• široký sortiment
    • dobrá cena

• rychlá dodací lhůta , skvělá komunikace , celkem široká nabídka prémiových tabáků a příslušenství
    • zatím jako jediný problém bych viděl zřejmě malé skladové zásoby tabáků po kterých je velká poptávka ovšem mě mile překvapilo při předchozí objednávce že se se se mnou telefonicky spojili a nabídli alternativu ;)

rozhodně doporučuji! myslím že nabídka obchodu je celkem solidní komunikace se zákazníkem je také velmi dobrá a rychlá stejně jako dodací lhůty a v neposlední řadě myslím že i když daň s výrobky celkem cvičí tak drží ceny na přijatelné úrovni

nekvalitní zboží

Reakce obchodu Svět dýmek

Děkujeme za hodnocení. V dotazníku Heureky uvádíte nespokojenost s kvalitou dodaného zboží a rovněž informaci, že nám zboží vracíte. Přímo od Vás jsme bohužel žádnou informaci, že Vám některá z dodaných položek nevyhovuje, nedostali. Zboží rovněž nebylo reklamováno a ani nebylo v zákonné lhůtě 14 dní od převzetí vráceno. Hodnocení a údaje v dotazníku tedy úplně nechápeme, přesto děkujeme za Váš nákup.

• pozdní dodání

pozdní dodání

Reakce obchodu Svět dýmek

Děkujeme za hodnocení. Vaše objednávka vytvořená dne 28.2. v 18:29 byla na naší straně hned následující pracovní den 1.3. ve 12:14 vyřízena a předána dopravci DPD k doručení. Rychleji objednávku není možné vyřídit. Dopravce měl zásilku doručit následující pracovní den, ve Vaší lokalitě však nabral jeden pracovní den zpoždění. Za to se omlouváme, ale z naší strany jsme to nemohli nijak ovlivnit, občas se to zkrátka stane, přepravu lze u dopravce reklamovat. Děkujeme za Váš nákup.

• přehlednost, rychlost
    • nevím

Doporučuji.

• Výborné zobrazení a nabídka produktů
    • žádné, byla jsem maximalne spokojena

Vřele doporučuji!!!

• Popsání dýmky laserem.

• je rzchlý a přehledný
    • žádné jsem nezjistila

je spolehlivý, přehledný a má zajímavé zboží

• Vrchni pozice ve vyhledavaci
    • a obchod prodava vse dulezite
    • a ma dobry vyber.
    • netusim

• žádné slabiny jsem nezjistil

Příjemné jednání ze strany prodávajících,ochota ,profesionalita,zkušenosti

• vyber
    • -

bleskove dodani, dobra kvalita
    doporucuju

Nedorazilo presne to co jsem si objednal. Cast objednavky byla nahrazena podobnym zbozim a to bez meho schvaleni.

Reakce obchodu Svět dýmek

Děkujeme za hodnocení. Za záměnu jedné položky za jinou příchuť se velice omlouváme, nešlo o úmysl. Zachováte-li našemu obchodu důvěru, při příští objednávce se prosím do poznámky přihlaste, máte u nás za tuto komplikaci drobný dárek. Děkujeme za Váš nákup.

• Prehledny vyber, siroka nabidka
    • Nenaleznul jsem

Urcite doporucuji

• rychlost, super cena, výborný výběr
    • zatím netuším

super

• Veliký výběr.
    • Zaručená kvalita.

• Přehlednost stránek, spolehlivost.

Dobrý výběr zboží, rychlé odeslání. Určitě doporučuji.

• velky vyber

• rychlost dodání
    • ceny
    • možnost nechat vypálit darovací text
    • topeniště dýmky mělo zaslepené dírky a tedy jeko dárek pékné faux pas

Objednávka, komunikace, rychlost dodání to vše bylo super. Bohužel nevím jestli jsem narazil na zmetek jen já, ale topeniště které dorazilo bylo nepoužitelné. Naštěstí dvě minutky u stojanové vrtačky a zdířky byly funkční - ale to jsem u dárku nepředpokládal.

Jinak s fungováním e-shopu spokojenost

Reakce obchodu Svět dýmek

děkujeme za hodnocení. Za problém s dodanou korunkou se velice omlouváme, není obvyklý, nicméně samozřejmě jde o hrubou chybu z naší strany. Pokud byste nás o problému informoval, napravili bychom jej. Děkujeme za Váš nákup a férové hodnocení.

• široký sortiment
    • rychlost dodání
    • kvalitní výrobky

Mohu jen doporučit.

• -jako hlavní výhodu považuji popis dýmky laserem za rozumnou cenu, nenašel jsem u nikoho jiného
    • -za dobré považuji osobní odběr v Praze
    • -popis většinou vůbec neprodlouží objednávku
    • Vodní dýmka byla zabalena ve zbytečně velké krabici plné novin, při cestě domů vlakem poněkud nepraktické, přitom samotná vodní dýmka nezabírala ani polovinu prostoru.

Rychlé vyřízení, rychlá reakce na dotazy. Mohu doporučit....