• dostupnost

Nepravdivě uváděná dostupnost.
    Objednáno 31.3., uvedeno skladem několik set kusů do 1 dne, ale bylo k odběru až 14.4. a to pouze 6 kusů.

• cena zboží
    • komunikace
    • doprava

Zboží objednané s dovozem do 3h doprazilo až další den a dopravu si stejně účtovali, přestože lhůtu nedodrželi. Z obchodu se ani neozvali, že zboží nemají skladem a nejsou schopni dodat včas, volat jsem musel sám. Pokud nejste schopeni dodat něco ve smluvený termín, informujte a samozřejmostí by měla být sleva či jiná kompenzace. Porušili jste podmínky nákupu.

Reakce obchodu suntech.cz

Dobrý den pane M.N., děkujeme za hodnocení.
    Objednal jste si zboži, které bylo na dodání 1 pracovní den se zvolením prepravní sluzby po Praze Kurýr. Tím dodání na tentýž den nelze docílit. Stačilo jen číst při odesílání košíku. Ozvěte se nám prosím, vyšší náklady na dopravu Vám kompenzujeme.

Před vytvořením objednávky je dobré předem ověřit, jestli má obchod zboží skutečně skladem.

Děkujeme za hodnocení.

• Objednávka - uvedeno stále na cestě, v jiném obchodě do druhého dne , neschopnost !!!!

Do obchodu jsem volala, že zboží potřebuji rychle, jednalo se o dárek, byla jsem ubezpečena, že dorazí. Nikdo se mi neobtěžoval kontaktovat, že se tak nestalo.

Ani po týdnu objednávka nedorazila a nikdo mě neinformoval o nějakém zdržení, jedině a celkem překvapivě plus je, že když zavoláte, někdo vám telefon vezme. Volal jsem už dvakrát, jednou jsem se dozvěděl, že zboží odejde zítra, podruhé, že to prověří a zavolali zpět, ani v jednom z případů se tak nestalo, tak uvidíme. Komentář doplním až vše nějak dopadne/nedopadne.

Obchod zrušil objednávku bez jakéhokoli upozornění.

rychlost, zboží i cena/kvalita OK. Ale: možná v den, kdy jsem zboží (Praha 4, sofijské nám) vyzvedl měli jen VŠICHNI prostě špatný den (jsme jen lidi), možná je to tak pořád, ale to už nezjistím. V době, kdy rychlost a cena jsou ve většině top obchodů více méně stejné, rozhodují věci jako je: atmosféra a pocit, ochota, oční kontakt, pozdrav, poděkování, pozdrav, atd. Prostě "maličkosti", které zákazníkovi dají iluzi, že je vítán. V Suntech jsem nedostal z tohoto naprosto zhola nic! :/ To už se ke mně chovají lépe na úřadě. Never more jako

Děkujeme za hodnocení.

• Přehledný e-shop
    • Rychlé reakce Help Desku
    • Nepravdivé informace o skladové dostupnosti

Před objednávkou jsem v 9:33 telefonicky ověřoval stav zboží. Když se mi dostalo informace, že zboží je skutečně skladem v dostatečném množství, tak jsem bezprostředně po skončení telefonátu v 9:37 zboží objednal. Když jsem v ohlášeném termínu nedostal informaci o změně stavu objednávky, tak jsem udělal kontrolu stavu přes web a skladem 0 očekávané naskladnění 2022-03-10. Na dotaz co to má být se mi dostalo odpovědi cituji "Zboží máme na příjmu, prosíme o trpělivost". Tentýž den večer znovu kontrola a tentokrát skladem 0 a stav "Objednáváme". Všechna uvedená tvrzení lze snadno doložit. Že některé e-shopy uvádí stav "skladem" ačkoliv ve skutečnosti to tak není je věc obecně známá. Ale že budou o skladové dostupnosti přesvědčivě lhát i do telefonu, to už je majstrštyk. Abych nebyl úplně negativní, tak alespoň reklamace a vrácení peněz proběhlo bez komplikací a rychle. Z toho důvodu dávám alespoň hvězdičku za komunikaci.

Reakce obchodu suntech.cz

Milý pane Rozsypálku, děkujeme za hodnovení. Chápu Vaši naštvanost. Určitě nemáme za potřebí svým zákaznákům lhát. Zákazníků si vážíme, to bylo postavené na hlavu. Ohledně Vaší situace. Pohřešovali jsme zásilku od zahraničního dodavatele. Původně ztracená zásilka dorazila s týdenním zpožděním :-( Hezký den.

