Špatně ceny pak zbozi nedosáhli klamání spotřebiče

Děkujeme za hodnocení.

• Zatím došel pouze dvakrát dotazník spokojenosti místo zboží...sedm dní od objednání je dost, na to že to bylo zobrazeno skladem.

• Nízké ceny
    • Perfektní informování o stavu objednávky
    • "do 1 dne" skladem u zboží se po rozkliknutí změní na "do 3 dnů".
    • Kromě zboží mi přišel i obsah popelnice včetně faktur

Ne, nestojí to za to. Kvůli pár ušetřeným stovkám už tu nakupovat nebudu. Obsah balíku mi naplnil popelnici na plasty. Zboží zabíralo tak čtvrtinu krabice.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Bohužel, velké zklamání. Zboží mělo dorazit 3.2.2023, ale až po urgenci mně bylo sděleno, že dorazilo poškozeno a nebylo možné ho dodat. Jednalo se o dárek, který měl být předán o víkendu. Skutečnost, že zboží nebude, se mně nikdo neobtěžoval zavolat a ani sdělit do e-mailu. Po urgenci jsem byla ujištěna, že dorazí 7.2.2023, ale bohužel ani dnes nic nedodáno a ani slovo ze strany dodavatele.

• Nákup bez problémů-Ok
    • I
  • Nemůžu hodnotit obchod jelikož jsem zboží nedostala.

• možná trochu lepší ceny
    • ceny lepší, ale zboží u kterého píší skladem občas prostě nemají a nedodají

• slibují dodat zboží do3dnů a skutk utek,hlavně ,že jsem zaplatil

Nedoporučuji. Objednával jsem zde, protože objednané zboží zde měli nejlevněji. Zboží v době objednání bylo skladem! Po týdnu přišla zpráva, že objednané zboží není a již nikdy nebude. Po shlédnutí eshopu jsem zjistil, že zboží mají, ale již za vyšší cenu než jsem objednal já. Proto se jim asi nechtělo mi zboží dodat za nižší cenu. Považuji toto za neférové chování a proto obchod nedoporučuji.

• ceny, sortiment
    • mají uvedeno dodání za 1-2 dny..., reálně je to tak 6 dní
    • jestliže potřebujete nějaké zboží rychleji, raději se poohlédněte jinde.

Děkujeme za hodnocení.

• "Zaplatil jsem 1. 1. 2023, nemám do dneška (11. 1. 2023 11:00 h) ani zboží a ani peníze."
    • Když jsem zboží objednával(1. 1. 2023) a hned ho zaplatil, tak jen proto, že slibovali dodávku 4. 1. 2022! Dnes je 11. 1. 2023 11:00 h a nic...

Nechci křivdit obchodu. Ale takhle se obchod nedělá!!! Pokud chcete zboží rychle, tak nedoporučuji. Pokud si vystačíte s dodací lhůtou více než deset dnů - já ho ještě nemám (vlastně mám dvě "mluvy" z telefonu 244 402 102, že dodavatelé mají inventury a že se omlouvají a že ho do konce týdne určitě dostanu (myšleno snad 13. 1. 2023?) ...
    Takže, na otázku jak jsem spokojený s obchodem a se zbožím, v tuto chvíli nelze odpovědět - nemám službu ani zboží...

• Po 7 dnech tablet nemám

Reakce obchodu suntech.cz

Spojte se prosim s dopravcem, zjevně Vás na adrese nemůže zastihnout.
    Děkujeme

• Zboží do dnešního dne nedorazilo, tedy 8 den od provedení objednávky. Žádná komunikace ze strany obchodu o zdržení dodání objednávky, nebo něco podobného.

Děkujeme za hodnocení.

Po 3 dnech mi obchod zrušil objednávku bez udání konkrétního důvodu. Není to nedostupností zboží, ale spíše neochotou prodat zboží za nabízenou cenu.

Zboží uvádějí jako skladem, přitom ho nemají. Komunikace otřesná, několikrát náhodně odloží datum dodání a ani to neoznámí.

• Nejnižší cena produktu
    • Už je to přes týden co jsem objednával a pořád nemám zboží v zboxu, to je strašně dlouhá doba

Objednané zboží neoriginálně zabaleno, pravděpodobně již jednou rozbaleno a použito.

Reakce obchodu suntech.cz

Děkujeme za hodnocení. Na místě jsme Vám ihned vrátili peníze.

• neochota komunikace, ani reklamační odd.mi neodpovědělo!
    • jiná cena na faktuře než v obchodu

neochota komunikace! jiné ceny na faktuře a na eshopu!

Reakce obchodu suntech.cz

Milý pane, cena zboží platí ta, za kterou jste zboží objendal. Pokud dojde k její změně několik dní po té, co jsme vám zboží dodali, nelze již nárokovat jinou cenu. Zde je možné jen zboží vrátit. Děkujeme za hodnocení.

Poslat dotaz na spokojenost s obchodem je dost bláznivý nápad, protože zásilka objednaná před týdnem mi ještě nebyla doručena. Zcela jistě si zde zase něco koupím.

Reakce obchodu suntech.cz

Děkujeme za hodnocení. Příště můžete problému předejít objednáním zboží, které je na skladě.