste to neudělali? prosím odpověď !!!

Vážený zákazníku,

je nám líto, že jste nebyl spokojen s nákupem a přijměte prosím naši omluvu.

Vždy dbáme na to, aby zásilky byly dobře zabaleny a nedošlo k poškození v přepravě. Váš podnět na zlepšení balení nicméně bereme v potaz a předáme jej oddělení expedice. Co se týče ceny poštovného, to fakturujeme podle volby zaškrtnuté zákazníkem při vytváření objednávky, cena dopravy je proto vždy známá dopředu.

Děkujeme za zpětnou vazbu a ještě jednou se omlouváme za vzniklé potíže,

tým SvětKaravanů.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• nefunční

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši recenzi. V případě, že je zboží nefunkční prosím kontaktujte nás na emailové adrese [email protected] nebo na zákaznické lince +420 311 280 311, kolegové Vám rádi pomůžou s postupem reklamace.

• rychle vyřízená objednávka

Objednal jsem originál čerpadlo wc Thetford C2 za 1100 kč. a přišlo čerpadlo v hodnotě 250 kč. Místo většího originál čerpadla dorazil upravený držák.
    Do té to doby jsem byl s obchodem spokojen.

Vážený zákazníku,

velice se omlouváme za nepříjemnosti, bohužel o této skutečnosti jsme dosud nebyli informováni.
    V případě, že došlo k záměně zboží samozřejmě Vám jej na naše náklady vyměníme. Prosíme kontaktujte nás na emailové adrese [email protected] nebo na telefonním čísle +420 311 280 311 a problém společně dořešíme.

Děkujeme za podnět k zlepšení našich služeb.

tým SvětKaravanů.cz

• logistické toky, tah na zákazníka

nechci se vyjadřovat, bylo to poprvé a naposledy

Vážený zákazníku,

velice nás mrzí Vaše negativní zkušenost s Vaší objednávkou. Zboží bylo objednáno ze zahraničního skladu a v tuto chvíli bohužel dochází ke zdržení, jak Vás již kolegyně 01.10.21 kontaktovala emailem. Tuto skutečnost však nejsme schopni ovlivnit.

Děkujeme za pochopení a Vaši trpělivost.
    tým SvětKaravanů.cz

• strsni okno koupite jen po dilech. a cena, to je mazec.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Nicméně nejsme si jisti, které střešní okno máte na mysli. Předpokládáme, že se jedná o nějaký typ okna, který se již nevyrábí a v nabídce nabízíme pouze náhradní díly.

Ve Vaší objednávce však vidíme, že jste si objednal kompletní střešní okno MPK 42 za cenu 1320,- Kč a objednávka byla expedována ten stejný den, který byla vytvořena. Následující pracovní den pak zásilka byla doručena.

Pokud máte i tak jakýkoliv problém s Vaší objednávkou či produktem, neváhejte nás kontaktovat na naší emailové adrese [email protected] a nebo se obrátit na naše operátory na tel. +420 311 280 311 .

tým SvětKaravanů.cz

• zboží objednáno, zaplaceno z účtu a i když bylo na skladě odesláno až po urgenci za 14 dní po objednání

Vážený zákazníku,

velice se omlouváme za komplikace spojené s Vaší objednávkou, dle dostupných informací se zřejmě jednalo o systémovou chybu při expedici objednávky.
    Rádi bychom Vám, jako kompenzaci za tuto zkušenost, nabídli poštovné zdarma k další objednávce. V případě, že budete mít zájem, prosím, kontaktujte nás na naší emailové adrese [email protected].

tým SvětKaravanů.cz

Dorazil jiny produkt, nez byl na obrazku. Po nekolika telefonatech z obchodu uz nikdo z oddeleni reklamaci nezavolal. Jedina nabidka znela poslat zbozi na vlastni naklady zpet.

Vážený zákazníku,

velice se omlouváme, u Vámi zakoupeného produktu máme v popisu tučně uvedeno co je součástí balení.
    Nejednalo se tedy o naši chybu a proto nebylo možné sjednat svoz na naše náklady.
    Na základně komunikace s naším reklamačním oddělením Vám budeme vracet i částku za poštovné.
    Doufáme, že reklamace byla vyřešena k Vaší spokojenosti.

tým SvětKaravanů.cz

Když jsem objednával zboží bylo na e-shopu vedeno jako 4ks skladem, následně omluva, že bude naskladněno v průběhu týdne,již je týden další a žádné zboží ani komunikace, tak jsem zrušil dovolenou a karavan odstavil.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši recenzi a omlouváme se za případné komplikace.

