• Příjemná komunikace

Tento obchod doporučuji.Přijemne se mnou komunikovali jak přes telefon tak také přes e-mail.Doprava byla také rychlá.

• Veliký výběr sortimentu
    • Příjemná komunikace přes telefon

Rychle doručení a příjemná komunikace přes telefon.

• Rychle dodani
    • Příjemná komunikace

Velmi příjemně se mnou komunikovali.Dodání bylo rychlé.

• Příjemná a rychlá komunikace
    • Rychlá doprava

Příjemná a rychlá komunikace.Veliký výběr sortimentu a rychle vyřízení objednávky.

• Rychle dodani
    • Rychle zpracování objednávky

S obchodem se mi příjemně komunikovalo a odpovědi byly rychle.

• Dlouhá doba zpracování objednávky, zatím o ní nemám žádné info ikdyž už měla být objednávka na cestě

Reakce obchodu Svět iPhonu

Vaše objednávka byla vytvořena 27.9.2O22 jak jsme Vas upozorňovali a byly upozorněni do emailu následně na našich strankach že od 28.9 - 2.10 čerpáme celozávodní dovolenou. Telefon který jste zakoupili je na objednávku do 7 pracovních dnu. V takovém případě kvůli dovolené se doručovací doba prodlužuje. Prosíme tedy o trpělivost a před odeslaním ještě vždy informujeme.

• Rychle doručení
    • Veliký vyběr

Rychlost vyřízení a doručení a příjemná komunikace jak po telefonu tak i po e-mailu.

• Rychle doručení
    • Spolehlivost
    • Výběr zboži

Nakupuji opakovaně a vždy bylo rychle doručení a příjemná komunikace.

• Dárek v podobě funkční nabíječky potěšil.
    • Zboží přišlo v neoriginálním obalu, přestože bylo deklarováno jako nové.

• Po přijetí SMS je připraveno v zásilkovně. Vše OK.

• Pěknou mrdku telefon jste mi poslali, baterka vydrží sotva půl dne, displej je po stranách děravej a telefon se sám od sebe neustále zesiluje a zeslabuje!!!!

Reakce obchodu Svět iPhonu

Dobrý den, podle Vaší objednávky jste zakoupili starši model iPhone 6, použitý kus. Před odesláním byl telefon překontrolován a vady které uvádíte nebyly zjištěny - děravý po stranách. Na telefon máte 1 rok záruku a půl roku záruku na baterii. Jedna se o starší model, použitý kus, který může mít známky opotřebení. V případě, že produkt vykazuje vady je možnost uplatnit záruku a zaslat produkt na reklamaci. Pokud se vada projeví bude odstraněna.

Děkujeme za pochopení s pozdravem Svět iPhonu

• Na internetu je, že zboží je skladem. Když za 3 dny zboží nedotazilo, volal jsem tam a řekli mi, že to může trvat 14 dní....

Reakce obchodu Svět iPhonu

Váš produkt který jste objednali ma v popisku oznámeno že je na objednávku a doručovací doba je do 14 dnu. Vše je rozepsané v popisu. Prosíme tedy o trpělivost v nejbližších dnech očekávejte baliček :)

Děkujeme za pochopeni

S pozdravem Svět iPhonu

Byl zaslán jiný telefon než jsem si objednal, zatím se pokouším zboží reklamovat

Reakce obchodu Svět iPhonu

Dobrý den, jeli došlo k chybě na skladě velice se omlouváme určitě vaše situace bude vyřešena :)

Děkujeme za pochopeni

Rychlost a spolehlivost.

• Veliký výběr sortimentu
    • Rádi vám pořadí s čimkoliv
    • Příjemná konunikace
    • Hezky zpracovány e-shop

Tento e-shop doporučuji.Mají veliký výběr sortimentu.Poradí vám s čimkoliv a je s nimi příjemná komunikace.Doručení je také rychlé.

• Příjemná komunikace po telefonu

Mají veliký výběr sortimentu.Příjemná komunikace jak telefonicky tak i přes e-mail.

• Rychlá doprava.
    • Široký výběr sortimentu.
    • Komunikace byla Rychlá a příjemná

Rychlá a příjemná komunikace a mají veliký výběr sortimentu.

• Rychle dodaní
    • Široký výběr příslušenství k iPhone
    • Rychlá a příjemná komunikace
    • Rádi Vám poradí po telefonu

Příjemná komunikace s obchodem a rádi vám poradí jak po telefonu tak taky po e-mailu.Odpovidaji doopravdy rychle.

• bohužel obal nebyl zlatý ale bílý...

• Rychlé vyřízení objednávky.