• Vše proběhlo v pořádku

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že vše dobře dopadlo a věříme, že s novým Stroftem přijdou hezké úlovky.

Rychlé jednání , profesionální přístup .

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám za pěknou a pozitivní recenzi, která nám udělala přinejmenším stejnou radost jako vám nové Sportex pruty. Přejeme vám, aby pruty skvěle sloužily dlouhá léta a pomohly vám dostat na podložku nějaké ty pěkné kapříky.

• Vždy vše ok.

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám za vaši pozitivní recenzi a přejeme vám, aby jste si s vaší výbavou na moře rybolov jak se patří užil a nachytal hodně pěkných úlovků.

• Nic.

Doporučuji nákup v eshopu, nebo kamenné prodejně.

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám za váš nákup a pozitivní recenzi, ze které máme radost. Věříme, že i vy máte radost ze svého nového Sportex prutu a věříme, že s ním vyvláčíte nějaké pěkné sumce.

Telefonicka domluva super rady co se vyberu tyce atd parada. Prut jsem si vyzvedaval az po 20:00 hodine !! A to jsme jeste s panem dlouho vykladali. Diky za rady a zkusenosti. Libi se mi ochota a domluva za me obchod super. Jen tak dal !

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám za pozitivní recenzi, která nám udělala radost stejně jako vám nové Catfire CS-2 na sumce. Věříme, že vám budou dobře sloužit a pomohou ve zdolání krásných ryb.

• Vše ok

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám za vaši pozitivní recenzi, která nám udělala radost. Přejeme spoustu krásných úlovků s novými pruty na mořský rybolov, které jistě otestujete na vašich výpravách.

• rychlé odeslání

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám Michaelo za pěknou, pozitivní recenzi a váš čas strávený s dotazníkem. Přejeme vám spoustu pěkných zdolaných sumců a pletenka aby skvěle sloužila po několik sezon.

Rýchle dodanie

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám Milane za pozitivní recenzi, která nám udělala radost. Jsme rádi, že i doprava na Slovensko probíhá bez problémů a rychle.

Rychlé doručení zboží

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám za kladnou recenzi, kterou jste nám udělala radost. Jsme rádi, že vyřízení objednávky proběhlo rychle a v pořádku k vaší spokojenosti a přejeme spoustu krásných úlovků s novou šňůrou.

zboží došlo v pořádku, jak jsem ho objednal.

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám za vaši kladnou recenzi a čas strávený s vyplněním dotazníku. Potěšilo nás, že jste byl s objednávkou spokojen a věříme, že Whiplash bude skvěle fungovat několik sezon. Otevírací dobu výdejního místa dopravce bohužel nikdo neovlivní. Určitě ale nabylo opoždění obsluhy úmyslné, víte jak to chodí, co vše se může člověku přihodit.

• Skvělá komunikace a ochota

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Moc vám děkujeme za pozitivní recenzi, kterou jste nám udělal radost. Věříme, že budete spokojen i s objednanými nástrahami a opět se připomenete.

• Pan majitel je velmi ochotný a vždy dobře poradí.
    • Rychlé dodání.

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám za pozitivní recenzi, které si velice vážíme. Přejeme vám spoustu pěkných úlovků ulovených na vaši novou, rybářskou výbavu.

rychlovka :-) a vždy spokojen

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám za vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že vaše nákupy dobře probíhají a jste spokojen. Přejeme hezký zbytek sezony, oblečení ať vám dlouho slouží a opět se někdy připomeňte.

Rychlé jednání, spolehlivý e-shop.

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám za pozitivní recenzi, kterou jste nám udělal radost. Přejeme, aby vám zakoupená bižuterie dobře sloužila a někdy se zase připomeňte...

• Včasná a profesionální komunikace

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám za vaši recenzi. Jsme velice rádi, že vám přívlačový prut dorazil včas a v pořádku. Přejeme hodně hezkých rybářských zážitků.

Zboží bylo kvalitně zabaleno, rychle doručeno a oceňuji výbornou komunikaci se zákazníkem.

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám za váš čas s vyplněním dotazníku a pozitivní recenzi. Jsme velice rádi, že vše dorazilo v pořádku a v čas. Přejeme vám aby na sumcovou sestavu přišla vysněná ryba a dobře sloužila mnoho sezón.

• Odborníci

Super funguje

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám za pozitivní recenzi, kterou jste nám udělal velkou radost. Přejeme spoustu krásných úlovků se Stroftem a budeme rádi, když se někdy zase připomenete.

• rychlost, ochota,cena

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám pane Novotný za pozitivní recenzi, která nám udělal radost. Přejeme vám hodně záběrů od sumečků a nějaké ty pěkné fotky s nimi.

• Super výběr, rychlé dodání. Jen superlativa.

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám za velmi hezkou recenzi a váš čas strávený s vyplněním dotazníku. Whiplash je skvělá pletenka, která se vyplatí. Přejeme, aby vám pomohla ve zdolání krásných úlovků.

• velice rychlé doručení

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám za vaši kladnou recenzi a jsme velice rádi, že dopravce rychle doručil. Přejeme vám úspěšné výpravy za rybami a cestovní prut aby fungoval tak jak má dlouhá léta.