Nic jsem neobjednal, přesto mi přišla objednávka na e-mail. Podporu e-shopu jsem o tom obratem informoval a omluvili se, že zákazník udělal chybu v e-mailu, ale i přesto nechali u objednávky dál moji adresu a to i přes opakované upozornění! Takže v následujících dnech mi přišla tuna cizích e-mailů = info o expedici, faktura, potvrzovací kódy k vyzvednutí zásilek, chodí mi výzvy na hodnocení ze všech možných systémů, ...
    Hloupější "zákaznickou linku" by jste nenašli snad ani ve státní správě. Přitom stačilo udělat naprosto jednoduchý krok: Když si telefonicky s majitelem ověřili platnost objednávky a jeho správnou e-mailovou adresu, tak aby ji ve svém systému objednávek prostě opravili.

Vážený zákazníku,
    mrzí nás situace, která vedla k tomu, že jste obdržel e-maily a informace týkající se objednávky, kterou jste neuskutečnil. Plně chápeme, jak nepříjemné to pro Vás muselo být.
    Ihned po obdržení Vaší zprávy jsme znovu přezkoumali naši databázi a opravili chybně zadanou e-mailovou adresu. Tímto se měl přísun nevyžádaných e-mailů zastavit.
    Ještě jednou se Vám omlouváme.

Rychlé a odborné jednání

• Tady všechno funguje na jedničku. Objednané zboží bylo u mě do 24 hodin.

Kvalita obchodu se hodně pozná podle přístupu k řešení problémů, pokud tedy vzniknou. A tady jsme řešili nesoulad v objednávce a bylo to pružně a k mé spokojenosti plnohodnotně vyřešené.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za milou recenzi.
    Že došlo ke komplikacím nás mrzí, ale jsme velmi rádi, že jsme je vyřešili k Vaší maximální spokojenosti. Vážíme si našich zákazníků a jsme vždy rádi, když jsou spokojení a vrací se k nám, protože ví, že na nás se mohou spolehnout.

• Výběr zboží
    • Rychlost vyřízení objednávky

Rychlé dodání a skvělá komunikace

• kvalitní zboží
    • rychlost dodání

Vážený zákazníku,
    Vaše recenze nás potěšila.
    Jsme rádi, že jste byl spokojený hned s několika faktory. Věříme, že Vám zboží bude dobře sloužit.

Eliška ze SvětaKaravanů.cz

zboží skladem a rychlé doručení

Svižný nákup s výbornou komunikací , vřele doporučuji MG

Solidní karavanový obchod.

děkujeme za Váš názor.
    Potěšilo nás, že se Vám u nás líbilo a budeme se těšit na další případnou návštěvu.

• Rychlost vybavení zakázky, spolehlivost

• o.k.

• Velmi rychlé odeslání
    • Dobrý výběr

Pozor na výběr doručovací služby. Balíkovna zboží nedoručila, jinak by mi balík dorazil během pár dní.

Vážený zákazníku,
    děkujeme Vám napsání recenze.
    Jsme rádi, že jste byl spokojený s naším eshopem a pokud Vám dopravce způsobil komplikace, tak se Vám omlouváme. Jistě zapracujeme na zlepšení.

• Rychlé doručení
    • Výborná komunikace
    • Poradí
    • Široký sortiment, ve kterém mají přehled

Spokojen.

Velmi rychlé dodání zboží skladem.

Vážený zákazníku,
    Vaše recenze nás potěšila.
    Děkujeme Vám, že jste si našel čas napsat nám recenzi ohledně rychlosti dodání zboží.

• rychlost dodání

Vše funguje, prodejci poradí , takže super

• Rád nakupuji u Světa karavanů a vždy jsem spokojen a to platí i o popruhu zajištění markýzi.

Vážený zákazníku,
    děkujeme Vám za vloženou důvěru.
    Jsme rádi, že jste náš věrný zákazník a že spolupráce mezi námi funguje. Samozřejmě se na nás můžete kdykoli obrátit, budeme se těšit.

• kvalita
    • komunikace