• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Pri nakupu sprchoveho ventilu a sprchy by bylo dodre upozornit, ze sprchova hadice na ventil nepasuje.
    Dale by bylo dobre davat za nakup nejaky poukaz na slevu. Nakoupil jsem pomerne dost veci a ne zrovna levne (nosic kol, sit do dveri, sttresni okno, aj) ale zohledneni v cene zadne.

Vážený zákazníku,
    je nám velice líto, že jste nevybral zboží tak, abyste si mohl užívat svoje svobodné cestování. Ventily mají různé typy a je vždy potřeba volit pasující díly. Pokud si nejste jist, je vám k dispozici naše technická podpora či kolegové na prodejně, kteří Vám rádi poradí. Zároveň jsme se s Vámi spojili a snažíme se, abyste měl Vaši sprchu funkční.

Nejlepší ceny se snažíme poskytovat od první objednávky všem zákazníkům a také poskytujeme garanci nejnižší ceny.

Eliška ze SvětaKaravanů.cz

Zboží nebylo na skladě a když dorazilo, jednalo se o nový - jiný typ

Vážený zákazníku,
    mrzí nás, že došlo ke změně typu zboží, které jste si objednal a pokud se stalo, že z tohoto důvodu Vám zboží nepasuje, napište nám na email [email protected] nebo nám zavolejte na 311 280 311 a situaci vyřešíme k Vaší spokojenosti.
    Za případné komplikace se Vám omlouváme.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Vše bylo skladem přesto dodání trvalo týden...

Vážený zákazníku,
    mrzí nás, že došlo k neočekávaným komplikacím a doba dodání se prodloužila. Vaši objednávku jsme prověřili a zjistili jsme, že ke komplikacím došlo na straně dopravce.
    Věříme, že se jednalo o ojedinělý případ a při Vaší další objednávce bude vše v pořádku.

Eliška ze SvětaKaravanů.cz

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Nulová komunikace
    • Neochota řešit situaci

Nakupoval jsem pravidelně. Do teď jsem byl spokojen ale je to 14 dni se to zhoršilo. Nedá se dovolat. Na chatu nikdo nereaguje. Tak jsem stornoval objednávku a ani je nezajímá proč.

Vážený zákazníku,
    omlouváme se Vám za komplikace, které nastaly při vyřízení Vaší objednávky.
    Dle zjištěných informací s Vámi i dopravcem, který zásilku zdržel na depu, kolegyně tuto nepříjemnou záležitost řešily písemně i telefonicky. Mrzí nás, že došlo ke stornování Vaší další objednávky, nicméně věříme, že v budoucnu se na nás opět obrátíte a Váš požadavek nebo objednávku vyřešíme k Vaší maximální spokojenosti.

Eliška ze SvětaKaravanů.cz

Na netu je prezentace, že jsou výrobky skladem a když si výrobky objednám, tak pak přijde správa, že výrobky jsou někde na extérním skladě.
    Doba dodání je dlouhá a dodavatel začne informovat kupujícího až po urgenci.

Vážený zákazníku,
    bohužel u Vaší objednávky došlo k chybě u dopravce, který původní zásilku ztratil v přepravě.
    Zboží, které jste si od nás objednal jsme neprodleně předali.
    Za komplikace, které dopravce způsobil se ještě jedou omlouváme. Věříme, že se tato nepříjemná situace již opakovat nebude.

• Zboží ani po týdnu nedorazilo. Ani nevím jestli přijde

Vážený zákazníku,
    zboží, které jste si objednal bylo s dobou doručení do 5-10 dní.
    Mrzí nás, že jsme Vaše zboží neměli skladem, abychom ho mohli odeslat ihned.
    Věříme, že se na nás příště obrátíte a zboží budeme mít skladem ihned k odeslání.

• komunikace
    • špatné informace na e-shopu
    • nekompetentnost

- amatérská komunikace: objednali jsme stůl a okno - oboje měli v e-shopu s dodáním 5-10 dní (neměli zboží na svém skladu), po potvrzení přijetí objednávky přišel e-mail, že výrobky objednali v zahraničí. To by bylo ještě v pořádku, o tom jsme věděli. Druhý den ale poslali e-mail, že stůl není a neví kdy bude a okno můžou poslat. Na e-shopu ale měli skladem jiné okno, bez ventilace a levnější. Paní mi na dotaz nebyla schopná odpovědět, potom se ozval někdo jiný s dost arogantní odpovědí a mimo můj dotaz. Objednávku jsem zrušila. Další den přišel e-mail, že okno odesílají a za vyšší cenu. Za dalších cca 8 dní mi poslali (! ke zrušené objednávce) další e-mail, že stůl je objednaný a neví kdy přijde. Asi rádi objednávají i posílají zbytečně zboží sem a tam. Objednali jsme jinde, kde to šlo bez zmatečné komunikace a zbytečných nervů. Takže za nás už tento e-shop nikdy víc.

Vážený zákazníku,
    je nám líto, že Vaše zkušenost s naším e-shopem nebyla pozitivní a že jste se setkali s komplikacemi ohledně objednaného zboží a komunikace s naším týmem. Chápeme, že spolehlivá a přesná komunikace je klíčová pro pozitivní zákaznický zážitek, a že ve Vašem případě jsme tuto očekávanou úroveň nedodrželi. Provedli jsme vhodná opatření, abychom se vyhnuli podobným problémům v budoucnu.
    Je nám líto, že jsme ztratili Vaši důvěru a příležitost obsloužit Vás a pokud nám dáte šanci situaci napravit, rádi ji napravíme.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Při objednání prezentují že mají zboží skladem, ale je to lež.