Dle dostupných informací však Vámi objednané zboží na našich stránkách dostupné do 5-10 pracovních dní, jak Vás již informovala kolegyně emailem 06.09.21 v tuto chvíli dochází ke zdržení ze strany dodavatele a tuto skutečnost bohužel nejsme schopni nijak ovlivnit.

Poslední informací od dodavatele je, že zboží bude zasláno v další objednávce, prosíme tedy o trpělivost.

Velice děkujeme za Vaši spolupráci
    tým SvětKaravanů.cz

obchod dobrej, ale ten produkt je desnej šunt.

Vážený zákazníku,

velice nás mrzí Vaše špatná zkušenost se zakoupeným výrobkem.

Tuto zpětnou vazbu předáme dodavateli.

Doufáme, že i přes tuto zkušenost se na nás v budoucnu znovu obrátíte.

tým SvětKaravanů.cz

• Doposud se mi nikdo neozval

Vážený zákazníku,

velice se omlouváme za možné komplikace, nyní již v systému vidíme, že Vás kolegyně 12.8.2021 emailem informovala o stavu Vaší objednávky.

Doufáme, že Vám email přišel a je vše v pořádku. Pokud ne, prosíme o kontaktování na [email protected].

tým SvětKaravanů.cz

Neseriozni pristup. Rozdilnost informaci pri telefonickem dotazu vuci mailove korespondenci.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši recenzi. Nicméně dle telefonických a emailových záznamů Vám kolegyně sdělili nezávisle na sobě stejnou informaci, že expresní doručení do 24 hodin nemáme v nabídce a tím pádem jej neposkytujeme.

Velice nás mrzí tato Vaše zkušenost a budeme rádi, když se na nás v budoucnu ještě obrátíte.

tým SvětKaravanů.cz

Zboží, ani potvrzovací e-mail jsme zatím neobdrželi, i když nám bylo v telefonickém rozhovoru přislíbeno.

Vážený zákazníku,

velice nás mrzí vzniklá situace. V naší emailové schránce však vidíme, že všechny informativní emaily Vám byly odeslány. Prosíme o zkontrolování složky spamu či nevyžádané pošty.

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

• Žádná
    • Dva měsíce a zboží nedorazilo.

Vážený zákazníku,

velice se omlouváme, bohužel u Vámi objednaného produktu docházelo ke zdržení přímo ve výrobě. Dodávky tedy byli tímto faktorem ovlivněny. Dle informací dodavatele bychom měli tento produkt obdržet na konci příštího týdne.

Ještě jednou se velice omlouváme a doufáme, že objednávka bude vyřízená k Vaší spokojenosti.

tým SvětKaravanů.cz

co jsem si objednal nedorazilo

Vážený zákazníku,

velice se omlouváme, bohužel již při vzniku objednávky jsme na e-shopu uváděli Vámi objednaný produkt jako dočasně nedostupný. Ohledně dostupnosti Vás informovala kolegyně emailem 15.7.. Na základě tohoto emailu jste se rozhodl objednávku stornovat.

Při vytváření následující objednávky doporučujeme objednání skladového zboží nebo zboží s dodáním 5-10 pracovních dní.

tým SvětKaravanů.cz

• berou objednávky aniž by měli zboží na skladě, objdnáno 11.6, dnes je 16.7 a objednané zboží dosud nedošlo

Vážený zákazníku,

velice se omlouváme za komplikace s Vaší objednávkou. Již při vzniku objednávky však na e-shopu bylo evidována nedostupnost Vámi objednaného produktu. Bohužel dochází k výpadku při výrobě vodovodních baterií a čerpadel a tuto skutečnost nejsme schopni ovlivnit. Nemáme bohužel možnost Vám kvůli této rozsáhlé nedostupnosti nabídnout alternativu.

Ještě jednou se omlouváme za komplikace a děkujeme za pochopení.