Super

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Moc vám děkujeme Miloši za kladnou recenzi, kterou jste nám udělal velkou radost. Přejeme vám skvělý závěr letošní rybářské sezony se spoustou krásných úlovků.

• Dlouhá doba doručení

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám za pozitivní hodnocení, kterým jste nám udělal radost. Doba expedice doručování se prodlužuje, pokud zákazník udělá objednávku v pátek odpoledne. Dopravci ani obchod o víkendu svoji činnost neprovozují. Děkujeme za pochopení a přejeme skvělou rybářskou sezonu.

• Široká nabídka zboží
    • Výborná komunikace
    • Možnost konzultace a rady ke správnému výběru zboží

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám za pozitivní recenzí a váš čas strávený s vyplněním dotazníku. Přejeme hodně úspěchů na vašich výpravách za rybami.

Velmi vstřícný majitel přístup a profesionální informace tipy a doporučení.

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám za velmi hezkou recenzi, které si velmi vážíme. Moc děkujeme za váš nákup a přejeme spoustu krásných zážitků na výpravách za rybami.

• K

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám za kladnou recenzi, jsme velice rádi, že jste byl s nákupem spokojen. Přejeme vám spoustu krásných zážitků na rybách a někdy se zase zastavte.

Zatím první zkušenost a dobrý

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám za kladnou recenzí, kterou jste nám udělal radost. Přejeme skvělou sezonu a někdy se na nás opět obraťte.

• flexibilita
    • vstřícnost

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám za kladné hodnocení, kterým jste nám udělal velkou radost. Přejeme vám skvělou rybářskou sezonu a budeme rádi, když se na nás opět někdy obrátíte.

• Za mě nejlepší obchod,kde jsem nakupoval.ochotně poradí i pomůžou s výběrem.

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Moc děkujeme Martine za pozitivní recenzi a vyplnění dotazníku a jsme velice rádi, že jste byl s nákupem spokojen. Přejeme ať vám pořádně koušou a někdy se na nás opět obraťte.

• Dobře zabalené, rychle doručené
    • -

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám za pozitivní recenzi, která nás potěšila. Přejeme vám spoustu skvělých rybářských zážitků a někdy se na nás opět obraťte.

Rychla dodavka excelentnich silonu. Skladove zasoby odpovidaji skutecnosti. Vyborna komunikace!!

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám za váš nákup a pozitivní recenzi, ze kterých máme velkou radost. Užijte skvělou sezonu a opět se na nás někdy obraťte.

• Rychlé objednání i doručení !
    • Nevím o nevýhodách.

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Moc vám děkujeme za vaši recenzi a jsme velice rádi, že vám vše přišlo v pořádku a rychle. Někdy se zase připomeňte, budeme velice rádi. Přejeme skvělou rybářskou sezonu ...

• naprostá prefesionalita a ochota pana majitele

Obchod vřele doporučuji, majitel dělá svou práci srdcem.

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám za pozitivní recenzi a váš čas strávený s vyplněním dotazníku. Jsme velice rádi, že jste byl s nákupem spokojen a věříme, že vám zakoupené vybavení bude dobře sloužit.

• rychlost a kvalita zboží, umí dobře poradit

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám Milane za skvělou recenzi, která nám udělal velkou radost. Přejeme skvělou rybářskou sezonu a hodně krásných zážitků u vody.

standard, spolehlivost

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám Milane za pozitivní recenzi, jsme velice rádi, že jste zboží dostal v pořádku. Přejeme vám skvělou sezonu se spoustou parádních rybářských zážitků.

• Ochota
    • Profesionální jednání

Nakupuji zde už pár let a vždy spokojenost!

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám Zdenku za váš nákup a pozitivní recenzi. Jsme velice rádi, že u nás pravidelně nakupujete a budeme rádi, když tomu tak bude nadále.

Rychlost

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám za vaši pozitivní recenzi, kterou jste nám udělal radost. Přejeme skvělou rybářskou sezonu a opět se na nás někdy obraťte.

Velice solidní osobní jednání majitele obchodu. Zboží rychle vyskladněno, dodáno bez poškození, vše bez problému a nakupování v tomto obchodě doporučuji.

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám pane Pilaři nejen za váš nákup, ale i za pozitivní recenzi. Přejeme vám ať vám sumečci letos pěkně koušou a proutky pořádně provětráte.

Super komunikace super pan majitel.

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám za vaši recenzi a čas strávený s vyplněním dotazníku. Pochvalu vyřídíme a vám přejeme skvělé zakončení a ještě lepší zahájení rybářské sezony.

• siroky vyber rybarskych potrieb a oblecenia
    • prijatelne ceny
    • super komunikacia s predajcom
    • ziadna

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám ještě jednou za váš nákup a pozitivní recenzi. Jsme velice rádi, že jste byl s nákupem spokojen. Ať vám vybavení skvěle slouží a dopomůže k více úlovkům.

• Všichni rybáři si myslí, že rybaření rozumí nejlépe. Sumcaři mu rozumí ještě o trochu více...

Šumperk je daleko od Prahy.

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám za vaše pozitivní ohodnocení nákupu. Ohledně posunutí Šumperka blíže k Praze dáme podmět naší nové vládě :-) Přejeme spoustu skvělých úlovků ...