Po více jak týdnu od zaplacení faktury nemá žádnou informaci kdy bude zboží doručeno.

Vážený zákazníku,
    mrzí nás, že jste s Vaší uskutečněnou objednávkou měl tuto negativní zkušenost.
    Bohužel ne veškeré námi nabízené zboží máme skladem. Zboží, které jste si objednal je skladem u našeho dodavatele s dodáním do 5-10 pracovních dní. Vaši objednávku Vám dnes budeme zasílat dopravcem, kterého jste si zvolil.
    Věříme, že i v budoucnu se na nás obrátíte a tuto situaci napravíme.

Eliška ze SvětaKaravanů.cz

• ... tak obchodník mi sice dobře poradil, ale bylo tam napsáno, že zboží doručí do 10 dnů, a 9.2.2024 jsem jim to platil a dnes je v podstatě už 20.2.2024 , a zboží nikde a nějaká informace že zboží nemají taky nikde a peníze mají přitom na účtu:-(

Vážený zákazníku,
    komplikace spojené s Vaší objednávkou nás velmi mrzí. Bohužel ke zdržení došlo již u našeho dodavatele a tak jsme situaci nemohli nijak urychlit. Aktuálně jsme Vám dle domluvy odeslali alespoň veškeré skladové zboží.
    Děkujeme za Vaši trpělivost a pochopení. Jsme tu pro Vás a uděláme maximum pro to, abychom napravili nejasnosti.

Eliška ze SvětaKaravanů.cz

Zaplatíte zboží, po zaplacení oznámí že zboží není na skladě. Myslím že toto je zbytečné. Takto by to nemělo být. Když chci něco platit musím si být jistý že to mám.

Vážený zákazníku,
    děkujeme Vám za zpětnou vazbu a omlouváme se za jakékoliv nepříjemnosti, které situace způsobila.
    Tyto informace se snažíme uvádět ihned a na pravou míru na našem eshopu, nicméně bohužel se může stát, že naši zákazníci objednají zboží rychleji, než tuto informaci stihneme uvést a z tohoto důvodu Vás později kontaktujeme soukromou cestou.
    Pracujeme na zlepšení, aby se toto již příště neopakovalo.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Zboží bez návodu v češtině . Takže při zapojení buď bude fungovat a nebo shoří.

Výhoda - rychlé vyřízení.
    Nevýhoda - mylím že zboží je zbytečně předražené. Po zakoupení jsem to samé zboží viděl o 300 kč levnější.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a omlouváme se za jakékoliv potíže, které jste s naším zbožím a službami zažil.
    Vaše názory jsou pro nás důležité, a rádi bychom na ně reagovali.

Ohledně absenci návodu v češtině se omlouváme za jakoukoliv nepříjemnost, kterou to mohlo způsobit. Bohužel došlo k chybě a do tohoto výrobku nebyl omylem návod přidán. Snažíme se naše procesy, zlepšovat pro spokojenost našich zákazníků.
    Rádi bychom vám pomohli vyřešit případné problémy a zajistit vaši spokojenost.

Omlouváme se za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.

Dana ze SvětaKaravanů.cz

Dostal jsem 1 položku ze zaplacených 6 položek!
    Čekám na dodání zbývajících - zatím žádná reakce na
    reklamaci.
    Jaroslav Mühlheim

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a omlouváme se za vzniklé potíže s doručením Vaší objednávky.
    Vaše objednávka byla rozdělena do dvou balíčků a oba byly předány dopravci. Bohužel došlo k neplánovanému rozdělení doručení, což způsobilo, že jste obdržel pouze 1 položku ze 6 zaplacených.
    Děkujeme za Vaši trpělivost a pochopení.

Dana ze SvětaKaravanů.cz

2 ze 3 objednaných produktů měly špatně uvedený popis. Obchodník nezná svůj vlastní sortiment, odpovídají i na otázky, na které neznají odpověď. Koupil jsem si "tichý" větrák pro umístění nad postel. Větrák je tichý asi jako raketa při odletu, takže mám díru ve střeše, větrák co se nedá v noci používat a ventilace je pořád nevyřešená...

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a upřímně nám je líto, že jste měl negativní zkušenost s našimi službami. Omlouváme se za nejasnosti ohledně popisu produktů a za nedostatečné odpovědi na Vaše otázky. Vaše poznámky ohledně "tichého" větráku jsou pro nás důležité, a jsme nesmírně zklamaní, že produkt nevyhovuje Vašim očekáváním.

Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a budeme dělat maximum pro to, abychom Vás znovu získali jako spokojeného zákazníka. Děkujeme za trpělivost a příležitost k nápravě.

Dana ze SvětaKaravanů.cz

• Nabízené zboží neodpovídá popisu.Nejedná se o redukci evropské zásuvky na českou ale o připojení karavanu k elektřině.

Vážený zákazníku,

velice nás mrzí Vaše nespokojenost s popisem Vámi vybraného zboží.
    Náš popis výrobku je správně, i když může působit pro někoho zmatečně, proto jsme se popis rozhodli upravit, aby více vyhovoval našim zákazníkům.
    Děkujeme Vám za možnost se díky Vám nadále zlepšovat.