• V případě ,že jsem bez tabáku ,či uhlí,nebo potřebují příslušenství k dýmce ,můžu si jej rychle objednat a těšit se na doručení zboží v krátkém čase

vše v pořádku, barva dýmky úžasná, shoduje se s obrázkem ( ve skutečnosti ještě hezčí) ... doporučuji :)

• tak ze se da vyzvednou osobne
    • misto vyzvednuti preci jen rodinny dun celkem mate ze by to bylo nejake vydejni misto

Reakce obchodu Svět dýmek

Děkujeme za hodnocení. Vaše objednávka byla vyzvednuta na HeurekaPointu v Brně, tato odběrná místa provozuje externí firma Uloženka.cz, pochopitelně tedy nejsou značena logem našeho eshopu. Konkrétně brněnská pobočka leží v průmyslovém areálu, Vaší poznámce o domku tedy nerozumíme. Děkujeme za Váš nákup.

• Krásnou přehlehnost, levnost, skvělé zboží!!
    • /

vřele doporučuji

• široký sortiment, přehledné strany, velmi vstřícný a ochotný personál

Obchod na velmi vysoké úrovni, po prvním nákupu již nemusím hledat další, široký sortiment zboží ze kterého si vybere každý.

• Dobre ceny,
    • velky vyber kvalitniho zbozi
    • rychle dodani
    • Nevim o zadnem

Viz vyhody obchodu

Super, vše v pořádku.

Přišlo mi porušené zboží , takže moc spokojená nejsem-.

Reakce obchodu Svět dýmek

Děkujeme za hodnocení. K Vámi avizovanému drobnému poškození keramické korunky jsme Vás cca před týdnem prosili o zaslání fotografie poškození k posouzení. K dnešnímu dni jsme neobdrželi ani fotografii, ani reklamaci, Váš problém tak nemohl být vyřešen. Děkujeme za Váš nákup.

ok

• Že zde koupená dýmka stála 620 Kč, zatímco na jiných stránkách stála kolem 1000 Kč.
    • Častá nedostupnost zboží, např. tabáku. Když je některý dobrý, hned se vykoupí.

Myslím, že je to nejlepší obchod, který na internetu v ČR najdete. Nakoupil jsem zde, protože zde byly velmi hezké vodní dýmky.

Reakce obchodu Svět dýmek

Děkujeme za milé hodnocení. Pokud s tou nedostupností tabáků narážíte na Al-Fakhery, slibujeme, že nestabilita zásobování této oblíbené značky bude velmi brzo vyřešena (v řádu dní). Al Fakhery budou brzy znovu v plné škále a za super ceny. Děkujeme za Váš nákup a pochopení.

• Pohodlný nákup
    • rychlá komunikace
    • velmi rychlé dodání

Přehledné stránky
    dobré ceny
    krátké dodací lhůty

• Rychlá doba dodání
    • Vodní dýmka, kterou jsem si vybral němela korespondující barvy jako na obrázku e-shopu.

Velmi dobrá rychlost dodání.

• pro začátečníka jasné a srozumitelné informace o vodních dýmkách a jejich použití

bezproblémový nákup, stránky jsou prehledné. Doporučila bych známým.

Dobrý výběr. Rychlá reakce na objednávku a rychlé doručení. Výborný obchod.

• velký výběr, přehlednost, ceny, komunikace s obchodem

• Rychle doručení předevšim a nejlepší ceny na internetu.

• Široká nabídka (včetně příslušenství)
    • Akční balíčky
    • Přehledné stránky
    • Široké spektrum přepravy a platby
    • Pán byl velice příjemný, a byl ochoten rychle vyřešit jakékoliv problémy (u mě to byl vadný kus, stačilo poslat jenom vadnou část)

Vybral jsem si tento obchod kvůli dýmce "Shee Cool Snow Gel", kterou tento obchod nabízí jako jediný v republice + nabízí čtyři barevná provedení.

• Výhodné ceny,
    • velký výběr,
    • našla jsem tady vše, co jsem požadovala.
    • Malý výběr z tabáku Al-fakher.

Určitě bych doporučila, zboží mi došlo kvalitní a neporušené. Spokojenost je tedy velmi velká jak u mě, tak u mého přítele.

Reakce obchodu Svět dýmek

Děkujeme za příjemné hodnocení. Sortiment tabáků Al-Fakher bude velmi brzy obnoven v plné parádě, za dočasné omezení výběru této značky se omlouváme. Děkujeme za Váš nákup.

super, jen elektronický uhlík moc nefunguje, tak ho asi vrátím