Dorazilo ve čtvrtek již použité zboží, které bylo dříve rozbalené a dokonce ještě nastavené pro uživatele, který evidentně zboží vracel. Ihned následující den jsem do obchodu volal a odstupoval od kupní smlouvy v zákonné době. Zboží bylo doručeno poštou následující den v pátek. Po TÝDNU se nikdo neozval, tak jsem obchod kontaktoval telefonicky. Najednou během dne dorazil dobropis, kde jsem ale zjistil, že mi byla z částky odečteno poštovné, které jsem platil za doručení - a to dokonce vyšší, než jsem ve skutečnosti platil! Poté jsem emailem reagoval a žádal vysvětlení. Reakce na email pět dnů žádná!!! Po opětovné telefonické komunikaci přišel opravený dobropis, kde bylo už vše v pořádku.

Reakce obchodu suntech.cz

Milý pane Zapletale, děkujeme za hodnocení. Situace nás velice mrzí. Bohužel o stavu zboží jsme nevěděli. Dorazilo nám mezi novým od dodavatele. Použité nebo vrácene zboží do prodeje nepouštíme. Od Vás přišlo vraceno bez udání důvodu. Až telefonicky jste nám sdělil situci, když již bylo vše vyřízené. Následně pak dorovnáno. Hezký den.

• ceny
    • nemají skladem, ikdyž prezentují, že ano

• Velice neochotný přístup personálu. Zákaznice co byla přede mnou velice dlouho diskutovala. Jelikož jsem dodržovala bezpečnostní rozestup, tak až po 5 minutách jsem zjistila, že to není zákaznice nýbrž partnerka/manželka jednoho ze zaměstnanců a pro zaplácnutí času se tam vybavovala s personálem. Poté jsem šla k výdeji, kde mi dosti neochotně pán připravil zboží, jenže nekompletně. Když jsem se ozvala, že mi připravil pouze 2ks USB flash disků namísto 3ks, tak dosti nevrle mi dal i ten třetí se slovy sorry.

Dříve jsem tento obchod měla velice ráda, ale jeho úroveň dost klesá - bohužel. Doufám, že měli jen špatný den.

Reakce obchodu suntech.cz

Milá paní L.V., situaci jsem na základě vaší stižnosti přošetřil.
    Obsloužena jste byla 1min a 10sec po vašem příchodu.
    To 3leté dítě , které jste měla štěstí potkat, je skutečně synem našeho pracovníka. Mimochodem, před dvěma roky absolvovalo transplantaci kostní dřeně. Kvůli velmi slabé imunitě nesmělo před nedávnou dobou ani ven, natož mezi lidi. Viděli jsme jej poprvé, jinak jej známe pouze z fotek.
    Tak se prosím nezlobte a zachovejte nám i s kamarádkou přízen.

• zboží píší skladem a nakonec není skladem
    • zavádějicí informace o ceně která neplatí

• Mylná informace o termínu doručení: Přes informaci v e-shopu při objednávce, že zboží bude doručeno doručovací službou ve středu 19.1. zboží nebylo dnes, 21.1. ještě ani předáno doručovací službě. Při telefonickém dotazu mi 19.1. pracovnice e-shopu sdělila, že zboží bude naskladněno snad v pondělí 24.1., přitom informace na e-shopu v tu samou chvíli (kdy už e-shop měl informaci od dodavatele, že zboží bude až v dalším týdnu) uváděla, že při objednávce 19.1. bude doručeno 21.1.

Me cogen el pedido y en el buscador veo que lo devuelven al remitente les envio un correo y dicen que no envian a españa y que me haran un reembolso y el reembolso no a llegado todabia despues de siete dias.

• Příjemné ceny
    • Špatně aktualizovaný externý sklad.
    • Kdo vi, třeba zboží nebylo skladem celkově

Vybrala jsem si suntech, už jenom kvůli lakavé ceně a že měli spousta kusů na externím skladě. Jsem to objednala s tím, že mě to pustilo k objednávce. Tak jsem jásala. A hned jsem si na ten den doručení dala volno. Bohužel žádné info o objednávce za tu dobu jsem nedostala. Tak jsem jim zavolala. Hovor byl příjemný. Pán byl milý, ale už se této stránky vyhnu.
    Né každá sleva stojí za to objednání.

Pri objednani zbozi bylo na sklade 16 ks. Kdyz jsem telefonicky zjistoval, jak na tom objednavka je, zbozi nebylo. Pred Vanocema idealni situace.

objednane 20.12
    expedovane 23.12
    doteraz nedorazilo
    KATASTROFA

• objednávka zrušena asi namají zájem prodávat přes echop.

• zboží vedené skladem, ale není