Spokojenost

• Rychlé vyřízení
    • Skvělé ceny

Naprostá spokojenost, již druhý nákup a vše v naprostém pořádku, maximálně doporučuji.

• Rychlost dodání. Kvalita výrobků.

Rychlost dodání, kvalitní zboží

Všechno bylo přesně tak, jak jsem si přál. Jenom hadička je hodně levná ale co čekat za 300. Svůj účel plní na 100 %

• Rychlé vyřízení objednávky, suprově zabaleno, doručeno do dvou dnů od objednání. Nádhera v tomto obchodě nakupovat

Vše super, rychle a kvalitně

• Rychlá doprava

• Rychlá dodávka zboží

• Super vše se dá objednat snadno a do dvou dnů zboží opravdu dorazí krásně zabalené a nepoškozené

• Dobré ceny
    • Dost velká nabídka
    • Při vyzvedávání musím ukazovat občanku. U konkurenčního obchodu to nebylo - stačilo ji jednou poslat obchodu. Mohl jsem si pak nechat posílat zásilky i do Z-Boxu...
    • Poslední dobou mi přijde, že se nabídka zmenšuje. Zvláště mizí levné a dobré tabáky, na které jsem býval zvyklý: Al-Fakher a později Adalya.

Reakce obchodu Svět dýmek

Děkujeme za Vašeho hodnocení. Co se týká sortimentu tabáků, podívejte se k nám prosím znovu - všechny Vaše oblíbené značky a spousta dalších jsou zpět v našem sortimentu v plné síle a za daleko lepší ceny, než jste byl dosud zvyklý...:-) Dočasné omezení sortimentu v posledních týdnech postihlo všechny oborové eshopy, měnila se legislativa.
    Co se týká předložení dokladu totožnosti při převzetí zásilky, považujeme to za naprosto nezbytnou ochranu dětí a mladistvých. Z-Box neumí ověřit věk člověka, který ho otevře (zákaznický účet na eshopu si šikovný nezletilý umí snadno "vypůjčit"). Konkurence, která zasílá do Z-Boxů, nepostupuje zodpovědně. Děkujeme Vám za pochopení, že nám prokázáním zletilosti při převzetí zásilek děti chránit pomáháte.
    S pozdravem a přáním příjemného víkendu
    Svět dýmek.cz

• Velmi rychlé dodání

• Naprosto perfektní a rychlé dodání

• Výborný výběr
    • Rychlé doručení
    • Solidní ceny

• Rychlé a spolehlivé doručení
    • Skvělá komunikace a zákaznický servis
    • TOP nákup vodní dýmky poměr cena výkon na trhu

• Skvělá nabídka zboží, bonusový systém, vždy rychle doručení objednávky

Skvělý e-shop, vždy najdu co hledám, rychle doručení, rozhodně doporučuji

• velmi rychle doručeno. Výborný výběr kvalitních tabáků a příslušenství k dýmkám.