• Pestré množství tabáku, akční balíčky a odkazová okna "informace" a "užitečné".člověk si dobře počte.
    • místy strohé informace u zboží

Obchůdek s přehledným eshopem.Lidové ceny, široký výběr zboží.Zajímavé tématické články a vysvětlivky.Nenakupoval bych jinde.Trošku mě jen mrzí, že se zde nedá zakoupit tematické zboží z orientu.

• rychlost, cena, kvalita

• Přehlednost,rychlost dodání,serioznost,velký výběrslušné ceny a celkově příjemný přístup k zakazníkovi.

Určitě všem doporučuji a klidně není problém ptatit předem.

• Líbivý vzhled, jednoduchost a přehlednost

Doporučuji k nákupu

• Najdu to, co jinde jentak nemají a za dobrou cenu.
    • Zatím jsem žádné nenašel. :-)

Je tu mnoho zajímavých vodních dýmek včetně příslušenství, doporučuju, je zde zajímavý sortiment zboží a za dobrou cenu.

• Příjemné ceny,dobrý popis zboží,super komunikace...
    • nenašel jsem zatím žádné

Velký výběr,rozumné,nebo žádné poštovné je velké plus.

• přehlednost zboží
    • dobré rady

Doporučila pro kvalitu.

• - popis lazerem
    • - velký výběr
    • - krátká dodací lhůta
    • - řekla bych že žádné, ale dýmka dorazila v poškozené krabici a tácek na odkládání uhlíků byl trochu poškozený. Ale stačilo to jen narovnat kleštěmi

hodně se mi libí možnost popsat dýmku lazerem. Já jsem kupovala dýmku jako dárek k narozeninám a můžu říct že je to skvělý dárek, kamarádka byla nadšená! Obávala jsem se, že pokud nechám dýmku popsat lazerem, nestačí dorazit všas, ale dorazila hned za dva dny, takže jsem byla velice spokojená. Akorát krabice byla mírně poškozená a tácek na odkládání uhlíků, na kterém je popis lazerem, byl promáčklý. Nejspíše při balení se promáčkl, ale stačilo použít kleště a nic nebylo poznat :) Tento obchod bych rozhodně doporučila ostatním.

• velký výběr

rychlá reakce a dodávka zboží, byla jsem velmi spokojená

• vše na jednom místě
    • velký výběr
    • dobrá komunikace s obchodem
    • popis laserem

• Velký výběr zboží, komunikace a velký výběr způsobu platby a dopravy, která si myslím vyhoví každému.
    • Možnost, nebo složitá možnost zrušení objednávky.

Doporučuji pro výběr
    Nedoporučuji pro lidi nerozhodné, kteří rádi mění své objednávky.
    Dýmku si právě teď užívám a svého nákupu nelituji.

• Přehlednost a dostatek zboží
    • nevím

Výborná zkušenost
    ochota

• Rychlost, přehlednost

Vynikající výběr, perfekní info o stavu zboží na skladě.

• prehlednost
    • doporuceni od zname

tento obchod mohu doporucit
    vse prehledne jasne
    dodani rychle

• Rád nakupuji přez ninternet
    • nepřehlednost v oblasti tabáků. Rád bych viděl i kategorii bez příchutě

Nemá chybu

Reakce obchodu Svět dýmek

Děkujeme za hodnocení. Sekce tabáků nám se nám v uplynulých týdnech skutečně značně rozrostla a byla poněkud nepřehledná. Už jsme to nicméně i na základě Vašeho podnětu předělali. Tabáky jsou nyní nově řazeny v subkategoriích podle výrobce. Stejně tak minerální kamínky a zvlhčovadla. Věříme, že to přispěje k lepší orientaci na eshopu:-)
    Děkujeme za Váš nákup.

• - Přehlednost obchodu
    • - Rychlé dodací lhůty
    • - Komunikace ze strany obchodu

Dobrý obchod, nebojím se platit předem, což většinou nedělám. Hned mě kontaktovali, že platbu obdrželi a protože neměli jeden objednaný tabák, tak mi dali na výběr jiný a ihned odeslali.
    Jediné mínus bylo vyzvednutí na Heureka Pointu ale za to obchod nemůže. Paní se tam chovala hodně neochotně a neodpověděla ani na pozdrav.

• Objednala jsem si vodní dýmku a po vybalení jsem byla vyděšená. Hadice od vodní dýmky byla odřená, a váza dost poškrábaná. Korunka byla uštíplá.
    • Díky tomu že dýmka nebyla drahá reklamaci neprovedu. Ale znova bych si z vašeho obchodu neobjednala. A nedoporučuji vás.

Reakce obchodu Svět dýmek

děkujeme za hodnocení. Zakoupila jste jednu z nejlevnějších a nejprodávanějších dýmek, se kterou jsou spokojeny každý rok stovky zákazníků, doručený produkt tedy zcela jistě nebyl hodný "zděšení". Drobné nedokonalosti na váze či korunce těchto ručně vyráběných dýmek jsou běžnou vlastností. Při odchodu od nás jsou dýmky důsledně kontrolovány, žádná výrazná vada hodná reklamace od nás běžně neodejde. Pokud jsme přesto při expedici nějakou vadu dýmky přehlédli, velice se omlouváme, nešlo o úmysl. Avšak poněkud nerozumíme Vašemu postupu. Pokud byste se po převzetí produktu obrátila s problémem okamžitě přímo na nás, ochotně a rychle bychom jej vyřešili (a stále klidně můžeme). Takto anonymně na dálku si naši komunikaci samozřejmě přečte více lidí, Váš problém tak ale vyřešit bohužel nedokážeme. Děkujeme za Váš nákup.

• Levné ceny, rychlost dodání.

• kvalita
    • Dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu Svět dýmek

děkujeme za doporučení. U své objednávky jste uvedl chybné telefonní číslo patřící zcela cizí osobě. Bez správného telefonu nelze kurýrem zásilku zaslat. Na naši emailovou žádost o doplnění telefonu jste nereagoval. V takovém případě z naší strany bohužel nelze zlepšit komunikaci, pochopitelně ani dodržet uvedenou dodací lhůtu. Děkujeme za Váš nákup.

• Je to blízko od bytu, kde bydlím.
    • Možnost osobního odběru.
    • Opravdu milá obsluha.

Důvod, proč jsem nakoupil v tomto obchodě je ten, že mi byl doporučen spolužákem. Jediné co mě překvapilo, je umístění obchodu (pro mě výhodné, je to blízko!) a částečně blátivá cesta k němu, ale to bych nehodnotil nijak špatně, spíše jako osobní postřeh. Ano, doporučil bych ho ostatním, už jsem tam zavedl nedávno kamarádku. A se zbožím jsem spokojen.